• Zdeněk Mézl

    Močál Styxu (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181818

    Vyvolávací cena: 790 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:35

    dřevoryt, 1978, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 790 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Žleb vroucí smoly (Dante Alighiery: Peklo)

    Položka č.: 181817

    Vyvolávací cena: 780 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:30

    dřevoryt, 1978, 17 x 11 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 780 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Položka č.: 181747

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 03. 2019 11:20

    rudka, papír, 25 x 35 cm, monogr. PD KpK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Chrám Matky Boží před Týnem

    Položka č.: 229948

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 23:44

    mědirytina, 7,3 x 4,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    Položka č.: 229934

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 23:26

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 11/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Františk Sylva Toman

    (1886-1942)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 229158

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 23:22

    olej, karton, 50 x 68 cm, sign. LD Fr. Sylv. Toman, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • K. Friebe

    Cesta vesnicí

    Položka č.: 228847

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:52

    olej, karton, 30 x 24 cm, sign. PD K. Friebe, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky na pastvině

    Položka č.: 228791

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:50

    tužka, akvarel, papír, 41 x 55 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Motiv z Libčic

    Položka č.: 228789

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:48

    akvarel, papír, 1931, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD B. Ullrych 31, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sestry

    Položka č.: 228788

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:46

    tužka, akvarel, papír, 1931, 52,3 x 36,5 cm, sign. LD B. Ullrych 31, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ve větru

    Položka č.: 228787

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:44

    tužka, akvarel, papír, 1943, 29,7 x 21,9 cm, sign. LD B. Ullrych 43, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Otec a syn

    Položka č.: 228772

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:32

    akvarel, papír, 1935, 24,1 x 17,7 cm, sign. PD B. Ullrych 35, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 231349

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 22:08

    lept, 1946, 12,8 x 8 cm, sign. Du Liesler 46, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.490 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Hošek

    (1909)

    Položka č.: 231344

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:58

    serigrafie, 2010, 65 x 46 cm, sign. DU Jakub Hošek, č. 14/100, při okrajích pomačkaný list, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Mikrokosmos

    Položka č.: 231342

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:54

    suchá jehla, 31 x 23,5 cm, sign. PD, č. 3/50, mírně zvlněný a zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslava Severová

    Třikrát jeden

    Položka č.: 231341

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:52

    lept, 2000, 40 x 46 cm, sign. LD Jaroslava Severová , č. 70/90, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Hampl

    Měsíc (P.F. 1968)

    Položka č.: 231340

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:50

    strukturální grafika, 1967, průměr 22 cm, sign. PD J. Haml , mírně zažloutlý, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jm Sládek

    Slaný - Pamětní list

    Položka č.: 231335

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:40

    litografie, 1977, 17,5 x 50 cm, sign. PD J.M. Sládek, rám, č. 16/200, DU popsáno: V upomínku na návštěvu závodu ČKD Slaný věnuje vedení závodu, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Stádo

    Položka č.: 231332

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:34

    suchá jehla, 24,2 x 15,8 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Sbírání vajec

    Položka č.: 231331

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:32

    suchá jehla, 15,3 x 12 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Senoseč

    Položka č.: 231330

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:30

    suchá jehla, 13,7 x 8,5 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Na cestě

    Položka č.: 231329

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:28

    suchá jehla, 17,7 x 13 cm, pozdější otisk z původní desky, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Kašna

    Položka č.: 231327

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:24

    dřevoryt, 14,3 x 12 cm, sign. vzadu Jaroslav Šváb, pozvánka ART 24, Tábor, 1990, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolk…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Jan Battermann

    (1909-1999)

    Dívka (Ex libris L. Asperslag

    Položka č.: 231166

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:08

    dřevoryt, 9,5 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Paví žena ( Ex libris Vl. Bujárek)

    Položka č.: 231160

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 21:00

    lept, 1948, 7,7 x 3,1 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Dívka v turbanu ( Ex libris V. Bujárek)

    Položka č.: 231159

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 20:58

    lept, 1948, 7,5 x 3,2 cm, sign. DU Liesler, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky zatahující okno, Ex libris B.Beneš

    Položka č.: 231140

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 20:46

    linoryt, 7,5 x 11 cm, monogram v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Akt, Ex libris J.Kutík

    Položka č.: 231133

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 20:40

    dřevoryt, 5 x 12 cm, sign.DU, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Z okna, Ex libris Maly

    Položka č.: 231106

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 20:14

    dřevoryt, 8,5 x 13,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Lou Strik

    (1921-2001)

    Dívka s číší, PF. 1958

    Položka č.: 231105

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 20:12

    dřevořez, 9,5 x 12 cm, sign. Strik v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)