• Anna Vančátová

    (1949)

    Volterra

    Položka č.: 244585

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:30

    kombinovaná technika, papír, 2013, 63 x 43 cm, sign. DU Vanč.13

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Vančátová

    (1949)

    Slon

    Položka č.: 244586

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:31

    kombinovaná technika, papír, 2003, 44 x 30,2 cm, sign. DU Vanč.03

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Lokopivo

    Položka č.: 244589

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:34

    litografie, 23,8 x 17,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 137/200, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Řezník

    Položka č.: 244590

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (65 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:35

    litografie, 24,5 x 16,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 163/200, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (65 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Thé atre

    Položka č.: 244591

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:36

    litografie, 35,5 x 26,3 cm, sign. PD JiříSlíva, autorský tisk č. IV/X, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Vzpěrač

    Položka č.: 244592

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:37

    litografie, 32,3 x 31,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 45/45, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Velo vino

    Položka č.: 244593

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:38

    lept, 2010, 19,3 x 26,3 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 60/70, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Posteinstein

    Položka č.: 244594

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:39

    litografie, koláž papír, 31 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 19/40, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Nikl

    (1960)

    Atlas velký: Hadí motýl I

    Položka č.: 244596

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:41

    litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 46/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Nikl

    (1960)

    Atlas velký: Hadí motýl II

    Položka č.: 244597

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:42

    litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 46/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Nikl

    (1960)

    Atlas velký: Hadí motýl III

    Položka č.: 244598

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:43

    litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 45/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Nikl

    (1960)

    Atlas velký: Hadí motýl VI

    Položka č.: 244599

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (161 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:44

    litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 45/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.500 CZK (161 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    Sedící žena

    Položka č.: 244600

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:45

    serigrafie, 1992, 64,5 x 83,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1992, č. 7/127, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Snídaně v trávě

    Položka č.: 244601

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (133 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:46

    litografie, 1992, 28 x 21 cm, sign. PD Velčovský 92, 12/95, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 3.700 CZK (133 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Maják s elefantastickým výhledem

    Položka č.: 244602

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (133 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:47

    litografie, 24,2 x 33,8 cm, sign. PD J. Velčovský, 26/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 3.700 CZK (133 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Dívčí hrady

    Položka č.: 244603

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (133 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:48

    litografie, 24,2 x 34 cm, sign. PD J. Velčovský, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 3.700 CZK (133 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Velčovský

    (1945)

    Golf na Karlštejně

    Položka č.: 244604

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (133 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:49

    litografie, 24,1 x 33,8 cm, sign. PD J. Velčovský, 17/90, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 3.700 CZK (133 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Vír III

    Položka č.: 244605

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:50

    akvantinta, 29,3 x 26 cm, sign. DU Pavel Sukdolák , č. 1/20, značeno LD, vytiskl P.S., antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Bludičky

    Položka č.: 244606

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:51

    akvantinta, 31,5 x 23,2 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/20, značeno LD, vytiskl P.S., antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Noemova Archa

    Položka č.: 244607

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:52

    akvantinta, 26,7 x 23,7 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    Položka č.: 244609

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:54

    litografie, 37,5 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, 47/100, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Karlův most v noci

    Položka č.: 244610

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:55

    litografie, 32,5 x 37,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 1/50, mírně zažloutlý a při dolním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Pohádka

    Položka č.: 244611

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:56

    litografie, 25 x 15 cm, sign. PD Roučka, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Diptych

    Položka č.: 244612

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:57

    litografie, 1977, 36,8 x 27 / 36,8 x 27 cm, sign. PD Roučka / Roučka 77, pasparta, 80/85, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Dívčí akt

    Položka č.: 244613

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:58

    litografie, 1978, 54 x 37,5 cm, sign. DU Roučka 78, pasparta, 54/60, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Píseň písní

    Položka č.: 244614

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 15:59

    litografie, 1978, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 78, pasparta, 54/60, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Milenci

    Položka č.: 244615

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:00

    litografie, 1989, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Roučka 89, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Vsemirnaja kosmorama

    Položka č.: 244616

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:01

    litografie, 1976, 59 x 48,5 cm, sign. DU Roučka 76, pasparta, 5/5, vzácný tisk provedený v nákladu pouze 5 kusů, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Temné křivky

    Položka č.: 244619

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:04

    akryl, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 2.700 CZK (97 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kampa

    Položka č.: 244620

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:05

    litografie, 1983, 40,5 x 30,2 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, č. 187/200, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook