• Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Dítě

    Položka č.: 277594

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:25

    litografie, 1983, 24 x 41,2 cm, sign. PD A.Fuchs 83, rám, č. 83/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Pták člověk

    Položka č.: 273951

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:44

    suchá jehla, 1994, 16 x12 cm, sign. PD Olga Čechová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rytíř

    Položka č.: 274137

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:14

    lept, 16,8 x 7,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    V přístavu

    Položka č.: 281024

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 17:06

    litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    3x Exlibris

    Položka č.: 278819

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:16

    lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Trnková

    (1949)

    Hojnost

    Položka č.: 274282

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:28

    litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Brun

    (1948)

    Hlava hlásí problém

    Položka č.: 282218

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:38

    lept, 16,4 x 11 cm, sign. PD RBrun, č. 87/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha

    Položka č.: 282217

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:36

    tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Sova

    Položka č.: 278838

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:30

    litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Hlavatý

    (1943)

    Exlibris; Václav III.

    Položka č.: 278835

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:26

    2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Orání

    Položka č.: 250699

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:15

    litografie, 15,5 x 32 cm, sign. PD V. Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Kouzelné jezírko

    Položka č.: 274273

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:24

    lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 71/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zítek

    (1886-1935)

    Zvičina

    Položka č.: 267247

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:36

    tužka, papír, 18 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Vajce

    (1935)

    Okřídlené oko

    Položka č.: 205212

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:14

    tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice

    Položka č.: 178844

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:00

    mědirytina, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 68, autorský tisk, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Sluneční paprsek nad Národním divadlem

    Položka č.: 281243

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 17:12

    lept, 29,7 x 22 cm, sign. PD Ed. Milén, č. 16/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Prosba

    Položka č.: 255404

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:48

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Usínání

    Položka č.: 255403

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:46

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Město pod dohledem

    Položka č.: 282144

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:10

    lept, 1975, 5,3 x 12,8 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Loď u ostrova

    Položka č.: 282143

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:08

    lept, 1975, 6,7 x 12 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ulička

    Položka č.: 278875

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:00

    dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Zeď

    Položka č.: 278841

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:34

    suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Krajina, která ví to tajemství

    Položka č.: 278840

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:32

    suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Předjaří

    Položka č.: 278909

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:30

    lept, 1952, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1952, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Pocta divadlu

    Položka č.: 278896

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:14

    lept, akvatinta, 1994, 30,2 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    2 poháry

    Položka č.: 267244

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:04

    suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Postava ženy

    Položka č.: 241770

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:24

    akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Jouja

    Hrad Rábí

    Položka č.: 138938

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:00

    tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Rozhovor se Sokratem

    Položka č.: 280828

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:18

    suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Starý mlýn

    Položka č.: 280764

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 02. 07. 2024 16:48

    lept, 1915, 13,6 x 11,7 cm, sign. PD Ar. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook