• Jaroslav Chudomel

    Vesnická kaplička

    Položka č.: 226880

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:42

    litografie, 16,2 x 22 cm, sign. PD J. Chudomel, 51/170, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město

    Položka č.: 237821

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:40

    linoryt, 1987, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 87, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Hudeček

    Dívka s hrozny

    Položka č.: 237780

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:37

    dřevoryt, 2002, 6,5 x 6,5 cm, sign. DU Miroslav Hudeček 2002, 88/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Světla Hásková

    Léto

    Položka č.: 237793

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:29

    litografie, 11 x 19,6 cm, sign. PD Hásková, 45/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Coulda

    Koník

    Položka č.: 231385

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:15

    tužka, papír, 19,2 x 25,1 cm, sign. PD Coulda, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květ

    Položka č.: 237792

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:13

    litografie, 1988, 15,8 x 10,7 cm, sign. DU Z. Burgetová 88, 153/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Zamyšlený muž

    Položka č.: 206644

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:12

    kamenorytina, 22,8 x 17,5 cm, monog. PD CB, přeložený horní okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Daniela Benešová

    Melodie do fialova

    Položka č.: 200045

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:11

    litografie, 20 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Dívka s růží

    Položka č.: 226868

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:10

    litografie, 1977, 15,8 x 13,5 cm, sign. DU K Beneš 77, 92/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alexandrov

    Flip před palácem

    Položka č.: 231391

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:00

    lept, 2004/05, 11,6 x 9 cm, sign. Alexandrov 04,05, 29/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Malostranská mostecká věž v zimě

    Položka č.: 237815

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:31

    lept, 27 x 20 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Cesta v zimě

    Položka č.: 237740

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:25

    akvatinta, 8 x 10,8 cm, sign. PD Ctibor Šťastný 34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    The Pilgrimage (Pouť ke svatému místu)

    Položka č.: 237810

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:19

    lept, 18,3 x 12,1 cm, značeno LD v desce Schrader pinxt. a PD A. H. Payne sc., pasparta, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení na kraji rybníka

    Položka č.: 226875

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:08

    lept, suchá jehla, 12,9 x 15,6 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Jasná budoucnost

    Položka č.: 227764

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:07

    dřevoryt na japanu, 1947, 16 x 10,4 cm, sign. PD Josef Hodek 1947, věnování: Příteli Josefu Bouzkovi srdečně Josef Hodek 1947, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    PF 1935

    Položka č.: 237785

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:06

    dřevoryt, 1934, sign. DU Josef Hoden, na papíře drobné skvrnky, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Vánoční přání

    Položka č.: 237786

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:05

    dřevoryt, 1937, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Kytarista

    Položka č.: 237787

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:04

    dřevoryt, 1934, sign. PD Josef Hoden, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    Svatý František

    Položka č.: 237778

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:03

    dřevoryt, 11 x 6,7 cm, sign. PD Florian, Ex libris František Zvěřina, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Z knih St. Nováka

    Položka č.: 237771

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:01

    dřevoryt, 13,7 x 7,7 cm, značeno PU v desce FD, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bořánek

    Dětská láska

    Položka č.: 226865

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 09. 2019 18:00

    akvarel, papír, 23,2 x 17,7 cm, sign. PD Bořánek, rám, mírně zašpiněný a na dvou místech proděravěný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Tváře II.

    Položka č.: 231495

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:40

    tuš, papír, 2018, 29,3 x 20,8 cm, sign. na zadní straně Rozehnal 14. 11. 018, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 231496

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:39

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina II.

    Položka č.: 231497

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Riedlbauch

    Odhalování

    Položka č.: 227515

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:37

    tuš, papír, 1999, 29,4 x 23,9 cm, sign. LD Rudolf Riedlbauch 99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Krajina se stromem

    Položka č.: 237819

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:35

    akvarel, papír, 14 x 20 cm, sign. LD Pecháček 85, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Vrba v rybníku

    Položka č.: 231372

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:32

    lept, 1979, 14,7 x 25,3 cm, sign. PD Jan Otava 1979, 6/50, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kytice polního kvítí

    Položka č.: 237824

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:25

    olej, plátno, 65 x 50 cm, monogr. PD R. K. , rám, ve střední části odpadlá malba (cca 1,5 cm), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Železárny Prostějov

    Položka č.: 231390

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:24

    3x litografie, 22 x 44 cm, sign. nečitelně, 90/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Moise Depond (Mose)

    (1917-2003)

    Cesta z tunelu

    Položka č.: 205094

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:06

    tuš, akvarel, papír, 21,5 x 19 cm, sign. PD Mose, na zadní straně popsáno: Bonne année pour les poš, Antikvariát Dlážděná, francouzský karikaturista a kabaretní scénický výtvarník, který užíval pseudonym Mose, studium na Akademii v Tours

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)