-
Veronika Psotková
(1981)
Esence
Položka č.: 368Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2021, 35 x 50 cm, sign. PD Veronika Psotková 2021, č. 19/70
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Před katastrofou
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2012, 57 x 37,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 63/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Studie
Položka č.: 392Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
monotyp, 41 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Modrá
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
strukturální grafika, 9,5 x 16 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Přibyl
(1937)
Zkosené hranoly III.
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
materiálový tisk, 1993, 78 x 57 cm, sign. PD Přibyl 93, č. 2/50, na levé straně v jednom místě natrženo, při okraji ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964)
Svlačec II.
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
mezzotinta, 2004, 13,5 x 13,5 cm, sign. PD D. Smutný 2004, č. 8/30, levý okraj natržený papír mimo tisk, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Hon IV.
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 6.100 CZK (255 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
mrazovka, kombinovaná technika, 1967/68, 62,5 x 88 cm, sign. DU Janošek 1967/68, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.100 CZK (255 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čestmír Janošek
(1935-2019)
Hon II.
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 6.100 CZK (255 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
mrazovka, kombinovaná technika, 62,5 x 88 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.100 CZK (255 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Bez názvu
Položka č.: 69Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
serigrafie, 1998, 60 x 59 cm, sign. PD E. Ovčáček 98, rám, č. 14/35, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Michael Rittstein
(1949)
Skupina Brutus
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2015, 81 x 55 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 17/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Kudlanka
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, pátno, 2011, 80 x 60 cm, sign. PD Načeradský, rám, Načeradského kudlanky se staly od poloviny sedmdesátých let poznávacím znamením malířovy tvorby a nejvyhledávanějším námětem mezi sběrateli. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v nabízeném obraze číst velmi přesvědčivě…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Dva objekty
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akvarel, tuš, papír, 2004, 30 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Říha
(1910-1986)
Před stavbou
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 31.000 CZK (1.292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, sololit, 1965, 45 x 120 cm, sign. PD František Říha 65, rám, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž
Aktuální cena: 31.000 CZK (1.292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Říha
(1910-1986)
Za přístavem
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 20.500 CZK (855 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, sololit, 41 x 59 cm, sign. LD František Říha, rám, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž
Aktuální cena: 20.500 CZK (855 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Novák
(1947)
Miláno
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
kombinovaná technika, pastel, běloba, papír, 2005, 76,5 x 56,5 cm, sign. DU V. Novák 2005, rám, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Sopko
(1942)
Vrcholy
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akvarel, papír, 1992, 30 x 21 cm, sign. PD Sopko 92, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Pelce, člen Volného sdružení 12/15, Umělecké besedy
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Z cyklu Kejklíři
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
kombinovaná technika, tuš, papír, 1989, 97 x 68 cm, sign. PD Boris Jirků 89, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
On a Ona
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 72.000 CZK (3.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 2003, 80 x 100 cm, sign. PD Načeradský, vzadu Načeradský, Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem. Jiří Načeradský se proslavil jako představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma žen…
Aktuální cena: 72.000 CZK (3.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Dva akty
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, překližka, 1997, 60 x 70 cm, sign. PD Načeradský 97, rám, Námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k …
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Venuše sienská
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 1997, 30,5 x 42,5 cm, sign. PD Načeradský, lištováno, vzadu autorsky název díla, Námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší h…
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Veselé postavy
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akryl,plátno, 2001, 65 x 50 cm, sign. DU A. LAmR 01, Aleš Lamr se na české výtvarné scéně pohybuje od šedesátých let 20. stol. V této době patřil k okruhu umělců, v jejichž díle se začal objevovat zájem o nové pojetí lidské figury, které se v našem prostředí přetransformovalo do tzv. „České grotesky…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Duhové nebe
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akvarel, tuš, papír, 1989, 40 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 89, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Pseudofigura
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
akvarel, tuš, papír, 1983, 23 x 18,5 cm, sign. DU Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Na Kampě
Položka č.: 82Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
kolorovaná suchá jehla, 1990, 27,5 x 27,5 cm, sign. PD Karel Chaba 90, č. 8/35, soukromé studium
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Pražské panorama
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
kolorovaná suchá jehla, 2002, 33 x 24,5 cm, sign. DU Karel Chaba 02, č. 4/50, soukromé studium
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Patníky
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
kolorovaná suchá jehla, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 30/50, soukromé studium
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 2009, 140 x 130 cm, sign. vzadu Martin Salajka, autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také v Budap…
Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Na hřišti
Položka č.: 490Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
černobílá bromostříbrná fotografie, 9 x 13 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Miroslav Tichý
(1926-2011)
Dívka na ulici
Položka č.: 489Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 9 cm, stav odpovídá autorskému přístupu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel s fotografií Václava Havla z roku 75
Položka č.: 485Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
originální fotografie, 2002, 25,3 x 37 cm, sign. PD ŠKÁCHA 2002, pasparta, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha
Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO