Madona s Ježíšem

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:00

    malba olejem na nízkém sametu, 48 x 33 cm, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Učedníci pod Golgotou

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:02

    barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, na okrajích papíru hnědé flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Gennadij Alexandrov

    Betlém

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:03

    lept, akvatinta, 2021, 10,3 x 7,1 cm, sign. PD Alexandrov 21, LD Giorgione C3, dole pod grafikou technikou slepotisku vyraženo PF. 22, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Oberthor

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:04

    litografie, 1975, 13,1 x 4,5 cm, sign. Du K. Oberthor 75, pasparta, nahoře v kameni text Vánoční ex libris Franta Pultr, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Adam a Eva

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:05

    digitální tisk, 9 x 4,7 cm, sign. PD, pasparta, č. 23/100, páska pasparty u dolního okraje otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Betlehem (5 obrázků místa narizení Ježíška)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:06

    litografie, 30 x 38 cm, sign. UU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta v Jeruzalémě

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:07

    litografie, 37,8 x 26,7 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 3/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Igor Hlavinka

    Uprostřed

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:09

    akryl, olej, papír, 1994, 24 x 24 cm, sign. DU 1994 IGOR HLAVINKA, žák prof. A. Pražáka na DAMU, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, umělecké sekce České křesťanské akademie, člen skupiny Tunel

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jaroslav Válek

    Kříž

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:10

    monotyp, 2002, 20 x 20 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Miroslav Houšť

    Praha rudolfinská

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:11

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 11/90, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)

  • Jana Bergerová

    Sv. Vojtěch

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:12

    lept, 1997, 21,5 x 12,5 cm, sign. PDJana Bergerová 97, autorský tisk

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Jana Bergerová

    Panna Marie

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:13

    lept, 2005, 23,5 x 10,5 cm, sign. PD Jana Bergerová 05, autorský tisk

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

  • Milan Němec

    Pohár

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:14

    mědirytina, 1999, 11 x 7,5 cm, sign. PD M. Němec, č. 13/100

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Neznámý autor Neznámý autor

    Konvult dvou grafických listů

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:15

    linoryt, litografie, 21,5 x 21,5;9,5 x 13,5 cm, autorský tisk

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Mocek

    Boží muka

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:16

    akvarel, tuš, papír, 1965, 8,5 x 22 cm, sign. PD Mocek 65, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta - Chlum u Třeboně

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (61 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:17

    litografie, 23,6 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.450 CZK (61 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2013)

    Karel IV.

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:19

    lept, suchá jehla, 29 x 39,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 84., č.6/150

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jana Reinerová

    Palma na Křížové cestě

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:20

    litografie, 32,5 x 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Miroslav Houšť

    Pražský sen

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:21

    litografie, 38,5 x 40 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 129/196, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 9.200 CZK (384 €)

  • Bohunka Waageová

    Na Jiřího náměstí

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:22

    lept, 2006, 15 x 10,5 cm, sign. DU B. Waageová 2006, č. 32/150, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Radko Pechar

    (1963)

    Kohoutí kříž

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 2.950 CZK (123 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:23

    olej, lepenka, 1991, 68,5 x 49 cm, sign. PD Pechar 91, rám

    Aktuální cena: 2.950 CZK (123 €)

    Hlava Jana Křitele

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:24

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:25

    kolorovaný dřevoryt, 10,5 x 6 cm, značeno PD V. Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Polívka

    Ježíšek a pastýř

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:26

    olej, plátno, 1939, 34 x 51 cm, sign. PD Polívka 1939, rám, na rámu dírky po červotoči, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Vladimír Pechar

    Chrám

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:27

    suchá jehla, 2000, 30 x 18 cm, sign. PD Vladimír Pechar 2000, č. 17/35, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Andrea Fosterová

    Anděl

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:28

    litografie, 2005, 14 x 12,5 cm, sign. PD Forsterová 2005, č. 14/50

    Aktuální cena: 1.150 CZK (48 €)

  • Vladislav Kaska

    Útěk do Egypta

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:29

    lept, 1995, 17,5 x 11,5 cm, sign PD Vlad. Kaska L.P. 1995, č. 22/100

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Náboženský výjev

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:30

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jaroslav Válek

    Svatý Jiří lovec draků

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:31

    ocel, v. 66 cm, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Kříž

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 08. 2022 18:32

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)