• Anton Boudar

    (1947)

    Červená kompozice

    Položka č.: 263809

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:04

    kombinovaná technika, sololit, 2000, 65 x 50 cm, sign. PD Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Motýl

    Položka č.: 239610

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:13

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 238842

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:50

    dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Zrada

    Položka č.: 281570

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:13

    litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    Položka č.: 238843

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:52

    litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:38

    dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Závodní automobil Mercedes

    Položka č.: 280743

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:44

    litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)

    Položka č.: 281693

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:16

    lept, mezzotinta, 1990, 10,7 x 7,5 cm, sign. PD Augustovič 90, č. 30/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Egyptské bohyně

    Položka č.: 281692

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:15

    lept, akvatinta, 1992, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD Augustovič 92, č. 24/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Ex 4

    Položka č.: 281691

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:14

    lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,9 cm, sign. PD Augustovič 93, č. 38/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Zvláštní ctnosti

    Položka č.: 281690

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:13

    lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Gratias Tidi Ago

    Položka č.: 281689

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:12

    lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Václav Havel

    Položka č.: 281757

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:20

    bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplán

    Položka č.: 281271

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:48

    litografie, 2006, 14,6 x 22,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 35/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Velký třesk

    Položka č.: 262059

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:53

    litografie, 1992, 54 x 38,3 cm, sign. DU B. Waageová 92, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houšť

    (1953)

    Věčná alchymie

    Položka č.: 281562

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:05

    litografie, 24 x 19 cm, sign. PD Mir. Houšť, rám, č. 117/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Král

    Položka č.: 281556

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:59

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ve větru

    Položka č.: 281555

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:58

    lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    Položka č.: 261952

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:41

    litografie, 37,5 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, 47/100, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Strom ptačího života II.

    Položka č.: 261845

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:11

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Strom ptačího života I.

    Položka č.: 261844

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:12

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Dóm sv. Štěpána ve Vídni

    Položka č.: 266111

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:08

    lept, 1923, 45,1 x 38,7 cm, sign. PD Luigi Kasimir, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře

    Položka č.: 278901

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:22

    lept, 1940, 32,5 x 25,8 cm, sogn. PD J.C. Vondrouš 1940, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Nejasná událost

    Položka č.: 275890

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:52

    akryl, plátno, 65 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Toman

    (1886-1942)

    Krajina

    Položka č.: 259197

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:48

    olej, karton, 47,5 x 65,5 cm, sign. PD Toman Fr., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Trojúhelník

    Položka č.: 281067

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:02

    lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 281066

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:00

    lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Doubravová

    Kachničky ve vodě

    Položka č.: 281852

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:05

    olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Japonská kreslená dívka

    Položka č.: 251459

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:46

    tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 233747

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:26

    lept, 1931, 24,9 x 29,5 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook