• Kamil Lhoták

    Ze života balónu

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 03. 2021 18:00

    serigrafie, 1982, 15,5 x 11 cm, sign. PD K. Lhoták, značeno v tisku PD Kamil Lhoták 82, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Jagdfalk

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:00

    chromolitografie, 25 x 17 cm, cca. 1900, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Steinadler

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:01

    chromolitografie, 17 x 25 cm, cca. 1900, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bartgeier

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Tagreiher und Nachtreiher

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:03

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Schwarzhalsschwan

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Reisenpinguin

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:05

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Mantel ind Silbermöwe

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:06

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bachforelle

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:07

    chromolitografie, 25 x 17 cm, cca. 1900, lehce potrháno pří levém okraji, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Nymphensittich

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:08

    chromolitografie, 17 x 25 cm, cca. 1900, lehce potrháno přo spodním okraji, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Schollen

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:09

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Araras

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

    Goldfasan

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:11

    chromolitografie, 17 x 25 cm, cca. 1900, natrženo v levém spodním rohu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Auerhuhn

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Krontaube

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:13

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Nestorpapage

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Wildente

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:15

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Quesal

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:16

    chromolitografie, 25 x 17 cm, cca. 1900, lehce opotřebená pravá strana, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Eier Europäischer Vögel I.

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:17

    chromolitografie, 30 x 24 cm, Meyers Konv.-Lexikon, Leipzig, pěkný stav, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Eier Europäischer Vögel II.

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kachny

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:19

    chromolitografie, 16 x 23,5 cm, příloha k Ottovu slovníku naučnému, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Káně lesní

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:20

    chromolitografie, 20,5 x 14 cm, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Paradiesvögel

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:21

    chromolitografie, 24 x 15 cm, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Strauss

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:22

    chromolitografie, 25 x 17 cm, otrhaná levá strana, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Graufischer

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:23

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stubenvögel II.

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:24

    chromolitografie, 24 x 30 cm, Meyers Konv.-Lexikon, Leipzig, pěkný stav, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stubenvögel I.

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:25

    chromolitografie, 24 x 30 cm, Meyers Konv.-Lexikon, Leipzig, lehce zašpiněno, přeloženo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Tauben

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:26

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Kolibris

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:27

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Hühner

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 02. 03. 2021 18:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)