• Zdeněk Zálešák

    Dívka v kleci

    Položka č.: 251450

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:51

    litografie, 1980, 18,5 x 13,2 cm, sign. PD ZZálešák 80, č. 28/30, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Orloj

    Položka č.: 251451

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:52

    litografie, 1983, 17 x 12,2 cm, sign. PD ZZálešák 1983, č. 7/70, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Zálešák

    Tvář

    Položka č.: 251452

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:53

    litografie, 1981, 18,7 x 13,7 cm, sign. PD ZZálešák 81, č. 15/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Sv. Jiří

    Položka č.: 251453

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:54

    litografie, 23,5 x 32 cm, sign. DU Knobloch, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Noc a den

    Položka č.: 251454

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:55

    linoryt, 17,2 x 11 cm, sign. DU FPeterka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 251455

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:56

    dřevoryt, 15,8 x 21,6 cm, sign. PD Hejný, č. 20/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Rybník

    Položka č.: 251456

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:57

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Stavení

    Položka č.: 251457

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:58

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Hejný

    (1918-1992)

    Rybník s loďkami

    Položka č.: 251458

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 14:59

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Japonská kreslená dívka

    Položka č.: 251459

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:00

    tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Postava

    Položka č.: 251460

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:01

    serigrafie, 83 x 55 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • John Hassell

    Číhající indiáni

    Položka č.: 251461

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:02

    chromolitografie, 26 x 71 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Loďky

    Položka č.: 251462

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:03

    olej, sololit, 28 x 90 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

    Mars

    Položka č.: 251463

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:04

    litografie, 32 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Herbert Kisza

    My z téže látky jsme...

    Položka č.: 251464

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:05

    lept, akvatinta, 1974, 32,3 x 23,2 cm, sign. PD H. Kisza 74, rám, č. 15/15, v pravém dolním rohu vodní skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 251466

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:07

    dřevoryt, 24,3 x 10,6 cm, sign. DU Wielgus, při okrajích pokrčený, lehce roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Bulant

    Safijánská zima

    Položka č.: 251467

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:08

    běloba, tuš, papír, 20,8 x 30,2 cm, předsádka ke knize: Z.M. Kuděj: Safijánská noc, Krajské nakladatelství, Havlíčkův Brod 1957, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Portrét dívky

    Položka č.: 251468

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:09

    litografie, 16 x 11,7 cm, monogr. PD RK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

  • monogramista P.K.

    Hradčany

    Položka č.: 251469

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:10

    dřevoryt, 13,6 x 22,2 cm, monogr. PD P.K., při okrajích přeložený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Kytice růží

    Položka č.: 251470

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:11

    dřevoryt, 11,1 x 8,3 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jaroslav Štilec

    Položka č.: 251471

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:12

    dřevoryt, 14,2 x 10,2 cm, LD značeno ve štočku FK, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Míla Fendrychová

    Položka č.: 251472

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:13

    dřevoryt, 12,1 x 8,1 cm, LD značeno ve štočku F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris (vlastní)

    Položka č.: 251473

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:14

    dřevoryt, 13,1 x 8,5 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jaroslav Štilec

    Položka č.: 251474

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:15

    dřevoryt, 11,2 x 8,2 cm, LD značeno ve štočku FK, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Luise Bergmann

    Položka č.: 251475

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:16

    dřevoryt, 13,7 x 9 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Detail chrámu

    Položka č.: 251476

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:17

    lept, 17,1 x 10,8 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Motiv Malostranský

    Položka č.: 251477

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:18

    dřevoryt, 13,1 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Sedící žena

    Položka č.: 251478

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:19

    dřevoryt, 16,6 x 12,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V plamenech

    Položka č.: 251479

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:20

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • André Stéfan

    Dáma ve fialových šatech

    Položka č.: 251480

    Plánované ukončení: 21. 01. 2021 15:21

    akvarel, tuš, papír, 25 x 17 cm, sign. LD A. stéfan, vzadu razítko: le présent dessin original de avec tous droits de reproduction exclusifs, datace? a podpis: stéfan, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)