• Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Ulice

    Položka č.: 241187

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:18

    tuš, papír, 29 x 19,8 cm, rám, vzadu razítko z pozůstalosti Jiřího Balcara, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Vlček

    Ukřižování

    Položka č.: 241186

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:17

    olej, plátno, 1985, 75 x 85,5 cm, sign. PD J. Vlček 85, napínací rám, krakelovaná malba, místy odpadlé drobné kousky malby, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Říha

    (1910-1985)

    Vesnice s červenou střechou

    Položka č.: 241185

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:16

    olej, sololit, 39 x 67 cm, sign. PD František Říha

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Říha

    (1910-1985)

    Usedlost v podvečer

    Položka č.: 241184

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:15

    olej, sololit, 1984, 39,5 x 120 cm, sign. PD František Říha 84

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Barevná krajina

    Položka č.: 241183

    Vyvolávací cena: 11.200 CZK (448 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:14

    akvarel, papír, 1980, 42 x 55 cm, sign. PD František Říha 80, rám, Říha vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, byl žákem prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Výrazně se prosadil také jako ilustrátor dětských knih. Člen výtvarné skupiny Radar, která oficiálně vznikla v roce 1960 a mezi jejíž členy pa…

    Aktuální cena: 11.200 CZK (448 €)

  • Jan Rapin

    Třešnička

    Položka č.: 241182

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:13

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Rapin

    Dívka s perlou

    Položka č.: 241181

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:12

    olej, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jaroslav Matějka

    Dopisy lásek ztracených

    Položka č.: 241180

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:11

    olej, plátno, sololit, 23 x 19 cm, sign. PD Matějka, rám

  • Josef Krejčiřík

    (1922-2001)

    Položka č.: 241179

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:10

    olej, sololit, 1969, 74 x 34 cm, sign. LD J. Krejčiřík 1969, rám, žák prof. Makovského a E. Miléna, člen Sdružení Q, SČSVU

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Pohled na moře

    Položka č.: 241178

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:09

    tempera, karton, 23, 5 x 31 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Nábřeží u moře

    Položka č.: 241177

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:08

    olej, plátno, 53,5 x 74 cm, sign. PD Folprecht, rám, vzadu nalepen autorský štítek, malba na několika místech mírně zkrakelována, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák V. Beneše, I. Čipery a F. Hladíka

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Alfréd Justitz

    (1879-1934)

    Erotika

    Položka č.: 241176

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:07

    akvarel, papír, 1920, 18,5 x 24,5 cm, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Tři secesní dámy

    Položka č.: 241175

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:06

    tuš, akvarel, papír, 1938, 20 x 28 cm, monogr. PD JW 1938, rám, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Sylva Študentová Ježková

    (1908-?)

    Náves

    Položka č.: 241174

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:05

    olej, plátno, 1934, 38 x 48 cm, sign. PD Ježková 34, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Šilhavý

    (1891-?)

    Dívčí portrét Jarmily rozené Beaufortové

    Položka č.: 241173

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:04

    olej, plátno, 1930, 150 x 131 cm, sign. LD Jos. Šilhavý 1930, z pozůstalosti Jarmily Beafortové/Fenclové. Josef Šilhavý byl žákem prof. Kämpffera na akademii ve Vratislavi a prof. F. Thieleho na AVU v Praze. Zaměřoval se na žánrovou a portrétní malbu. Působil v Praze, New Yorku, v roce 1948 přesídli…

  • František Václav Süsser

    (1890-1956)

    Portrét dívky

    Položka č.: 241172

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:03

    olej, sololit, 28 x 19 cm, sign. LD Süsser, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, studoval malbu na Kunstgewerbeschule ve Vídni, zakládající člen SVU v Brně, člen KVU Aleš

  • Henri Rieux

    (1877-1944)

    Most v Bayonne na řece Adour

    Položka č.: 241171

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:02

    akvarel, uhel, papír, 22,7 x 23,6 cm, monogr. a popsáno PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Pohled na Staré město pražské

    Položka č.: 241170

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:01

    tužka, akvarel, papír, 22,2 x 30,7 cm, rám, na papíře zahnědlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Jelení příkop s Pražským hradem

    Položka č.: 241169

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:00

    akvarel, tužka, papír, 29,2 x 41,5 cm, rám, papír zažloutlý, místy žluté flíčky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Horský masiv

    Položka č.: 241167

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:58

    olej, karton, 37 x 52,7 cm, sign. PD Joža Mikš , rám, antiqari.at Radhošťská, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

  • Joža Mikš

    (1901-1966)

    Dalmácie - studie borovic

    Položka č.: 241166

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:57

    olej, karton, 48 x 64 cm, sign. PD Joža Mikš, rám, LD povrchové škrábnutí malby, antiqari.at Radhošťská, studium kreslení na Státní odborné škole, žák prof. Hofbauera na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Sláva Tonderová - Zátková

    (1888-1969)

    Zátiší se džbánem a ovocem

    Položka č.: 241165

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:56

    olej, plátno, 1947, 39 x 46 cm, monogr. PD S.T. 47, rám, rám místy poškozen, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Wladimír Schwarzenberg

    (1909-1969)

    Zátiší s pomeranči

    Položka č.: 241164

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:55

    olej, plátno, kolem r. 1940, 33 x 52 cm, sign. PD Wladimir Schwarzenberg, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem Wladimir M. A. zu Schwarzenberg, provedena rentoaláž, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

  • Jan Karel Janovský - připsáno

    (1869-1931)

    Ruská trojka

    Položka č.: 241163

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:54

    olej, plátno, karton, 27 x 36 cm, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Chalupy

    Položka č.: 241162

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:53

    olej karton, 65 x 93 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Roman Havelka

    (1877-1950)

    V lese

    Položka č.: 241161

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:52

    olej, karton, 25 x 33,5 cm, sign. PD R. Havelka, rám, poškozeno, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Lišky a Stibrala na uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně

  • Středoevropský malíř 2. poloviny 17. století

    Portrét muže držícího tabatěrku

    Položka č.: 241159

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:50

    olej, plátno, 79 x 63,5 cm, rám, silně poškozená malba, mírně pokozený rám, Antikvariát Dlážděná

  • Adalbert Bělohlávek

    (1863-?)

    Položka č.: 241158

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:49

    olej, dřevo, 1885, 31 x 46 cm, sign. PD A. Bělohlávek 1885, rám

    Svatá Cecílie

    Položka č.: 241157

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:48

    olej, plátno, 36,5 x 30,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Václav Brožík - kopie

    Zátiší s konvicí

    Položka č.: 241155

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:46

    olej, dřevo, 60 x 91 cm, značeno PD Paris, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)