• Neznámý autor

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:08

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Schenk

    (1892-?)

    Jesličky s panoramatem města Bechyně

    Položka č.: 226530

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:10

    lept, 1943, 13,5 x 15,3 cm, sign. PD Jindřich Schenk 1943, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Tábor

    Položka č.: 226587

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12

    litografie, 1970, 28 x 21 cm, sign. PD Šechtlová 70, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Po náletu

    Položka č.: 226607

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:14

    dřevoryt, 23,4 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Čtenář

    Položka č.: 226610

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:16

    dřevoryt, 1935, 9,7 x 23,8 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hudba

    Položka č.: 226613

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:18

    linoryt, 24 x 17,5 cm, sig. DU Jaroslav Šváb, č. 20/78, Antikvariát Ostrovní, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dostaveníčko u studny

    Položka č.: 226626

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20

    lept, akvatinta, 16,3 x 22,2 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z cyklu Silnice

    Položka č.: 226661

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:22

    tužka, papír, 23 x 28,8 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Žena z hanácka

    Položka č.: 226671

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:24

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD SVymětal, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Postavy

    Položka č.: 226851

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:01

    tuš, papír, 31,3 x 43,7 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    Náměstí s kašnou

    Položka č.: 228962

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:07

    akvarel, pastel, papír, 22,5 x 31,5 cm, sign. LD V. Hejna, při okrajích mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rudolf Valentino

    Položka č.: 231376

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:38

    pastelky, tužka, papír, 1941, 30 x 22,1 cm, sign. PU AK 1941, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Liška (Liboš)

    (1956)

    Dívka s dýmkou

    Položka č.: 231392

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:36

    kombinovaná technika, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Liška (Liboš)

    (1956)

    Červené nehty

    Položka č.: 231393

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:35

    kombinovaná technika, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Doležalová

    Krajina

    Položka č.: 231479

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:05

    akvarel, papír, 1999, 21 x 29,5 cm, sign. PD Doležalová 99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 233747

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:26

    lept, 1931, 24,9 x 29,5 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Horská krajina

    Položka č.: 234187

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:21

    fix, papír, 42,8 x 60,7 cm, ve spodní části mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Medvědov - S kamenem po hrázi

    Položka č.: 234188

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:20

    fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Orloj

    Položka č.: 234189

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:19

    fix, papír, 42,8 x 61 cm, při okrajích mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Vojíni

    Položka č.: 234190

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:18

    fix, papír, 42,8 x 60,8 cm, při horním okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze, člen Armádního výtvarného studia a Svazu československých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Kreisinger

    (1885-1956)

    Zpěváci

    Položka č.: 234195

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:33

    litografie, 1946, 45 x 29 cm, sign. PD V. Kreisinger, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Paulová

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 234200

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:39

    akvarel, tužka, papír, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD J Paulová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Papilio machaon

    Položka č.: 236839

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:01

    kombinovaná technika, 32,3 x 45,2 cm, sign. PD Vl. Bauer, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Panorama Prahy

    Položka č.: 237252

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:32

    litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Oupický

    Architektonický návrh (noční verze)

    Položka č.: 237291

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:59

    pastel, běloba, černý papír, 29,5 x 42 cm, sign. PD Oupický

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirka Věrčáková

    (1946)

    Hola hola rychlá kola (Motocyklista)

    Položka č.: 237295

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:22

    kombinovaná technika, koláž, papír, 2009, 21 x 29,7 cm, sign. PD Mirka 2009

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věna Hrdličková

    (1924)

    Bonsai

    Položka č.: 237398

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:10

    tuš, krepový papír, 11 x 11 cm, sign. DU V. Hrdličková, PF 1982, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věna Hrdličková

    (1924)

    Japonské písmeno

    Položka č.: 237399

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:09

    tuš, papír, 15 x 10,5 cm, sign. DU V. Hrdličková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Entler

    (1948)

    Kain a Ábel

    Položka č.: 237782

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:04

    litografie, 7,6 x 13 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Filmová postava

    Položka č.: 237801

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:28

    lept, 20,2 x 11,4 cm, sign. PD Jiří Kasal, 28/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook