• Dimitrij Kadrnožka

    Mlhy

    Položka č.: 231600

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 03. 2019 18:40

    kvaš, papír, 1998, 68 x 47,5 cm, sign. LD Kadrnožka 98, rám, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Dobroslav Foll

    (1922-1981)

    Dobrý voják Švejk (kreslený humor)

    Položka č.: 224748

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 19:34

    tuš, papír, 23 x 16 cm, sign. LD Foll, pasparta, provenience: pozůstalost autora, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Marbuel

    Položka č.: 216557

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 19:16

    tuš, akvarel, pastel, papír, 1966, 29 x 13,8 cm, sign. PD Seydl, rám, ilustrace k divadelní hře Čert a Káča, DU věnování: Toníčkovi H. s poděkováním za jeho laskavost a umění Seydl, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Pieta

    Položka č.: 209554

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 19:11

    suchá jehla, 11,2 x 7,2 cm, rám, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Jidáš II.

    Položka č.: 209545

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 19:09

    suchá jehla s monotypem, 1966, 16,5 x 9,5 cm, rám, pozdější otisk z původní desky, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Otakar Vanáč

    (1878-?)

    Dívčí portrét

    Položka č.: 201455

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:44

    litografie, 17,5 x 16,5 cm, sign. LD OtakarVaňáč, rám

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Milorád Huječek

    Portrét ženy

    Položka č.: 201165

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:37

    kvaš, papír, 1950, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Milorád Huječek 1950, rám

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poklona Darwinovi

    Položka č.: 198595

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:31

    lept, 16,7 x 12,5 cm, sign. PD, rám, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Emanuel Ranný ml.

    Krajina A. B.

    Položka č.: 198310

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:30

    suchá jehla, 1985, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD E. Ranný ml. 85, rám, č. 12/60, vzadu nalepen štítek s popisem, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Pašek

    Letní odpoledne

    Položka č.: 196876

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:28

    tužka, tuš, akvarel, papír, 7,5 x 22 cm, sign. LD M. Pašek, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Karel Svolinský

    Shakespeare

    Položka č.: 195673

    ocelorytina, 3,9 x 2,4 cm, sign. DU K. Svolinský, pasparta, vyryl L. Jirka, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Filip Facincani

    (1996)

    Amazonské osídlení

    Položka č.: 195162

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:22

    akryl, plátno, 2009, 50 x 50 cm, PD monogr. F. F. 09, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Obecní dům v Praze

    Položka č.: 194181

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:20

    litografie, 1980, 16,3 x 10,5 cm, sign. DU Jan Mácha 80, pasparta, č. 16/170, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Dívka s ptáčkem

    Položka č.: 193800

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:19

    suchá jehla, 1951, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD J. Pavlík 51, pasparta, č. 7/50, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Domovní štít

    Položka č.: 193787

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:18

    litografie, 1991, 17 x 10,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, č. 43/100, na papíře drobné skvrnky, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

    Ameripex 86

    Položka č.: 191357

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:14

    výšivka, 7,7 x 8 cm, pasparta

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Neznámý autor (Čína)

    Květiny

    Položka č.: 187083

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:12

    dřevoryt, 24,7 x 33,3 cm, značeno razítkem dílny, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Ryba II

    Položka č.: 184986

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:07

    lept, 23,7 x 13,8 cm, sign. PD Synecká, rám, č. 30/30, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Skřivánek

    Položka č.: 184679

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:02

    lavírovaná kresba tuší, 21,7 x 15,6 cm, sign. PD Konůpek, pasparta, lehce zažloutlý papír, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František X. Jokel

    (1884-?)

    Okoř u Noutonic

    Položka č.: 175045

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 03. 2019 18:00

    tuš, akvarel, papír, 1930, 20 x 13,8 cm, sign. PD F. X. Jokel 1930, rám, soukromý žák V. Jansy a F. Engelmüllera

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Loď

    Položka č.: 228694

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 16:25

    olej, plátno, 35 x 70 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J. Lhoták?

    Položka č.: 228663

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 16:10

    pastel, papír, 49 x 71 cm, sign. PD JLhoták?, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Pavel Strnadel

    U vody

    Položka č.: 228649

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 15:55

    pastel, papír, 35 x 29 cm, sign. LD P. Strnadel, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Nováka, V. Navrátila, A. Berana a M. Štolfa na FF UP v Olomouci, člen UVU, předseda sdružení výtvarných umělců okresů Vsetín a Nový Jičín, Arkáda

  • Jan Zrzavý

    Loď Fantom

    Položka č.: 227885

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 15:40

    pastel, tužka, papír, 1957, 13,5 x 18,5 cm, sign. PN J. Zrzavý 57, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Quido Lexa

    (1895-?)

    Broskve

    Položka č.: 227274

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 15:15

    olej, karton, 25 x 46 cm, sign. PD Q. Lexa, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Francois Boucher

    La Musette

    Položka č.: 226729

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 13:15

    reprodukce, 36 x 46,5 cm, rám, na papíře skvrny, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Miroslav Holý

    (1897-1974)

    Jaro na Cibulce

    Položka č.: 226268

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 12:15

    litografie, 1955, 28 x 37,5 cm, sign. PD MHolý 55, zkušební tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Miroslav Holý

    (1897-1974)

    Parník

    Položka č.: 226266

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 12:10

    litografie, 1951, 31,5 x 43 cm, sign. PD MHolý 51, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Oblaka

    Položka č.: 221917

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 10:50

    tužka, papír, 9,5 x 13,5 cm, monogr. LD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Konůpek

    Oblaka

    Položka č.: 221916

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2019 10:45

    tužka, papír, 11 x 13,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)