-
Radim Malát
(1930-1997)
Letní krajina
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 18.500 CZK (771 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, plátno, 1955, 51 x 71 cm, sign. PD Malát 55, rám, dílo originálního českého umělce, jenž vystudoval na Pedagogické fakultě UK u C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického. Maláta během tvůrčího období ovlivnily různé styly: geometrická abstrakce i někteří umělci jako F. Gross či F. Hudeček. Zlom v j…
Aktuální cena: 18.500 CZK (771 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Pták na hlavě
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
suchá jehla, 1967, 48,5 x 32 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Veselá trojice
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
suchá jehla, 1967, 40 x 28,5 cm, sign. PD Načeradský 67, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Přístav
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, sololit, 1962, 53 x 59,5 cm, sign. LD Odvárko 62, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Hliněnský
(1908-1979)
Bez názvu
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
akvarel, papír, 1970, 20 x 33 cm, sign. LD R. Hliněnský 1970, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Jaroslav Blažek
(1927-2019)
Ženský akt
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
akvarel, tempera, tuš, běloba, papír, 32,8 x 44,8 cm, sign. PD Blažek J., rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě a V. rady a M. Holého na AVU v Praze, člen SVUM
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Karel Schadt
(1888-1952)
Krajina s řekou
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 50 x 65 cm, sign. LD K. Schadt, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Park u kostela
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
kombinovaná technika, papír, 28,5 x 19,5 cm, rám, soukromé studium
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Zámecké schody
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
pastel, kombinovaná technika, papír, 1984, 27 x 24,5 cm, PD monogr. Ch 84, soukromé studium
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Na pastvinách
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 1969, 20 x 66,5 cm, sign. DU K. Oberthor 69, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Geometrická postava
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 1970, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - květen
Položka č.: 176Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
malba na dřevěné desce, 60 x 14,5 cm, text: Nevíš-li v máji co počíti, vyjdi si aspoň v háj močiti., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Ladislav Kuklík
(1947)
Irbis (sněžný leopard)
Položka č.: 92Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
kresba tuší, 2018, 80 x 54 cm, sign. LD L.Kuklík, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Krejča
(1941)
Kariatyda
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, plátno, 2022, 59 x 39 cm, sign. LD Krejča 22, rám, Aleš Krejča zaujímá přední místo mezi představiteli fantazijního realismu v českém výtvarném umění. Jako žák Františka Muziky vychází především ze surrealistických forem. Jeho tvorba je hluboce zakořeněna ve starší kulturní tradici, zejména ma…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
L averze
Položka č.: 1036Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:24
serigrafie, 17,5 x 22 cm, rám
Aktuální cena: 2.270 CZK (95 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Mísa s ovocem
Položka č.: 1038Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:17
pastel, kombinovaná technika, lepenka, 17,5 x 21,5 cm, rám
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Lalerte
Položka č.: 1035Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:17
serigrafie, 17,5 x 21 cm, rám
Aktuální cena: 420 CZK (18 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hlava muže
Položka č.: 1037Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:16
serigrafie, 10,5 x 8 cm, rám
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Loď, Koruna
Položka č.: 1034Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:13
2 x lept, 11 x 7; 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Vlach, č. 9/15; č. 3/26, studium na Výtvarné škole v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Boris Tesař
(1946)
El noble cigarro
Položka č.: 1032Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:11
litografie, 33 x 17 cm, sign. PD Boris Tesař, č. 2/62, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Jaroslav Šámal
(1914-1988)
Diptych
Položka č.: 1030Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:09
2x litografie, 80. léta, 8 x 18; 11 x 7 cm, sign. PD Jar. Šámal, studium na Škole kreslení a malování Mánesa v Praze, žák prof. O. Nejedlého a M. Holého na AVU tamtéž
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Daniel Sodoma
Lewis cars
Položka č.: 1026Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:08
tuš, běloba, papír, 1977, 16,5 x13,5 cm, sign. DU Daniel Sodoma 1977
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Libuše Stratilová
(1933)
Růst II
Položka č.: 1028Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:07
litografie, 1979, 26,5 x 13 cm, sign. PD Libuše Stratilová 79, č. 22/32, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Libuše Stratilová
(1933)
Ruce
Položka č.: 1027Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:06
litografie, 1978, 30, x 20 cm, sign. PD L. Stratilová 78, autorský tisk, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Karla Ryvolová
(1940)
Lékárnice, Sňatkový podvodník na procházce
Položka č.: 1025Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:04
2x lept, 1982, 1979, 12,5 x 12; 12 x 10,5 cm, sign. PD Ryvolová, č. 40/40, 10/30, žákyně C. Boudy, K. Lidického
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Před domem
Položka č.: 1024Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:03
litografie, 15,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 57/73, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Vilém Plocek
(1905-2001)
Bez názvu
Položka č.: 1023Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:02
fix, papír, 1979, 20,5 x 16 cm, sign. PD Vilém Plocek 1979, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Jiří Pálek
(1951)
Postava
Položka č.: 1022Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:01
kombinovaná technika, suchá jehla, 1979, 16 x 12 cm, sign. PD Pálek 79, č. 13/20, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Tomáš Pafl
Tři ženy
Položka č.: 1021Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:00
litografie, 1983, 21 x 16 cm, sign. DU Tomáš Pafl 83, č. 58/100
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Zuzana Oberthorová
(1949)
U rybníka
Položka č.: 1020Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:59
litografie, 1988, 8,5 x 12,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 88, rám, č. 57/120
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu