Mapa okolí Berlína
No.: 1342Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:41
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Vratislav Hlavatý
Moderní český plakát 1918 - 1945
No.: 1339Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:35
serigrafie, 1983, 96 x 68,5 cm, značeno LD v tisku Vratislav Hlavatý 83, Uměleckoprůmyslové muzeum v Praze, tisk VŘ Praha, při pravém horním rohu mimo tisk mírně pokrčený a mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Karel Skála
Výhra vám zpříjemní dovolenou - Sazka
No.: 1336Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:32
reklamní plakát, 58,5 x 40,3 cm, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jan Saudek
D. Mrázková: Jan Saudek - Divadlo života
No.: 1325Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:21
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Podpisy
No.: 1318Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:14
list, podpisy členů SVU Hollar - K. Lhoták, J. Švengsbír, Fr. Dvořák, J. Vodrážka, A. Moravec, O. Čechová, J. Rambousek, Z. Sklenář a jiní, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and Th…
Current price: 600 CZK (25 €)
Hana Benešová
(1885-1974)
Výstava soudobého života a práce československých katolických žen
No.: 1310Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:06
katalog, podpis a fotografie H. Benešové, vydal svaz Čsl. katolických žen a dívek, Praha 1938, 31 s., brož., lehce zašpiněná a při okraji roztržená obálka, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Z mých styků
No.: 1300Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:56
Current price: 200 CZK (9 €)
Ludvík Vaculík
(1926-2015)
Sekyra
No.: 1285Auction price: 280 CZK (12 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:41
kniha, podpis L. Vaculík, obálka a graf. úprava Zbyněk Hraba, vydalo Vydavatelství a nakladatelství Práce, Praha 1991, 204 s., brož., obálka lehce odřená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Ota Ulč
Malá doznání okresního soudce
No.: 1282Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:38
kniha, podpis s věnováním na tit. listě O. Ulč, vyd. Šulc-Švarc, Praha, 2013, lamin. vazba, 272s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Ludmila Jiřincová
Malované kvítí (Výbor lidové poezie)
No.: 1276Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 13:32
kniha, podpis, věnování a ilustrace L. Jiřincová, vydal Odeon, Praha 1971, pl. s ob., 287s., stav velmi dobrý, zažloutlý otisk na titulu, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 350 CZK (15 €)
Karel Bohuš Kober
(1849-1890)
Hra v šachy
No.: 1229Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 12:45
kniha, 2.vydání první česky psané šachové příručky, vydal I.L. Kober, Praha 1925, 225s., pův. brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
František Kobliha
(1877-1962)
K.J. Erben: České pohádky
No.: 1158Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:34
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Jean Cocteau
(1889-1963)
Svatebčané na Eiffelce
No.: 1145Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:21
bibliofilie, přeložili M. Hlávka a J. Frejka, 3. svazek Malé edice Odeon, vydal Jan Fromek, Praha 1926, 400 výtisků, 29 s., brož, lehce zašpiněná obálka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Cyril Bouda
Jarní ohně
No.: 1142Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:18
bibliofilie, sign. lept ve frontispise C. Bouda, soukromý tisk, Praha 1928, Ex. 81/110, 29 s., brož., na obílce skvrna, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Charles Baudelaire
(1821-1867)
Les Fleurs du Mal
No.: 1137Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:13
bibliofilie, rytina básníka ve frontispise, vydal Calmann Lévy, Paříž 1901, clpl. vazba se zlaceným reliéfem, lehce zašlá, na hřbetu odřená vazba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Stanislav Kolíbal
(1925)
Kožený střevíc. Příběhy ze staré Číny
No.: 1134Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:10
bibliofilie, 7x dřevoryt St. Kolíbal, typo. O. Menhart, překlad Dr. Jaroslav Průšek, X. svazek Příběhů v Pourově edici, vydal V. Pour, Praha 1948, 72 s., volné listy v papírovém přebalu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel an F. Trostera, The Umeleck…
Current price: 400 CZK (17 €)
Jiří Šebek
(1922-1999)
Nové Město na Moravě
No.: 1132Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 11:08
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Kábrt
(1920-1989)
Paříž
No.: 1117Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:53
Current price: 400 CZK (17 €)
Otakar Štáfl
(1884-1945)
Chodsko. Cyklus obrazů
No.: 1103Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:39
katalog, 4 barev. dřevoryty v přílohách,12 barev. reprodukcí obrazů v přílohách a 10 čb. kreseb v textu, návrh obálky a úprava O. Štáfl, text A. Weber, vydala Politika, Praha 1913, orig. brož provázaná ozdob. nití, velmi pěkný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Fine Ar…
Current price: 350 CZK (15 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Severní Čechy
No.: 1102Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:38
bibliofilie, 8 barevných dřevorytů v přílohách, dřevoryt na obálce, 67 reprodukovaných kreseb, leptu a dřevorytů K. Vik, úprava Z. Sklenář, vydal SNKLHU, Praha 1958, 159s., plátěná vazba s ob., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomn…
Current price: 450 CZK (19 €)
Josef Olexa
(1901-1983)
P. Křička: O Horácku a Horácích
No.: 1094Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:30
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Církev a blouznivci (Historie sektářství a bludařství)
No.: 1092Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:28
bibliofilie, vyd. Volvox Globator, Praha, 1992, brož, 162s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon
Current price: 700 CZK (30 €)
Václav Junek
František Běhounek - Kletba zlata
No.: 1079Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:15
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
Různí autoři
Praha v několika pohledech
No.: 1075Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:11
bibliofilie
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Koblasa
(1932-2017)
Sochy
No.: 1070Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 10:06
katalog, textová příloha ke katalogu výstavy Sochy Jana Koblasy, Belvedér Královská zahrada 11. 7. - 15. 9. 1991, vydala kancelář prezidenta ČSFR, formát A4, texty Josef Topol, Jan Christian Jensen, Věra Linhartová a další, zadní obálka natržena cca 11 cm, the disciple of prof. O. Spaniel, J. Lauda …
Current price: 50 CZK (3 €)
Martin Salajka
(1981)
Vlk
No.: 164Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 19:43
linoryt, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, autorský tisk, the disciple of prof. M. Rittstein
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Michael Rittstein
Levitace v kuchyni
No.: 101Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 18:40
lithography, 1984, 45 x 33 cm, signed lower/right M. Rittstein 1984, no. 7/40, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes As…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Luboš Vetengl
(1988)
Vězeňská koupelna
No.: 96Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 18:35
Michael Rittstein
Hrnce a srdce
No.: 94Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 18:33
lithography, 1990, 30 x 45 cm, sign. RD M. Rittstein 90, No. 3/45, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupina and The Manes Association of…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Michal Singer
Ikaros
No.: 58Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 17:57
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids