• František Hodonský

    Pocta Monetovi

    Položka č.: 208124

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:01

    dřevořez, 2002, 48 x 26,5 cm, sign. PD Hodonský 02, č. 2/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Alois Nožička

    Souboj podle Dalího

    Položka č.: 209727

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:02

    koláž, papír, 1975, 23 x 25 cm, sign. PD Nožička 75, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Michael Rittstein

    R N´R

    Položka č.: 212316

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:03

    litografie, 1984, 46 x 34 cm, sign. PD M. Rittstein 84, č. 12/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Dušičky

    Položka č.: 213166

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:04

    linoryt, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, autorský tisk, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.250 CZK (47 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 214132

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:05

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 51/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zatáčka

    Položka č.: 214240

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:06

    litografie, č. 9/100, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Miroslav Houšť

    Šumavská vzpomínka

    Položka č.: 215656

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (263 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:07

    litografie, 36,5 x 44,5 cm, sign. PD Mir.Houšť, č. 140/200, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.100 CZK (263 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 217317

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:08

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 120/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Michael Rittstein

    Líčení

    Položka č.: 218750

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:09

    litografie, 1978, 17,5 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 5/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Břetislav Charvot

    Ostrov

    Položka č.: 220234

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:10

    dřevoryt, 2002, 21,5 x 18 cm, sign. PD B. Charwot 2002, č. 1/6

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Břetislav Charwot

    Slza

    Položka č.: 220235

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:11

    dřevoryt, 2007, 14,5 x 21,5 cm, sign. PD Charwot 2007, č. 2/4, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Břetislav Charvot

    Torzo

    Položka č.: 220344

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:12

    dřevoryt, 2007, 18 x 12,5 cm, sign. PD Charwot 2007, č. 1/5

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Zrození vesmíru

    Položka č.: 220450

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:13

    lept, 1998, 59 x 42,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 6/20

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Zacloněná záře

    Položka č.: 221120

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:14

    kombinovaná, 20 x 17 cm, sign. DU N. Synecká, č. 12/20, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Ivan Kováčik

    Dogs island

    Položka č.: 223604

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:15

    lept, 2017, 39,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2017

    Aktuální cena: 2.900 CZK (108 €)

  • Ivan Kováčik

    Býk

    Položka č.: 223605

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:16

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 20/59

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu III.

    Položka č.: 223819

    Vyvolávací cena: 850 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:18

    Aktuální cena: 850 CZK (32 €)

  • Dan Trantina

    Buďte opicemi

    Položka č.: 223832

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:19

  • Pavla Marie Koucká

    (1973)

    Káně

    Položka č.: 223863

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:20

    tužka, papír, 2015, 22 x 42 cm, sign. PD P. M. Koucká 15

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    U rybníka v Japonsku

    Položka č.: 225327

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:21

    litografie, 2011, 44,5 x 34 cm, sign. PD Jan Spěváček, č. 5/5, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Otto Sukup

    (1926-2012)

    Samaritání

    Položka č.: 226045

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:22

    kombinovaná technika, papír, 40 x 29,5 cm, žák prof. J. Laudy, O. Španiela a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Radar, Tolerance ´95 a Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Domeček

    Položka č.: 226953

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:23

    litografie, 2005, 35 x 22,5 cm, sign. PD Jelen 2005, č. 150/172, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

  • Michael Rittstein

    Devastace

    Položka č.: 228596

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:24

    litografie, 1982, 40 x 27 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 65/100, soupis Hédervári č. 100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.700 CZK (138 €)

  • Andrea Forsterová

    Mimino

    Položka č.: 228613

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:25

    litografie, 2005, 34 x 25 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2005, č. 89/120, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Andrea Forsterová

    Položka č.: 228968

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:26

    litografie, 2008, 30,5 x 23 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2008, autorský tisk, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Michael Rittstein

    Doma je doma

    Položka č.: 229175

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (238 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:27

    soubor 8 litografií, 19 x 24 cm, sign. na zadní straně souboru M. Rittstein, Edice Folio,svazek č. 4, litografie vytiskl Vratislav Ševčík, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a…

    Aktuální cena: 6.400 CZK (238 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • František Hubatka

    Jevišovický dvorek

    Položka č.: 231538

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:28

    pastel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Miroslav Houšť

    Pražský sen

    Položka č.: 231539

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (341 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:29

    litografie, 38,5 x 40 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 129/196, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 9.200 CZK (341 €)

  • Petr Ptáček

    Vynořená

    Položka č.: 231808

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:30

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Slunečné ráno

    Položka č.: 231818

    Plánované ukončení: 22. 07. 2020 19:31

    litografie, č. 8/25, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž