-
Jaroslav Válek
(1954)
Planeta
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:05
slepotisk, 2001, 28 x 28,5 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, protržené některé části tisku, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Opice - Nasca
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:55
reliéfní grafika, 2001, 23 x 25,8 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Rákosí
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 18:00
tisk z výšky, 2003, 27 x 24 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, ohnuté rohy pravý horní a levý dolní mimo tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Vážka
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:49
reliéfní grafika, 2005, 18 x 25 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Síť
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:46
reliéfní grafika, 2002, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:41
reliéfní tisk, 2010, 20,7 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
Znak pro čaj
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:40
reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jaroslav Válek
(1954)
Čcha - Znak pro čaj
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:39
reliéfní tisk, 2010, 22,2 x 15,6 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Znak pro čaj
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:38
reliéfní tisk, 2010, 20,8 x 14,6 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Křoviny
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:21
reliéfní grafika, 2003, 27 x 24 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, některé části tisku natrhlé, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Meandry
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:47
reliéfní grafika, 1997, 19 x 25 cm, sign. PD J. Válek 97, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Vážka
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:29
reliéfní grafika, 2003, 16,5 x 23 cm, sign. PD J. Válek 03, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Trávy
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:22
reliéfní grafika, 2002, 24,5 x 21 cm, sign. PD J. Válek , autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Síť
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:20
reliéfní grafika, 2002, 21,5 x 17,5 cm, sign. PD J. Válek 02, autorský tisk, některé části tisku natrhlé, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Africký pštros a Česká husa
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 17:17
slepotisk, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD J.Válek, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Punkové království
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor litografií, 2018, 64 x 40 cm, sign. vše M. Rittstein 2018, č. 64/70, album sedmi litografií Michaela Rittsteina doprovázející texty Jana Hauberta (též v technice litografie) připravil jako historicky první českou punkovou bibliofilii v roce 2018 Petr Mach, vydáno v nákladu 70 číslovaných soub…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Album litografií
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, vše sign., č. 7/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů., studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale pře…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Obloha tání
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 43 x 31 cm, 12x sign. akvatinta L. Čepelák, soubor grafických listů z let 1963-1965, vyd. autorem, r. 1980, podpis a věnování autora v tiráži, r. 1982, ex.: 24/25, volné list v kart. deskách, výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibské…
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Grünfeld
Lepra
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 1896-97, 23 x 32 cm, Dr. Med. Grünfeld, Rostow am Don 1896-97, na předsádce razítko Tropenmed Institut der Militärärztlichen Akademie, věnování od autora publikace Dr. A. Grünfelda profesoru Dr. P. J. Piekovi, datováno Praha 3. října 1897. Kniha obsahuje lékařskou fotodokumentaci leprotických…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Velíšek
(1963)
Album Profese
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor šesti barevných litografií, 2023, 38 x 31 cm, sign DU MVelíšek, č. 55/60, součástí alba jsou pevné desky a textová čast, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váchal
(1884-1969)
O. Březina: Ruce
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 27 x 20 cm, 13 barevných dřevorytů J. Váchal, třináctý list je signován Josefem Váchalem; všechny grafické listy jsou značené ve štočku, tisk F.J. Müller, vydal ELK, Praha 1943, volné listy v polopl. deskách, ed. Ráj knihomilů, ruční papír, desky lehce prohnuté, jinak velmi dobrý stav, …
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Guillaume Apollinaire: Pásmo
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, titul. list, obálka, 11 ilustrací v textu, 2 celostr. přílohy vše linořezem (celkem 15) Jos. Čapek, Appolinaireovu báseň přeložil do češtiny K. Čapek a vydal s bratrovým výtvarným doprovodem nejprve v Neumannově Červnu v únoru 1919 a poté samostatně v dubnu u Fr. Borového, Praha 1919, o…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štyrský
(1899-1942)
Isidore Ducasse comte de Lautréamont: Maldoror
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, 12 celostr. barevných ilustrací J. Štyrský, typograficky upravil a obálku navrhl Karel Teige, výbor ze Zpěvů Maldororových usp. Philippe Souppault a Karel Teige, přel. Jindřich Hořejší (II.-VI. Zpěv) a K. Teige (I. Zpěv), studie o Lautréamontově životě a díle taktéž K. Teige, tisk Kryl …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
The Lakeside Press Vol. IV, No I.
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, reklamní tisk amerického tiskařského závodu s 8 bar. il. a výzdobou V. Preissiga (anonymně), vyd. R. R. Donnelley & Sons. Co., Chicago., nedat. (cca v polovině 20. let 20. stol.), česká odb. lit. titul neuvádí (pouze obdobný tisk téhož vydavatele z roku 1925 - kalendář firmy na rok …
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Kytice
Položka č.: 542Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 48 x 35 cm, z prací členů sdružení českých umělců a grafiků HOLLAR, autoři: Cyril Bouda: kamenorytina na titulním listě, Václav Fiala: mědirtina, Milada Kazdová: měkký kryt, František Kobliha: měkký kryt, Josef Kočí: suchá jehla, Jan Konůpek: mědirytina, Emil Kotrba: lept, Antonín Majer…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karl Spruner von Merz
(1803-1892)
Atlas antiquus
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 45,5 x 38 cm, 27 mědirytových kolorovaných tabulí historických map, vyd Justus Perthes, Gotha, 1850, pův. clpl. vazba s ražbou a zlacením, na titl. straně vl. razítko, latinský a německý text, vazba opotřebena, při spodní části hřbetu natržena, stav map výborný, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jeanne Sophie Mallès de Beaulieu
(1760-1825)
Begebenheiten eines französischen Schiffsjungenauf einer unbewohnten Insel, oder der zwölfjährige Robinson. Mit Kupfern.
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, německý překlad populární robinsonády dvanáctiletého chlapce na opuštěném ostrově z pera francouzské spisovatelky, druhé vydání, kolorované mědiryty ve frontispisu a na titulu, 4 kolorované mědiryty v přílohách v textu, frakturou v němčině, Trachslerschen Buch- u. Kunsthandlung, Zürich & Leip…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Pocta Karlu Tutschovi
Položka č.: 452Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
soubor 11 litografií, 30 x 21 cm, sign.vše, č. 61/80, Vydáno u příležitosti výstavy Pocta Karlu Tutschovi v Galerii Vltavín (Josef Bolf, Tomáš Císařovský, Jiří David, Svatopluk Klimeš, Eva Koťátková, Jiří Kovanda, Ján Mančuška, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl, Antonín Střížek, Jakub Špaňhel)
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
více autorů
Památník zdravotní sestry československých legií Marie Dostálové
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
památník, 24 x 19 cm, cca. 500 podpisů, památník obsahuje podpisy čs. legionářů, armádních důstojníků, politiků, veřejně známých osobností, osobností ruské emigrace, členů sjezdů zdravotnických organizací., podepsaní: Tomáš G. Masaryk, Alice Masaryková, gen. Stanislav Čeček, Radola Gajda, Hugo Vojta…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Velislavova Bible (Velislai biblia picta)
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, faksimile jedinečné obrazové bible, původně vytvořené v letech 1325 až 1349, vyd. Archa 90, Praha, 2007, ex. 327/799, pův. clkžn. vazba s kováním při okrajích a uprostřed desek, přiložen 2x pův. sešit s textem Z. Uhlíře (angl.) a soupisem vyobr. (česky/anglicky), v pův. plátěném ochranném pou…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO