• Michaela Lesařová - Roubíčková

    Praha - aktovka (Karlův most)

    Položka č.: 221787

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:50

    kombinovaná technika, 2004, 11,3 x 14,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová - Roubíčková 2004, rám, č. 33/50, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Torzo dívky

    Položka č.: 221761

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:46

    lept, 17,7 x 12,7 cm, sign. DU J. Pileček, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Poustevník

    Položka č.: 221734

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:44

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Zdolávání hradeb

    Položka č.: 221732

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:42

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Partie z Brdských hor

    Položka č.: 221371

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:32

    olej, karton, 41 x 51 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Kouřící Ostrava

    Položka č.: 220329

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 08. 2019 14:06

    litografie, 8,5 x 20 cm, sign. PD Ota Holas, č. 24/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Vrba ve vichřici

    Položka č.: 220219

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2019 15:18

    litografie, 10,4 x 13 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Ordo Amoris VII.

    Položka č.: 220184

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2019 15:15

    lept, akvatinta, 1978, 11,7 x 7,8 cm, sign. PD JŠerých 78, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ota Janeček

    V ráji

    Položka č.: 220183

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2019 15:14

    linoryt, 15,9 x 12,1 cm, sign. DU Ota Janeček, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jindřich Helekal

    Město

    Položka č.: 208005

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2019 14:49

    litografie, 1965, 11 x 18 cm, sign. PD J. Helekal 65, rám, č. 33/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Oficír

    Položka č.: 208002

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2019 14:47

    litografie, 1981, 22 x 15 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Matěj

    Položka č.: 200810

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 08. 2019 14:07

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Koubek

    Cesta k poli

    Položka č.: 177673

    Vyvolávací cena: 225 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2019 14:28

    olej, překližka, 34 x 29 cm, sign. LD Fr. Koubek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 225 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Rybář a pradleny

    Položka č.: 237613

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 23:58

    akvarel, tuš, papír, 1939, 15,2 x 24 cm, sign. PD B. Ullrych 1939, papírová pasparta, na spodním okraji kousek papíru urtžen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Děvče s míčem

    Položka č.: 237609

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 23:50

    tužka, akvarel, papír, 1936, 28 x20 cm, sign. PD B. Ullrych 1936, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 237599

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 23:30

    olej, karton, 7,5 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 237594

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 23:20

    olej, karton, 20,3 x 22,5 cm, sign.- PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Noha (P. F. 90)

    Položka č.: 237590

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 23:12

    kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 51/125, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Noční město

    Položka č.: 237587

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 23:06

    litografie, 1996, 14 x 9 cm, sign. PD, č. 35/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vyhnání z ráje

    Položka č.: 237563

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 22:18

    suchá jehla, 7 x 3 cm, zažloutlý a zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Řehoř Mendel

    Položka č.: 237562

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 22:16

    ocelorytina, 6,2 x 3,6 cm, sign. DU J. Herčík, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    M. Profas

    Položka č.: 237555

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 22:02

    dřevoryt, 14 x 10,2 cm, sign. PDIgor Rumanský, č. 12/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Peterka

    Tanečnice

    Položka č.: 237550

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 21:52

    serigrafie, 12,2 x 7,6 cm, sign. PD F. Peterka, č. 148/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U továrny

    Položka č.: 237532

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 21:16

    litografie, 13,1 x 21,3 cm, sign. PD Jan Rambousek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Regrooreble

    Položka č.: 237511

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 20:34

    litografie, 2005, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD, č. 44/45, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ján Keleman

    Dívka s houslemi

    Položka č.: 237496

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 20:04

    litografie, 1985, 18 x 19 cm, sign. DU J. Keleman 1985, papír na horním a dolním okraji nepatrě pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spolu

    Položka č.: 237495

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 20:02

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 237494

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 20:00

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Noční doba

    Položka č.: 237493

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2019 19:58

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010, č. 10/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    Položka č.: 237615

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 18:35

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 19/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus