• Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 1206

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:06

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • P. Zdeněk

    Zelená krajina

    Položka č.: 1205

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:05

    olej, monotyp, 14 x 10 cm, sign. LD P. Zdeněk, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • P. Zdeněk

    Torzo

    Položka č.: 1204

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:04

    olej, monotyp, 14 x 10 cm, sign. DU P. Zdeněk, rám

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ondřej Vyhnánek

    (1983)

    Šťastná česká rodinka

    Položka č.: 1203

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:03

    serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Vyhnánek 2017, č. 16/35

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Magdaléna Vovsová

    (1912-1998)

    Položka č.: 1202

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:02

    sítotisk, 2001, 25 x 10 cm, sign. DU Magdalena Vovsova 01, č. 36/60

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • František Vlach

    Commedia dell´arte III.

    Položka č.: 1201

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:01

    litografie, 1998, 24 x 16 cm, sign. PD Vlach 98, rám, č. 13/75, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lenka Vilhelmová

    Kyvadlo II.

    Položka č.: 1200

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:00

    graf. mezzotinta, 2001, 15 x 20 cm, sign. PD Vilhelmova L. 2001, č. 12/25/50, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Samota v okně

    Položka č.: 1199

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:59

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Josef Vaic

    (1884)

    Břízy u potůčka

    Položka č.: 1198

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:58

    lept, 32 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, papír lehce zažloutlý a lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 1197

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:57

    ocelorytina, 19,5 x 15 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, pasparta, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stříbrná kompozice

    Položka č.: 1196

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:56

    linoryt, 26,5 x 27,5 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Svatý

    Položka č.: 1195

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:55

    lept, 2012, 15,2 x 10,3 cm, sign. PD J. Šerých, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirant…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Ryba

    Položka č.: 1194

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:54

    lept, 15 x 25 cm, sign. PD Synecká, rám, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Slunce

    Položka č.: 1193

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:53

    barevný lept, 11,5 x 10 cm, sign. DU P. Sukdolák, rám, autorský tisk, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    EXL VS

    Položka č.: 1192

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:52

    litografie, 12,2 x 10 cm, sign. DU VladSuchánek, č. 28/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan T. Strýček

    Oko

    Položka č.: 1191

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:51

    lept, 1976, 20 x 30 cm, sign. PD Strýček 76, č. 1/70

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Emma Srncová

    Skoro svatá rodina

    Položka č.: 1190

    Vyvolávací cena: 8.200 CZK (328 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:50

    litografie, 2017, 42,6 x 54,3 cm, sign. PD Emma Srncová 2017, č. 34/99

    Aktuální cena: 8.200 CZK (328 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Strom

    Položka č.: 1189

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:49

    kombinovaná technika, papír, 1981, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD J. Souček 81, č. 7/60, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Souček

    Rybář

    Položka č.: 1188

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:48

    akvatinta, 23,5 x 18 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Noc

    Položka č.: 1187

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:47

    mezotinta, 2012, 14,8 x 14,3 cm, sign. PD. D. Smutný, č. 8/40, na papíře mimo tisk nepatrně zažloulé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zbyšek Sion

    Tanec

    Položka č.: 1186

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:46

    litografie, 2010, 37,5 x 24 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, rám, č. 21/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michal Singer

    Akt v ateliéru

    Položka č.: 1185

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:45

    litografie, 2009, 52,5 x 69 cm, sign. LU Singer 09, č. 6/100, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslava Severová

    Vrstvy 2 body

    Položka č.: 1184

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:44

    počítačová grafika, 2001, 27 x 26 cm, sign.. PD J.Severová 2001, č.36/60, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cesta na pastvu

    Položka č.: 1183

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:43

    litografie, 19 x 15,3 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ivan Ouhel

    V odrazu hladiny

    Položka č.: 1180

    kolorovaný dřevorez, 2007, 18,5 x 18 cm, sign. PD Ivan Ouhel 07, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Jana Reinerová

    Hamletův zámek Elsinor

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:42

    litografie, 17,9 x 25,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka (II.)

    Položka č.: 1181

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:41

    litografie, 19,3 x 28,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 1179

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:39

    dřevoryt, 2001, 17,5 x 11 cm, sign. I. Ouhel 2001, 36/50, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Alena Nievaldová

    Anežský klášter

    Položka č.: 1177

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:37

    suchá jehla, 1973, 24 x 16 cm, sign. PD Alena Nievaldová 73, pasparta

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 1176

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 17:36

    litografie, 1979, 13,2 x 17 cm, sign. LD, rám, č. 100/110

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)