• Jana Reinerová

    Paris

    Položka č.: 240068

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 20:44

    litografie, 11 x 15 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Park

    Položka č.: 231923

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 19:42

    litografie, 2002, 48 x 37,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2002, č. 10/80, soupis Hédervári č. 129, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní zámecké schody

    Položka č.: 231694

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 19:34

    litografie, 8 x 10 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 103/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 228597

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 19:22

    litografie, 1991, 37,5 x 48 cm, sign. PD Michael Rittstein 91, č. 4/60, soupis Hédervári č. 100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Poslední hlava

    Položka č.: 217324

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 18:26

    litografie, 2012, 52,5 x 34 cm, sign. PD Igor Grimmich 12, č. 47/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Michael Rittstein

    Srdce a vývar

    Položka č.: 205871

    Vyvolávací cena: 2.850 CZK (114 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 17:47

    litografie, 1990, 29,5 x 46 cm, soupis Hédervári č. 95, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.850 CZK (114 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Muž

    Položka č.: 191141

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 17:01

    kombinovaná technika, 2003, 14 x 13,5 cm, PD monogr. H IX. 03 , č. 9/20

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Milan Němec

    Alfons Mucha: Drahokamy - Rubín

    Položka č.: 191113

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 17:00

    mědirytina, 1988, 8 x 4 cm, sign. PD M. Němec, autorský tisk

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Milan Němec

    Růže

    Položka č.: 191111

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 16:58

    mědirytina, 1987, 6 x 9,5 cm, sign. PD M. Němec, č. 55/101

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Milan Němec

    Koruna

    Položka č.: 191109

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 16:57

    mědirytina, 7 x 5 cm, sign. PD M. Němec, č. 30/200

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Baráčnickou rychtou

    Položka č.: 182473

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 15:44

    litografie, 11 x 14 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 57/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 182121

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 15:36

    litografie, 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 5/40, soupis Hédervári č. 62, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.550 CZK (142 €)

    Uvědomění

    Položka č.: 125118

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 15:13

    kombinovaná technika,plátno, 56 x 54 cm

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vaduz (Lichtenštejnsko)

    Položka č.: 219345

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 23:44

    olej, plátno, 9,5 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Žena a voják

    Položka č.: 215068

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 22:56

    tužka, kvaš, papír, 1945, 41 x 55 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Berto Monetti

    Žena v dešti

    Položka č.: 210127

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 22:42

    lavírovaná kresba tuší, 1980, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Monetti 80, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Pohled v zrcadle

    Položka č.: 238917

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 22:16

    dřevoryt, 27,5 x 18,6 cm, sign. DU V. Komárek, č. 34/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Ruszelák

    Propletenec

    Položka č.: 237953

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:46

    slepotisk, 1991, 15,5 x 9,2 cm, sign. Du Josef Ruszelák 91, č. 46/65, antiqari.at Radhošťská, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Kluk se psem

    Položka č.: 237924

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:40

    akvarel, papír, 28,5 x 20,8 cm, sign. PD Václav Černý, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jest zaujat krásou vycházejícího slunce

    Položka č.: 237923

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:38

    dřevoryt, 21,6 x 14,6 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Červenočerná kompozice

    Položka č.: 237919

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 21:32

    linoryt, 19,7 x 13,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 237440

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 20:32

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Zasněžený Karlův most

    Položka č.: 237182

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 20:16

    olej, dřevo, 29,5 x 40 cm, sign. PD F.Čech, rám, popraskaná malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Stará Praha

    Položka č.: 236598

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 20:00

    dřevoryt, hedvábný papír, 35,4 x 25,5 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, restaurováno, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Svatební hostina

    Položka č.: 235407

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 19:46

    kamenorytina, 1946, 24,8 x 19,5 cm, PD monogr. na kameni CB, nalepeno na černém papíru, zezadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Václav Rytíř

    Paseka

    Položka č.: 235398

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 19:36

    lept, 11,5 x 6 cm, sign. PD Rytíř, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Praha 1945

    Položka č.: 235396

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 19:34

    kolorovaný lept, 37,5 x 32 cm, LD značeno v desce V. Röhling, sign. na paspartě V. Röhliong, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Bezesná noc

    Položka č.: 235360

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 19:02

    škrábáná litografie, 26 x 38 cm, papír na okrajích pokrčen, u dolního okraje přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Válek

    Modrásek zlatopruhý

    Položka č.: 234473

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 18:24

    reliéfní grafika, 11,5 x 15,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Xenie Hoffmeisterová

    Kostřičky

    Položka č.: 234260

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2019 18:22

    lept, 12,2 x 7,8 cm, sign. PD Xenie Hoffmeisterová, č. 4/15, antiqari.at Radhošťská, studium na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)