On-line auction

auction history

  • Karla Ryvolová

    Šatní skříň

    No.: 208110

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:47

    serigrafie, 11,5 x 10,2 cm, sign. PD Karla Ryvolová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Březový háj

    No.: 204078

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:46

    lept, 10,8 x 10,2 cm, sign. PD V. Rolín, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Samberger

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Vladimír Renčín

    PF 1988 Příbyšovci

    No.: 179394

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:45

    serigraph, 1987, 13,6 x 18,7 cm, marked RD in the print Renčín, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    No.: 193806

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:44

    ink, paper, 37,8 x 33,4 cm, sign. RD Vilém Plocek, right edge out of drawing slightly dirty paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

    Zvíkovec

    No.: 215771

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:39

    pastel, tuš, papír, 1995, 18,5 x 14,5 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    No.: 224770

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:38

    kombinovaná technika, papír, 80. léta, 31,8 x 23,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Přístav

    No.: 233483

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:34

    tuš, papír, 1964, 42 x 60 cm, sign PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jan Mikulka

    Čekající na odpustky

    No.: 208086

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:32

    tužka, papír, 20,8 x 13,2 cm, sign. PD Mikulka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Pražské mosty

    No.: 122436

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:30

    watercolour, drawing ink, paper, 1962, 10 x 20,4 cm, monogrammed RD J. M., Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Dalibor Matouš

    (1925-1992)

    Ženy

    No.: 208083

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:29

    litografie, 10,7 x 8,4 cm, sign. DU Matouš, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Tichy, E. Filla, member of the group Iniciativa, Trasa and SCVU

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Akt ženy - s látkou v ruce

    No.: 198182

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:25

    lavírovaná tuš, fixa, papír, 28,5x21,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kubička

    (1927)

    Květina

    No.: 241053

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:23

    litografie, 1980, 34,4 x 19,7 cm, sign. PD Jar. Kubička 80, 64/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Zbyněk Kučera

    Mořský břeh

    No.: 126477

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:22

    lithography, 1989, 26 x 49,8 cm, signed RD Zbyněk Kučera 1989, X/80

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Blahopřání

    No.: 231374

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:19

    linoryt, 14,5 x 10 cm, sign. PD V Kubašta, Mnoho zdraví a vše dobré v novém roce upřímně přeje Vojtěch Kubašta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Skřítek rostlin

    No.: 215735

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:17

    serigrafie, 12,5 x 12,5 cm, sign. DU J Kaiser, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Martin Kadlec

    Dulcinea

    No.: 241054

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:16

    litografie, 1982, 20 x 20,2 cm, sign. PD M. Kadlec 82, 96/145, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Památník 2. světové války v Hrabyni na Opavsku

    No.: 126657

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:14

    lithography, 23,8 x 46 cm, signed RD J. Hrnčárek, the private disciple of O. Schuller, prof. O. Nejedly, V. Sychra, J. Liesler and V. Tittelbach at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Josef Hošna

    (1926)

    V katedrále

    No.: 241048

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:13

    litografie, 29 x 18,2 cm, sign. PD Hošna J., autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 140 CZK (6 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Ukřížování

    No.: 241049

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:12

    dřevoryt, 1990, 30 x 20 cm, sign. PD A. Grmelová 90, 25/150, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Petr Fišárek

    Po dešti

    No.: 221135

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:09

    akryl, lepenka, 2002, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Milan Entler

    Kytice ve džbánu

    No.: 241059

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:07

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD Milan Entler, 35/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Portrét V. H.

    No.: 208059

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:05

    lept, 6,9 x 5,5 cm, sign. PD M. Dvořáková, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Bubenicek and Frynta at The Secondary Technical School of Graphics in Prague, private study in the studio of L. Jirincova

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    No.: 215709

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2020 18:01

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 138/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka krav

    No.: 229870

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:23

    litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (34 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Alois Jirásek: Proti všem - skica

    No.: 209264

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:18

    tuš, papír, 29,5 x 23 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Josef Kubíček

    (1890)

    Cesta

    No.: 241057

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:07

    dřevoryt, 15,8 x 18 cm, sign. PD Jos. Kubíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    No.: 179389

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:06

    wood-cut, 8,1 x 12 cm, 174/200, later print from the original plate, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jan Konůpek

    Vize

    No.: 241042

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 01. 2020 18:05

    lept, 12,8 x 10,3 cm, sign. PD Konůpek, Exlibris Dr. Frant. Páta, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Aleš Brázdil

    Taška

    No.: 239099

    Auction price: 7.500 CZK (278 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 17:13

    akryl a olej na plátně, 2017, 170 x 101,5 cm, vzadu

    Current price: 14.000 CZK (519 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Bohumil Voříšek

    (1924-1968)

    Pohled na Karlův most

    No.: 229755

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 12. 2019 17:05

    lept, pastel, 30 x 39 cm, sign. DU B. Voříšek 1964, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)