• Jan Hísek

    Plaměňák

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:54

    mezzotinta, 29, 7 x 40 cm, Malíř, grafik, kreslíř a ilustrátor. V letech 1984 až 1990 vystudoval VŠUP, ateliér knižní kultury a písma u Jana Solpery. Žije a pracuje v Praze. Je znám jako citlivý, plachý výtvarník, jehož tvorbu nelze k ničemu přiřadit. Volnou malířskou a grafickou tvorbu vystavuje o…

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jan Hísek

    Chlapec a lev

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:53

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Drahomíra Darí Fejtková

    Podzimní spona do vlasů

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:42

    šitý skleněný šperk v etuji, Pražská výtvarnice, návrhářka bižuterie a šperků, lektorka kurzů výroby bižuterie. Již několik let píše návody na výrobu bižuterie i pro různé internetové servery a tištěné časopisy a vydává šperkařské knihy. Zprvu amatérská záliba se po velkém ohlasu změnila v profesi a…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Drahomíra Darí Fejtková

    Ledová krajka

    Položka č.: 42

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:41

    náramek šitý ze skla v etuji, Pražská výtvarnice, návrhářka bižuterie a šperků, lektorka kurzů výroby bižuterie. Již několik let píše návody na výrobu bižuterie i pro různé internetové servery a tištěné časopisy a vydává šperkařské knihy. Zprvu amatérská záliba se po velkém ohlasu změnila v profesi …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Mikuláš Cacara

    (1968)

    Žena za pultem (Nymburk)

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:17

    tuš, papír, 60, 5 x 78, 8 cm, rám, narozen v Praze, žije v Podlesí u Příbrami a pracuje v příbramském atelieru. Studoval 1964–68 SOŠV v Praze a 1971–76 AVU v Praze (prof. Smetana) Zastoupen v: Národní galerie Praha, Památník Terezín, Museum Majdanek (Polsko), Yad Vashem Jeruzalém (Israel) Galerie Ch…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Mikuláš Cacara

    (1968)

    Neznámý pohled na plynoucí čas

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:13

    olej, plátno, 72, 5 x 94, 6 cm, narozen v Praze, žije v Podlesí u Příbrami a pracuje v příbramském atelieru. Studoval 1964–68 SOŠV v Praze a 1971–76 AVU v Praze (prof. Smetana) Zastoupen v: Národní galerie Praha, Památník Terezín, Museum Majdanek (Polsko), Yad Vashem Jeruzalém (Israel) Galerie Cheb,…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Ivan Bukovský

    Pastel I.

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:10

    pastel,papír, 84 x 59, 5 cm, narozen v Praze, žije v Podlesí u Příbrami a pracuje v příbramském atelieru. Studoval 1964–68 SOŠV v Praze a 1971–76 AVU v Praze (prof. Smetana) Zastoupen v: Národní galerie Praha, Památník Terezín, Museum Majdanek (Polsko), Yad Vashem Jeruzalém (Israel) Galerie Cheb, Ga…

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    Žena s psíkem

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 185 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:04

    linoryt, 18 x 26 cm, věnuje se především grafické tvorbě: suché jehle, leptu, linorytu, ale i malbě, kresbě, ex libris a volné ilustraci. Byla oddanou a oblíbenou žačkou Emila Filly. Fillův syntetický kubismus rozpracovává vlastním vnímáním reality. Pomocí rozkladu tvarů a jejich zkreslením vytváří …

    Aktuální cena: 185 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Alena Antonová

    Pieta

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:03

    kombinovaná technika, 18 x26 cm, věnuje se především grafické tvorbě: suché jehle, leptu, linorytu, ale i malbě, kresbě, ex libris a volné ilustraci. Byla oddanou a oblíbenou žačkou Emila Filly. Fillův syntetický kubismus rozpracovává vlastním vnímáním reality. Pomocí rozkladu tvarů a jejich zkresle…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alena Antonová

    PF 99

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:02

    linoryt, věnuje se především grafické tvorbě: suché jehle, leptu, linorytu, ale i malbě, kresbě, ex libris a volné ilustraci. Byla oddanou a oblíbenou žačkou Emila Filly. Fillův syntetický kubismus rozpracovává vlastním vnímáním reality. Pomocí rozkladu tvarů a jejich zkreslením vytváří realitu novo…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslava Amblerová

    Zimní jezero

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:01

    smalt v rámu, 14, 2 x 19, 3 cm, profesí inženýrka ekonomie. Na střední škole se začala amatérsky věnovat olejomalbě na plátno a na dřevo. Později se její zájem přesunul i na techniku smaltu a založila vlastní Oděvní a výtvarný ateliér Anna. Zúčastnila se několika emailérských sympózií v Kecskemétu …

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Basma Al-Shiekhli

    (2000)

    Říše snů

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:00

    akvarel, plátno, 30 x 40 cm, častá dobrovolnice na akcích Múz dětem, studentka Vyšší odborné školy zdravotnické. „Malování je mým koníčkem, díky němuž se nořím do barev a pocity vyjadřuji beze slov. Je mi velkým potěšením se podílet na této akci.“

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Michael Rittstein

    Život začíná v šedesáti

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:39

    litografie, 2011, 48,5 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 3/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Michael Rittstein

    Boxující králíci

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:30

    litografie, 2010, 76 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 38/80, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Michael Rittstein

    Anděl v lese

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:26

    litografie, 2010, 51 x 72 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 4/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:23

    litografie, 1991, 38 x 52 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 12/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Sekačka

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:22

    litografie, 1981, 34 x 49 cm, sign. PN M. Rittstein 81, č. 22/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Michael Rittstein

    Křesílko

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:21

    litografie, 1982, 48 x 33 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 12/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Michael Rittstein

    Nahoru dolů

    Položka č.: 20

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:19

    litografie, 1979, 25 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein 79, č. 6/30, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Rittstein

    Roztržka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:18

    litografie, 1979, 25 x 20,5 cm, sign. DU M. Rittstein 79, č. 80/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Michael Rittstein

    Slon na motorce

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:17

    litografie, 2015, 27 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 28/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Michael Rittstein

    Tanec

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:16

    litografie, 2015, 27 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 10/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michael Rittstein

    Loubí

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:15

    litografie, 1999, 20 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 99, č. 40/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michael Rittstein

    Stín

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:14

    litografie, 2000, 26,5 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 29/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:13

    litografie, 2000, 28 x 18,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 31/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michael Rittstein

    Žába na motorce

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    litografie, 2015, 25 x 34,1 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 26/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Ohniště

    Položka č.: 13

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:12

    litografie, 2000, 19 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 78/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michael Rittstein

    Letící II.

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:11

    litografie, 1998, 26,5 x 18,9 cm, sign. PD M. Rittstein 98, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Rittstein

    Letící I.

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Žena a pulec

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:09

    litografie, 2016, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 13/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)