-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Dítě
Položka č.: 277594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:25
litografie, 1983, 24 x 41,2 cm, sign. PD A.Fuchs 83, rám, č. 83/90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Pták člověk
Položka č.: 273951Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:44
suchá jehla, 1994, 16 x12 cm, sign. PD Olga Čechová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Rytíř
Položka č.: 274137Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:14
lept, 16,8 x 7,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 5/10, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
V přístavu
Položka č.: 281024Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 17:06
litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
3x Exlibris
Položka č.: 278819Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:16
lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Trnková
(1949)
Hojnost
Položka č.: 274282Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:28
litografie, 1981, 15,1 x 10,2 cm, sign. PD Klára Trnková 81, č. 32/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Brun
(1948)
Hlava hlásí problém
Položka č.: 282218Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:38
lept, 16,4 x 11 cm, sign. PD RBrun, č. 87/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karikatura Antona Ažbeho, Franze von Stucka a Franze vonLenbacha
Položka č.: 282217Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:36
tužka, papír, 1899, 10 x 23 cm, dole přípis od Ludvíka Kuby, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Sova
Položka č.: 278838Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:30
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Hlavatý
(1943)
Exlibris; Václav III.
Položka č.: 278835Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:26
2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Orání
Položka č.: 250699Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:15
litografie, 15,5 x 32 cm, sign. PD V. Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Kouzelné jezírko
Položka č.: 274273Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:24
lept, 11,3 x 9 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 71/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Zvičina
Položka č.: 267247Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:36
tužka, papír, 18 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Vajce
(1935)
Okřídlené oko
Položka č.: 205212Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:14
tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kytice
Položka č.: 178844Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:00
mědirytina, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 68, autorský tisk, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Sluneční paprsek nad Národním divadlem
Položka č.: 281243Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 17:12
lept, 29,7 x 22 cm, sign. PD Ed. Milén, č. 16/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Prosba
Položka č.: 255404Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:48
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Bednářová
(1937-1986)
Usínání
Položka č.: 255403Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:46
lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Město pod dohledem
Položka č.: 282144Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:10
lept, 1975, 5,3 x 12,8 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Loď u ostrova
Položka č.: 282143Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:08
lept, 1975, 6,7 x 12 cm, sign. PD J. Pileček 75, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
Položka č.: 278875Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:00
dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Zeď
Položka č.: 278841Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:34
suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Krajina, která ví to tajemství
Položka č.: 278840Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 14:32
suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Předjaří
Položka č.: 278909Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:30
lept, 1952, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1952, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Pocta divadlu
Položka č.: 278896Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 15:14
lept, akvatinta, 1994, 30,2 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
2 poháry
Položka č.: 267244Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:04
suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Vladislav Muttich
(1873-1924)
Postava ženy
Položka č.: 241770Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:24
akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Jouja
Hrad Rábí
Položka č.: 138938Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:00
tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Rozhovor se Sokratem
Položka č.: 280828Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:18
suchá jehla, 1971, 32 x 25 cm, sign. DU Karel Beneš 1971, rám, 12/18, zašpiněný papír, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Starý mlýn
Položka č.: 280764Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 02. 07. 2024 16:48
lept, 1915, 13,6 x 11,7 cm, sign. PD Ar. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO