• Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Muzikanti

    Položka č.: 235105

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:03

    pero, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Adamec, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 235332

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:04

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 18 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je u…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Zavaro

    Vyjížďka

    Položka č.: 235343

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:05

    litografie, 65 x 49,8 cm, sign. PD , č. 140/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Motýli

    Položka č.: 235344

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:06

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Položka č.: 235346

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:07

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Steve Leal

    Atraktivní žena

    Položka č.: 235347

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:08

    litografie, 88,8 x 54,6 cm, e.a. , přehnutý levý horní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    Položka č.: 235362

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:09

    Na procházce městem

    Položka č.: 235363

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:10

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 235366

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:11

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 235367

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:12

    lept, akvatinta, 17 x 21,5 cm, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

  • G. Giraud

    V pokoji

    Položka č.: 235371

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:13

    litografie, 35 x 48 cm, sign. PD G. Giraud, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Merilyn Monroe (Z kalendáře - Január 1954)

    Položka č.: 235372

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:14

    tisk, 35,5 x 20, 5 cm, zažloutlé okraje papíru, antiqari.at Radhošťská

  • Max Švabinský

    Duha

    Položka č.: 235404

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:15

    světlotisk, 1941, 43,2 x 51,3 cm, sign. PD M. Švabinský, PD: reprod. V. Neubert a synové, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Josef Schlesinger

    (1919)

    Položka č.: 236603

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:16

  • Jenny Hladíková

    Ostrov

    Položka č.: 236803

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:17

    strukturální grafika, 1966, 22 x 32,4 cm, sign. PD Jana Hladíková 66, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Halda

    Položka č.: 237136

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:18

    akvarel, papír, 1934, 20,5 x 27,8 cm, sign. PD J. Matějka květen 1934, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom ve větru

    Položka č.: 237138

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:19

    akvarel, papír, 27,7 x 20 cm, sign. PD J. Matějka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Benetka

    Je velice kultivovaný. Vždycky včas pozná, kdy má dost a zalehne.

    Položka č.: 237504

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:20

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Proč nechce spinkat? Vždyť jsem mu přece zabubnoval ukolébavku.

    Položka č.: 237505

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:21

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy na poli (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237882

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:22

    akvarel, tužka, papír, 1935, 18,6 x 14,6 a 18,6 x 15 cm, sign. PD B. Ullrych 35, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče na louce

    Položka č.: 237885

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:24

    akvarel, papír, 1946, 26 x 19 cm, sign. PD B. Ullrycg 46, papírová pasparta, lehce zažloutlý, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pole

    Položka č.: 237886

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:25

    akvarel, tuš, papír, 1935, 20,9 x 12 cm, sign. PD B: Ullrych 35, papírová pasparta, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel (konvolut 2 akvarelů)

    Položka č.: 237887

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:26

    akvarel, tužka, tuš, papír, 1925, 18 x 13,9 x 20,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 25, nalepeno na papíru, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    Položka č.: 238948

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:27

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Jaroslav Cheben

    Přízrak (Ex Libris G. Matuszak)

    Položka č.: 239018

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Propojení (Ex Libris MUDr. Dimitrij Tabakov)

    Položka č.: 239023

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:29

    lept, 1984, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Cheben 84, e.a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

    (1893-1973)

    Orel a lev

    Položka č.: 239067

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:30

    serigrafie, 29,8 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji tmavší flek; papír na spodním okraji natržen,ohnutý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jindřich Veselka

    (1927-2004)

    Předjaří na Šumavě

    Položka č.: 239096

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:31

    olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.700 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Nahá selka

    Položka č.: 240249

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:32

    olej, papír, 60 x 43,5 cm, ohnuté rohy, při spodním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s jablkem

    Položka č.: 240250

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 20. 07. 2020 11:33

    olej, papír, 73 x 46,5 cm, ohnuté rohy, při spodním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)