• Willem Janszoon Blaeu

    (1571-1638)

    Evropa

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    kolorovaná mědirytina, 1633, 41 x 55,5 cm, značeno PN v desce Evropa recens descripta á Guilielmo Blaeuw., uprostřed přeložený, lepený papír, při okrajích mírně zašpiněno, 1 x cca 3 cm při okraji natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Frans Hogenberg

    (1535-1590)

    Vpád pasovských vojsk do Prahy 15.2.1611

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    lept, 30 x 37,5 cm, ilustrace z knihy Geschichtsblätter, 1611, na papíře zahnědlé skvrny, uprostřed cca 3 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Giovanni Battista Piranesi

    (1720-1778)

    Teatro di Marcello

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    mědirytina, 1757, 40,3 x 54,5 cm, značeno PD v desce Piranesi Architetto fec., uprostřed přeloženo, papír místy zahnědlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Anton Balzer

    (1771-1807)

    Slavná vídeňská slečna Therese Prie

    Položka č.: 215

    akvatinta, 31 x 21,5 cm, značeno PD v desce Anton Balzer f, LD Baron von der Goltz pinx., na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

  • Christoph Friedrich Krieger

    Prospect - Prag in Böhmen (Pohled na Starou Prahu)

    Položka č.: 214

    mědirytina, 1712, 67 x 28 cm, několikrát přeložený, lepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Položka č.: 213

    mědirytina, 1649, 27,8 x 111,5 cm, pravděpodobně pozdější otisk z původní desky, místy zažloutlý, několikrát přeložený a lepený papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Šlechtic

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, plech, 34 x 25 cm, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Svatá rodina

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    malba na plechu, 34 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Marie s Ježíškem

    Položka č.: 205

    malba na plechu, 34 x 26 cm, malba , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Pasta Oner

    (1979)

    Nothing worth having comes easy

    Položka č.: 200

    serigrafie, 2019, 65 x 46 cm, sign. PD Pasta Oner 2019, 27/50, Antikvariát Dlážděná

  • Pasta Oner

    (1979)

    A Film by Quentin Tarantino

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    serigrafie, 2015, 45 x 32 cm, sign. PD Pasta Oner 2015, 46/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Pasta Oner

    (1979)

    A Film by Quentin Tarantino

    Položka č.: 197

    serigrafie, 2015, 45 x 32 cm, sign. PD Pasta Oner 2015, 36/50, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Závodník

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    serigrafie na ručním papíře, 29,7 x 20,9 cm, sign. LD Pavel Brázda, nalepeno na papíře, a. t., autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Modrý, červený a žlutý

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    serigrafie, 29,9 x 13,9 cm, sign. LD Brázda, č. 11/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.600 CZK (344 €)

  • Kolektiv autorů

    Dívčí válka

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    litografie, 1979, 29,2 x 80,7 cm, sign. všemi autory, č. 38/190, Kamil Lhoták, Adolf Born, Jiří Bouda, Eva Natus Šalamounová, Ciryl Bouda, Karel Toman, Ctirad Stehlík, Jiří Bouda, Pavel Roučka, Jiří Šalamoun, Květa Pacovská, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták, Adolf Born, Jiří Bouda, Karel Toman

    Terče

    Položka č.: 192

    litografie, 1985, 48,5 x 38 cm, sign. ABorn a sign. Jiří Bouda 1985, značeno razítky: Kamil Lhoták a Karel Toman, č. 73/75, tištěno z původního kamene 2015

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    Opilý koráb

    Položka č.: 188

    mezzotinta, lept, suchá jehla, 1980, 25 x 17,3 cm, sign. DU Albín Brunovský, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    PF 1988

    Položka č.: 187

    lept, 1987, 9,4 x 5,5 cm, sign. DU Albín Brunovský, rám, DU popsáno: Pour feliciter 1988, antiqari.at Radhošťská, studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU

    Aktuální cena: 3.280 CZK (132 €)

  • Eduard Ovčáček

    (1933)

    Interference IV.

    Položka č.: 182

    serigrafie, 1983, 47,2 x 35,6 cm, sign. PD E. Ovčáček 83, č. 29/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    litografie, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský, pasparta, č. 12/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Boris Ender

    (1893-1960)

    Flotila

    Položka č.: 330

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    olej, deska, 1932, 48 x 35 cm, sign. PD B. Ender 1932, rám, přiložen posudek G. Boschettiho, LD odpadlá malba

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • Karel Šlenger

    (1903-1981)

    Kapr

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    olej, plátno, 45 x 65,5 cm, rám, v levém dolním rohu na malbě drobná poškození, na rámu místy oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    0dpočinek

    Položka č.: 324

    olej, plátno, 1925, 57 x 82 cm, sign. LD Ullrych 25

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jan Zrzavý

    Zátiší s loděmi, vázami a jablky

    Položka č.: 320

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    litografie, 18 x 25 cm, sign. PD Jan Zrzavý, při horním okraji přichyceno lepenkou v papírové paspartě. Vydáno jako původní litografická příloha: Umělecká beseda a Družstevní práce, 1941, soubor obrazů, kreseb a inscenací ve výběru Karla Šourka. , antiqari.at Radhošťská, žák Františka Ženíška ml. na…

  • Jan Zrzavý

    Ile de Seine

    Položka č.: 319

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    suchá jehla, 5,9 x 10,4 cm, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Jan Zrzavý

    Anděl strážný

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    modrotisk, 15,5 x 10,5 cm, sign. vzadu s přáním P.F 1975 Jan Zrzavý, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Ve světnici

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    tužka, papír, 1955, 13 x 17 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie dvouhlavého dráčka na keramiku

    Položka č.: 313

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    tužka, papír, 8,9 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Zrzavý

    Neptun

    Položka č.: 309

    tužka, pauzovací papír, 5,8 x 7,8 cm, PD monogr. J. Z., rám, na papíře rastr, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

  • Jan Zrzavý

    Mozolov

    Položka č.: 308

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    tužka, papír, 1939, 9 x 13 cm, monogr. vzadu Mozolov J.Z. 8. VIII. 39 , rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar