-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Gorily
Položka č.: 281596Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:39
suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 42/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Vesnický příběh
Položka č.: 281597Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:40
lept, soutisk dvou desek, 1992, 65 x 49,3 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 38/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Patočka
(1909-1996)
Básník s holubicí
Položka č.: 238820Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:40
tuš, běloba, papír, 22,5 x 16 cm, sign. PD Franta Patočka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Hlava
Položka č.: 281598Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:41
lept, soutisk dvou desek, 1987, 64,5 x 49 cm, sign. PD Glaserová 87, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Tajemství Madony
Položka č.: 281599Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42
lept, soutisk dvou desek, 1992, 64,3 x 49,7 cm, sign. PD Glaserová 92, č. 10/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Máchův kraj
Položka č.: 238821Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:42
dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Boj dobra se zlem
Položka č.: 281600Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:43
lept, soutisk dvou desek, 1993, 64,8 x 49,2 cm, sign. PD I. Glaserová 93, č. 12/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Adam a Eva
Položka č.: 281601Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44
lept, soutisk dvou desek, 1991, 65,3 x 49,3 cm, sign. PD Glaserová 91, č. 31/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Máchovské motivy (konvolut 15 položek)
Položka č.: 238830Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:44
pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bolf
(1971)
Mimo čas
Položka č.: 281602Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:45
litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří David
(1956)
Střecha
Položka č.: 281603Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46
serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 26/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fotoateliér Jindra
K.H. Mácha: Byl první máj...
Položka č.: 238832Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:46
fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Matoušek
(1967)
Modré proužky
Položka č.: 281604Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:47
serigrafie, 2000, 26,3 x 34,7 cm, sign. PD František Matoušek 2000, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bradáček
(1922-1984)
Hlava
Položka č.: 281605Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48
patinovaná opuka, 1973, 37 x 20 x 25 cm, sign. J. Bradáček 73
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Mácha
Položka č.: 238839Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48
litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořek Šípek
(1949-2016)
Váza Chimera
Položka č.: 281606Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:49
sklo, v. 54 cm, přiložen certifikát pravosti signovaný Bořkem Šípkem, přiložen doklad o koupi z roku 2001
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka s knihou
Položka č.: 238842Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50
dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz
(1989)
Rybník
Položka č.: 281607Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50
olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám
Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Honz
(1989)
Kameny ve tmě
Položka č.: 281608Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:51
olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Brož
(1904-1980)
Dostihy
Položka č.: 238843Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52
litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Dušek
(1992)
Po dešti
Položka č.: 281609Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52
olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Slunečnice
Položka č.: 281610Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:53
olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Vražda v rákosí
Položka č.: 281611Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54
olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Roubíčková - Lesařová
(1949)
Jihočeská krajina
Položka č.: 238844Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:54
lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Keř
Položka č.: 281612Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:55
olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Na louce
Položka č.: 281613Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56
olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Hradčany
Položka č.: 238845Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:56
lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Červená květina
Položka č.: 281614Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:57
olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Kroča
(1947)
Kytice
Položka č.: 281615Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58
olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Antonín Kalous
(1884-1960)
Pohled na dům
Položka č.: 250733Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58
dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO