• Jaroslav Válek

    Thovt

    Položka č.: 709

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:37

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Jezírko v Central Parku – New York

    Položka č.: 708

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:36

    litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:35

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jaroslav Válek

    Andělé

    Položka č.: 706

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:34

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Petřínem

    Položka č.: 705

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:33

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , rám, č. 30/38, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské panorama

    Položka č.: 704

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:32

    litografie, 32,5 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , rám, č. 23/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 703

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:31

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným um…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Benetka

    Cela pro lva

    Položka č.: 702

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:30

    sítotisk, 80. léta, 23 x 31 cm, sign. PD Benetka, č. 20/23, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným um…

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:29

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Válek

    Lišejníky

    Položka č.: 700

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:28

    reliéfní tisk, 49 x 32 cm, sign. PD J. Válek, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Válek

    Zvlnění

    Položka č.: 699

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:27

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 698

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:26

    reliéfní tisk, 42 x 32 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Benedikt

    Černý korál

    Položka č.: 697

    Vyvolávací cena: 6.600 CZK (264 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:25

    Aktuální cena: 6.600 CZK (264 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Akt s kloboukem

    Položka č.: 696

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Václav Benedikt

    Papoušek

    Položka č.: 695

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:23

    litografie, 1993, 70 x 53,5 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Václav Benedikt

    Energie

    Položka č.: 694

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:22

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 693

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:21

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Werner Opitz

    Lední hokej

    Položka č.: 692

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:20

    litografie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opitz 02, č. 17/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Martin Mainer

    Slunce

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:19

    inkoust, papír, 2003, 13 x 18,5 cm, sign. PD Martin , DU věnování: Mirce 3.2. 2003 Martin, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Střížek

    U stolu

    Položka č.: 690

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:18

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Monika Havlíčková

    (1975)

    Položka č.: 689

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:17

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Irena Hudcová

    (1966)

    Vyhlídka

    Položka č.: 688

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Robert Vano

    Hudebníci

    Položka č.: 687

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:15

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Richard Šácha

    Červená krajina (Pocta Ivanu Ouhelovi)

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:14

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zbyšek Sion

    Postava ženy

    Položka č.: 685

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:13

    litografie, 2010, 48,8 x 34 cm, sign. PD Zbyšek Sion 2010, č. 83/100, žák prof. J. Bruknera na ŠUŘ v Brně, J. Vodrážky na SOŠV v Praze, prof. J. Horníka a K. Součka na AVU tamtéž, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:12

    olej, plátno, 2010, 25 x 25 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:11

    olej, plátno, 2010, 35 x 65 cm, sign. vzadu R. Šácha 10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 682

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:10

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

  • Richard Šácha

    Položka č.: 681

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:09

    olej, plátno, 2010, 80 x 80 cm, sign. vzadu Šácha 10

  • Jaroslava Zárecká - Muchová

    Bodlák

    Položka č.: 680

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:08

    akvarel, pastel, papír, 53 x 23 cm, sign. LD Zárecká, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná