• Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kytice zvadlých růží

    Položka č.: 237528

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:12

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Neznámý autpr

    Zbojníci

    Položka č.: 237538

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:14

    akvarel, papír, 18,5 x 25 cm, papír na okrajích odřen, na rozích stopy po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Robert Hromec

    (1970)

    Tváře

    Položka č.: 237554

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:16

    laserový tisk, 2008, 12,4 x 9,8 cm, sign. PD Robert Hromec, vydal: D+Gallery, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    Položka č.: 237564

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:18

    tisk, 1998, 14,4 x 10,5 cm, sign. PD J. Poláček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    Položka č.: 237567

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:20

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Věra Martinková

    Prasklé sklo a ostnatej drát

    Položka č.: 237574

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:22

    tisk, 1999, 13 x 9,7 cm, sign. DU Martinková 99, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Pořádnej drink

    Položka č.: 237577

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:24

    kombinovaná technika, 9 x 6,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Vesnice

    Položka č.: 237867

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Krcal

    Položka č.: 237873

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:28

    litografie, 67 x 52 cm, sign. DU Jar. Krcal, rám, autorský tisk, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Helena Vendová

    (1963)

    Dutina stromu

    Položka č.: 237940

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:30

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:32

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    Položka č.: 237947

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:34

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Na hlavě

    Položka č.: 237967

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:36

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Objev

    Položka č.: 238130

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:38

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Karla Ryvolová

    Dáma v klobouku

    Položka č.: 238147

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:40

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, antiqari.at Radhošťská, žákyně C. Boudy, K. Lidického

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Položka č.: 238149

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:42

    litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Novotná

    Dětské hřiště

    Položka č.: 238152

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:44

    litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 238916

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:46

    suchá jehla, 19,7 x 11,6 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Tři u stolu

    Položka č.: 238943

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:48

    dřevoryt, 1977, 15,5 x 20,6 cm, sign. DU V. Komárek 77, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Váza s kruhy

    Položka č.: 238966

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:50

    hlína, v. 61,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pechar

    Romeo a Julie (Ex libris Martin Procházka)

    Položka č.: 239001

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:52

    dřevoryt, 1998, 8 x 6 cm, sign. V. Pechar 98, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Cheben

    Obloha (Ex Libris Gerta v. d. Zee)

    Položka č.: 239015

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:54

    lept, 10 x 4,5 cm, sign. PD J. Cheben, e.a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Cheben

    Vlna (Ex Libris Vagn Clemmensen)

    Položka č.: 239016

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:56

    lept, 1984, 9,5 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Podkova

    Položka č.: 239024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 18:58

    dřevoryt, 3 x 3,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Býk

    Položka č.: 239025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:00

    dřevoryt, 3 x 2,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Horská salaš

    Položka č.: 239029

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1911-1984)

    U stolu

    Položka č.: 239031

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:04

    dřevoryt, 5,6 x 7,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    (1911-1984)

    Za vesnicí

    Položka č.: 239032

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:06

    dřevoryt, 7 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Do války

    Položka č.: 239033

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:08

    dřevoryt, 15,5 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Děvčata na procházce

    Položka č.: 239034

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2021 19:10

    dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)