• Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Kytice

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:02

    akvarel, papír, 32 x 22 cm, sign. PD K. Svolinský, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Jezírko a růže

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:04

    akvarel, tužka, papír, 12,9 x 13,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Bartók

    (1942)

    Osamělá slunečnice

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:07

    olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. LD Bartók, rám, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Kytice s pivoňkou

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:08

    litografie, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 45/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Diviš

    Kytice ve džbáně

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:09

    olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Váza s jarním kvítím

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:10

    litografie, 43,5 x 31,8 cm, sign. PD V. Fiala, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fibig

    Kytice

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:11

    olej, karton, 1958, 40 x 50 cm, sign. PD Fibig 58, rám, na malbě místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hataj

    Kuchyňské zátiší

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:12

    olej, malířská lepenka, 1953, 35 x 50 cm, sign. PD Hataj 53, rám, v levé části na malbě drobné praskliny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Hubáček

    (1938)

    Pampelišky

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:13

    monotyp, 1970, 45 x 27 cm, sign. PD Hubáček 70, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Kytice

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:14

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Z. Kučera

    Váza s květinami

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:15

    olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Měchura

    Luční kvítí ve váze

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:16

    olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. PD V. Měchura, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Melichárek

    (1910-1985)

    Hyacint

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:17

    olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf František Najman

    (1892-?)

    Květina

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:18

    olej, karton, 1930, 37 x 47 cm, sign. LD R. Fr. Najman 1930, rám, Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců, na rámu oděrky, Antikvariát Dláž…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • August Oskar Nestler

    (1852-1932)

    Kytice růží ve váze

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:19

    olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:20

    tempera, papír, 1970, 42 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice ve váze

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:21

    olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dáma s růžemi

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:22

    olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:23

    olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:24

    olej, plátno, 44,5 x 34 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena v kavárně

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:25

    tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:26

    olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    České ženy na Jadranu

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:27

    olej, sololit, 50 x 71 cm, sign. PD Raiser, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Stříbrný

    (1905-1970)

    Kytice

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:28

    olej, plátno, 65,5 x 56 cm, sign. PD V. Stříbrný, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen JUV

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK

  • Eduard Světlík

    (1903-1970)

    Matka s dcerou

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:29

    olej, karton, 30,5 x 27,5 cm, sign. LD Světlík Ed., rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Učitelském ústavu v Kroměříži, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, prof. J. Zrzavého na PedF UP v Olomouci, člen SVU Aleš

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Štolovský

    (1946)

    Kytice

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:30

    olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1921-?)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:31

    olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Zátiší s kyticí a jablky

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:32

    tempera, uhel, karton, 1934, 50 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • B Česal

    Luční kvítí ve váze

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:33

    olej, plátno, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD B. Česal, rám, na několika místech v malbě drobná poškození, rám mírně otlučený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 03. 2024 18:34

    olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook