• Karel Randa

    (1912-1993)

    Cikáni

    Položka č.: 230703

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:59

    olej, plátno, 53 x 74 cm, sign. PD Randa, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Gregor Rabinovitch

    (1884-1958)

    Portrét dívky

    Položka č.: 230698

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:54

    suchá jehla, 20,6 x 15,7 cm, sign. PD GRabinovitch, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ I.

    Položka č.: 230690

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:46

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 19,5 x 17,3 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Babylonská věž

    Položka č.: 230689

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:45

    bromostříbrná fotografie, 1984, 40 x 29,4 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Měsíc

    Položka č.: 230688

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:44

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 30 x 30,3 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Tajemství

    Položka č.: 230687

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:43

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,8 x 29,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, v dolní části natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Makovice

    Položka č.: 230686

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:42

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 29,8 x 29,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Dobré jitro

    Položka č.: 230685

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:41

    bromostříbrná fotografie, 1962, 40 x 30,6 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230684

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:40

    foto-grafika, 59 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230683

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:39

    foto-grafika, 48 x 62 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230681

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:37

    foto-grafika, 47,5 x 45,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230680

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:36

    foto-grafika, 49 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Dívčí akt

    Položka č.: 230676

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:32

    lept, akvatinta, 14,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Pokorný, rám, 30/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Martin E. Philipp

    (1887-1978)

    Stojící akt

    Položka č.: 230671

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:27

    lept, 1920, 14,7 x 9 cm, sign. PD M. E. Philipp 1920, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorovi

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ondřej Pavlík

    (1932-1989)

    Položka č.: 230666

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:22

    kombinovaná technika, sololit, 20,5 x 54,5 cm, sign. LD O. Pavlík, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Ivan Ouhel

    Objekt

    Položka č.: 230661

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:17

    litografie, 2009, 56 x 40,3 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 10/80, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 230648

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:04

    litografie, 1977, 21,5 x 46 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Baletka

    Položka č.: 230611

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:48

    olej, plátno, 115,5 x 68,5 cm, klínový rám, malba místy poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Na břehu

    Položka č.: 230607

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:47

    lavírovaná tuš, papír, 1999, 29,5 x 42 cm, sign. DU, při horním okraji drobná skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

    Strom

    Položka č.: 230604

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:41

    tempera, kombinovaná technika, papír, 19 x 12,5 cm, sign. LD , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Podvečer v lese

    Položka č.: 230598

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:35

    pastel, papír, 40 x 58 cm, rám

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Akt dívky

    Položka č.: 230592

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:29

    litografie, 16 x 10 cm, značeno na kameni PD AN, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    (1934-2014)

    3x PF 1983

    Položka č.: 230590

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:27

    3x litografie, 9,5 x 16 cm, sign. DU Eva Natus Šalamounová 1985, PF 1983, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Mrázek

    Položka č.: 230585

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:22

    tempera, papír, 1978, 16,2 x 13,2 cm, sign. na zadní straně Jiří Mrázek 1978, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Alois Moravec

    Dívka u vody

    Položka č.: 230583

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:20

    suchá jehla, 18,8 x 23 cm, sign. PD AMoravec, rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Rybář

    Položka č.: 230570

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:09

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Václav Menčík

    (1926)

    Uvnitř

    Položka č.: 230568

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:08

    tužka, papír, 1961, 16 x 12 cm, sign. PD V. Men 61, rám, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Žena II

    Položka č.: 230567

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:07

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Menčík

    (1926)

    Žena I

    Položka č.: 230566

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:06

    tuš, papír, 1963, 17 x 13,5 cm, sign. PD V. Men, rám, žák prof. E. Filly, J. Nováka, člen JVU a zakládající člen výtvrarné skupiny Trasa 54, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaromír Másler

    Konvolut 3 grafických listů

    Položka č.: 230558

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 18:01

    3x litografie, 2010, vše sign. PD J. Másler 10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)