Ex libris Václav Rubl

    Položka č.: 231178

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:56

    dřevoryt, 9,5 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Trosky (Ex libris Zora Marešová)

    Položka č.: 231177

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:54

    dřevoryt, 6 x 5,5 cm, značeno v desce JB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kouzlo ( Ex Eroticis B. P.)

    Položka č.: 231176

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:52

    dřevoryt, 12,2 x 9 cm, značeno v desce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Věra

    Položka č.: 231174

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:48

    tisk, 6 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Arne Laurina

    Položka č.: 231173

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:46

    litografie, 1929, 5,5 x 4,5 cm, značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Obrátil

    Položka č.: 231170

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:40

    litografie, 11 x 7,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dívka s podnosem ( Z knih Jana Tůmy)

    Položka č.: 231169

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:38

    litografie, 9 x 6,5 cm, značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Julio Fernandez Saez

    (1924-?)

    Odpočívající dívka (Ex libris Lou Asperlag)

    Položka č.: 231167

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:34

    ocelorytina, 1956, 9,5 x 7 cm, značeno v desce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kárník

    Žena s knihou (Ex- Libris Jiřa Maříková)

    Položka č.: 231151

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:32

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm, LD značeno v tisku F. Kárník, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Janíček

    Akt dívky

    Položka č.: 231134

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:30

    litografie, 1939, 12,5 x 19 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s listy a Akt ve vodě

    Položka č.: 231038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Osvětlené pražské výlohy

    Položka č.: 230704

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:00

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohled na město

    Položka č.: 229089

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Náhrobek

    Položka č.: 229088

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:28

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 229087

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:26

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Položka č.: 228765

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:22

    suchá jehla, 14 x 9,5 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Bodlák (PF 1965 Antonín Doležal)

    Položka č.: 228515

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:08

    dřevoryt, 1964, 11,8 x 5,8 cm, sign. PD, značeno v desce PN AD 64, použito jako PF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jano Valter

    (1959-2017)

    Bludiště (PF 2010 – I.)

    Položka č.: 228471

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    Položka č.: 228428

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:46

    suchá jehla, 2000, 5 x 3,3 cm, sign. PD V. Pechar 2000, č. 3/22-III, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    Položka č.: 228427

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:44

    suchá jehla, 1999, 14,5 x 10 cm, sign. PD V. Pechar 99, č. 18/20, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Král Lear

    Položka č.: 228423

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:38

    dřevoryt, 2001, 17,4 x 11,3 cm, sign. LD V. Pechar 01, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav J. Králík

    (1924-1999)

    Položka č.: 228372

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:36

    lept, 1992, 9,7 x 14,5 cm, sign. PD J J Králík 92, č. 23/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Liebrekes

    Pohled ze Štvanice k mostu císaře Františka Josefa a k Hradčanům

    Položka č.: 228191

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:28

    kolorovaná mědirytina, 16,4 x 24,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Ludwig Rohbock

    (1824-1893)

    Komárno od písečných hor

    Položka č.: 228185

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:24

    mědirytina, 12,5 x 17,8 cm, vyryl J. Riegel, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Šumava

    Položka č.: 228147

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:20

    tužka, kvaš, papír, 1917, 21 x 27,5 cm, sign. LD B. Ullrych 17, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Prales u Boubína

    Položka č.: 228146

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:18

    tužka, kvaš, papír, 1917, 12,7 x 18,5 cm, sign. PD B. Ullrych 17, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 227639

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:14

    akvarel, papír, 41,5 x 55,3 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Emil Holárek

    (1867-1919)

    Karneval života

    Položka č.: 227624

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:12

    lept, 14,5 x 23 cm, LD monogr. E.H. značeno v tisku Holárek, rám, vzdu tužkou popsáno, provenience z pozůstalosti malíře Emila Holárka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a F. Sequense na AVU v Praze, člen spolku mladých českých výtvarníků Škréta

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Liesler

    Šíp

    Položka č.: 227079

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 21:08

    litografie, 1978, 17,3 x 12,2 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Pražský motiv (Ex libris F. Kozák)

    Položka č.: 227032

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 20:56

    lept, 7,5 x 5 cm, značeno v desce LV CB, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)