On-line auction

auction history

  • M. Benda

    Sasanky

    No.: 213872

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 19:09

    olej, karton, 28,5 x 21 cm, sign. PD M. Benda, rám,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Studie žen (Konvolut 7 kreseb)

    No.: 208852

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:40

    tužka, kvaš, pero, papír, 1926, 49 x 35,5 cm, sign. B Ullrych 26, nalepeno na kartonu, při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Žena v šátku

    No.: 208849

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:36

    tužka, kvaš, papír, 26 x 16 cm, při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody

    No.: 208842

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:34

    tužka, kvaš, papír, 1926, 35,5 x 49 cm, sign. Ulrych 26, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Svoboda

    (1881-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    No.: 208386

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:28

    olej, karton, 43 x 56,5 cm, sign. LD Svoboda, rám, vzadu věnování: Milému příteli Pepíkovi Holerovi věnuje Franta Svoboda, Jihlava vánoce 1950, na rámu poškození, , the disciple of prof. E. Alemand and K. Pochwalski at The Academy in Vienna

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Konvolut 3 kreseb

    No.: 208211

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:24

    tužka, kvaš, papír, 1917, 51 x 36 cm, sign. Ullrych 17, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rozhovor a U vody

    No.: 208208

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:22

    2x tužka, kvaš, papír, 1912, 15 x 18 a 11,5 x 18 cm, sign. Ullrych 12, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na poli

    No.: 206915

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:20

    tužka, kvaš, papír, 22 x 30 cm, zažloutlý papír, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící ženy

    No.: 206487

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:12

    tužka, akvarel, papír, 17,6 x 24,4 cm, při okrajích poškozený papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Lidé (Konvolut 3 kreseb)

    No.: 206482

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:10

    tužka, kvaš, papír, 1928, sign. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hladový pes

    No.: 206087

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:06

    kvaš, papír, 1917, 27,3 x 32,7 cm, sign. PD B Ullrych 17, vzadu popsáno autorem, pokrčený papír, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    U vody se psem

    No.: 206083

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2019 18:02

    tužka, tuš, kvaš, papír, 11,7 x 18 cm, lehce zažloutlý papír, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miroslava Zychová

    Krajinka

    No.: 235157

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:55

    lept, 7,4 x 4,9 cm, sign. PD M. Zychová, 60/100, ex libris dr Josef Stejskal, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Eva Vlasáková

    Dívčí profil s květinou

    No.: 235161

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:53

    dřevoryt, 17,5 x 9,2 cm, sign. LD Eva Vlasáková, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Muzika, C. Rayne

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Alena Turková

    Portrét dívky

    No.: 206615

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:50

    akvarel, tuš, papír, 41,8 x 29,7 cm, natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • Jiří Škopek

    (1933)

    Český lev a medvěd

    No.: 235182

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:48

    linoryt, 15 x 21 cm, sign. PD J. Škopek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Týnský chrám

    No.: 235147

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:46

    dřevoryt, 11,8 x 7,3 cm, sign. PD Pavel Šimon, PF 1949, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Karla Ryvolová

    Vzducholoď

    No.: 235149

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:44

    serigrafie, 12,6 x 9,8 cm, sign. PD K. Ryvolová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Plocek

    (1930-2001)

    Květina

    No.: 235152

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:43

    lept, 2003, 9,9 x 6,1 cm, sign. PD Vl. Plocek 03, 45689, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Pavel Roučka

    No.: 228959

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:41

    litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Roučka, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Velhartice

    No.: 235160

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:36

    lept, 7,6 x 5,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    No.: 235172

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:35

    suchá jehla, 19,3 x 12,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

    No.: 139418

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    watercolour, paper, 26,8 x 36 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ženský akt s knihami - Ex libris

    No.: 235155

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:31

    dřevoryt, 9,4 x 4,7 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Na planetě (Ex libris)

    No.: 235189

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:25

    dřevoryt, 2007, 8,5 x 11,9 cm, sign. PD Martin Manojlín 2007, 44/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    PF 1987

    No.: 235180

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:22

    serigrafie, 1986, 15,1 x 10,5 cm, sign. DU Jan Kudláček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. P. Dillinger and K. Muller at the National Graphic School in Prague, later of Prof. V. Nechleba and V. Rada at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jan Kudláček

    (1928)

    PF 1990

    No.: 235181

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:21

    serigrafie, 1989, 10,5 x 15 cm, sign. PD Jan Kudláček, 38/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. P. Dillinger and K. Muller at the National Graphic School in Prague, later of Prof. V. Nechleba and V. Rada at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Josef Kobra Kučera

    Chodil jsem za ženskejma..

    No.: 235170

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:20

    serigrafie, 1978, 28 x 7 cm, sign. DU Kobra 78, PF 1978, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • P. Kroupa

    Busta

    No.: 235158

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:19

    suchá jehla, 1986, 10,6 x 6,7 cm, sign. PD P. Kroupa 86, pf 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • P. Kroupa

    Busta s holubem

    No.: 235159

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 06. 2019 18:18

    suchá jehla, 1981, 11,1 x 8,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids