Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Saně

    Položka č.: 228806

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:36

    fix, akvarel, papír, 1961, 22,8 x 22,8 cm, sign. PD 1961 R. Kolář, rám, PD věnování, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Blatná

    Položka č.: 228521

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:24

    dřevoryt, 1989, 24,2 x 15,9 cm, sign. PD 89, č. 31/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 228442

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:14

    lept, 24 x 57,5 cm, zažloutlý, pokrčený, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Eva Bridjska Nesládková

    (1928)

    Stromy agáty

    Položka č.: 228433

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:10

    suchá jehla, 26 x 14 cm, sign. PD Eva Bridjska, rám, č. 5/20, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Anděl

    Položka č.: 228406

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:06

    reliéfní grafika, 24 x 16,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Otakar Hájek

    (1887-?)

    Pohled k Humpolci od Petrovic

    Položka č.: 228312

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 17:04

    olej, plátno, 1934, 71 x 94 cm, sign. PD O. Hájek 34, rám, místy poškozená malba, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schikanedera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Průhled

    Položka č.: 237077

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 22:00

    reliéfní grafika, 15 x 10,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Stanislav Diviš

    (1953)

    Body mého těla 1

    Položka č.: 237035

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:57

    serigrafie, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Diviš 2000, č. 16/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Stanislav Diviš

    (1953)

    Bez názvu

    Položka č.: 237034

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:55

    litografie, 1998, 35 x 27,2 cm, sign. PD Diviš 98, č. 49/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 235325

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:30

    barevný dřevoryt, 27 x 18,5 cm, zezadu sign. PD M. Florian, papí u horního okraje velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Žena

    Položka č.: 235134

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:24

    tužka, akvarel, papír, 1987, 29,2 x 20,7 cm, sign. PD Troup, LD věnování: Milé Lilince k svátku 87, v rozích přichyceno lepenkou k papíru, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des…

    Aktuální cena: 1.228 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Slunce

    Položka č.: 235132

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:23

    uhel, tuš, papír, 20,5 x 22,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Naší Milé Lilince O. S upřímným věnováním T., na papíře drobné fialové skvrnky , antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na É…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Buddha

    Položka č.: 235133

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:22

    tužka, akvarel, papír, 21 x 14,7 cm, sign. LD Troup, při okrajích papír mírně zašpiněný, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 235131

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:18

    tužka, papír, 24 x 12 cm, sign. LD Troup, kliprám, místy mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytička

    Položka č.: 235130

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:16

    akvarel, papír, 12,2 x 5,2 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    V síti

    Položka č.: 235119

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:08

    kolorovaná serigrafie, 60 x 41,5 cm, sign. PD St. Holý, rám, poškozený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • František Volf

    (1897-1983)

    Krajina

    Položka č.: 235106

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:00

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 29,5 x 42,5 cm, sign. LD F. Volf, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Šumava

    Položka č.: 234944

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:58

    tisk, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Zima v pošumaví

    Položka č.: 234942

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:54

    tisk, 1929, 49,5 x 34 cm, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 234908

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:52

    lept, 1971, 36,3 x 49 cm, sign. PD Jan Otava 1971, rám, č. 2/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Eugen Jonáš

    Čertovka

    Položka č.: 234866

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:50

    dřevoryt, 1930, 30 x 20,8 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Květina (Kniha V. a J. Krátkých)

    Položka č.: 234840

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:48

    dřevoryt, 1938, 14,9 x 6,5 cm, PD značeno ve štočku AM 38, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Zajíc (Jendy Bartoše)

    Položka č.: 234839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:46

    dřevoryt, 1941, 9,2 x 7 cm, LU značeno ve štočku AM , lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka (Ex libris ing. Ota Hradečný)

    Položka č.: 234837

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:44

    dřevoryt, 1942, 8,5 x 5,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    (1945)

    Kompozice

    Položka č.: 234535

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:32

    litografie, 2009, 43 x 28,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, rám, č. 19/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 234389

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:28

    tempera, papír, 2011, 59,2 x 83,5 cm, sign. PD LukasOr11, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Zimní nálada

    Položka č.: 234256

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:18

    olej, plátno, 2014, 25 x 30 cm, sign. DU Benedikt 2014, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    U křížku

    Položka č.: 234156

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 19:10

    litografie, 32 x 27,3 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Aranka Červená

    (1950)

    Kytice

    Položka č.: 227732

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:30

    olej, karton, 23 x 15 cm, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Kopretina

    Položka č.: 227086

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 18:26

    litografie, 24 x 14 cm, sign. PD, č. 1/200, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

Facebook