• Neurčený autor

    V letu

    Položka č.: 282104

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:34

    suchá jehla, 20,5x29,5 cm, sign. pd, č. g. 19/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Dlouhý

    (1923-1989)

    Rybník s topoly

    Položka č.: 282103

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:23

    dřevoryt, 20 x 20 cm, sign. PD Dlouhý, č. 11/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. Holého a Silovského na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    (1936)

    Ženský akt s mušlí

    Položka č.: 282099

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:29

    linoryt, 18 x 12,2 cm, sign. DU Michal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Děvče s květy

    Položka č.: 282085

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:18

    litografie, 18 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 73/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rusek

    (1927-2012)

    Sisyfos

    Položka č.: 282065

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:41

    linoryt, 23,3 x 10,7 cm, sign. PD L. Rusek 88, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marta Sonnbergová

    (1944)

    Anděl

    Položka č.: 255585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44

    dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Víno

    Položka č.: 276425

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47

    tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Osmý trpaslík

    Položka č.: 276423

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48

    tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Pesimista

    Položka č.: 276421

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50

    tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Reklamace!

    Položka č.: 276420

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:51

    tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Má okno

    Položka č.: 276414

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:42

    tuš, papír, 21,7 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Trosečník

    Položka č.: 276412

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:43

    tuš, papír, 15,6 x 22,5 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Napište mi to na futro

    Položka č.: 276411

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:44

    tuš, papír, 22,5 x 15,7 cm, sign. PN O. Fuchs, text:Napište mi to na futro, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Záchytná stanice

    Položka č.: 276410

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:45

    tuš, papír, 13,7 x 23,8 cm, sign. PN O. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250762

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:16

    tužka, papír, 22 x 15 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250753

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:12

    lept, 1949, 12,2 x 9,2 cm, LD značeno v desce V. 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Jalůvka

    (1932)

    Lenin

    Položka č.: 250749

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06

    linoryt, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jalůvka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina za rozbřesku

    Položka č.: 250744

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:04

    dřevoryt, 6 x 16 cm, sign. PD K. Štika, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kalous

    (1884-1960)

    Pohled na dům

    Položka č.: 250733

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58

    dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ze starého města

    Položka č.: 250719

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:13

    lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jan Tůma

    (1947)

    Písmo

    Položka č.: 261268

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50

    litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    (1949)

    Jitřní čas

    Položka č.: 246262

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:37

    litografie, 1991, 20 x 19 cm, sign. DU Z. Oberthorová 91, pasparta, 39/70, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    Položka č.: 238839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:48

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zátiší s čajovou konvičkou

    Položka č.: 237379

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:24

    lept, 1974, 25,1 x 21,7 cm, sign. na zadní straně Milena Dvořáková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    Položka č.: 237252

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:32

    litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    Položka č.: 211274

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:06

    tužka, papír, 1940, 17 x 13,2 cm, sign. PD B.S. Urban 40, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mez…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    Saint Malo

    Položka č.: 254585

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:34

    litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Landa

    Žena

    Položka č.: 207995

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:16

    litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 279377

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:52

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 279376

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:50

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook