Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Walter Mende (Smolmen) (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1924-2015)

    Po úrazu

    Položka č.: 1081

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:45

    tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. LD Smolmen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Bape Pergler (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1933-2001)

    Bojová připravenost

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:46

    akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Antikv…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Slejška (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1931)

    U Národního divadla

    Položka č.: 1083

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:47

    akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Slejška (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1931)

    Středisko ochránců přírody

    Položka č.: 1084

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:48

    akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Slejška (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1931)

    Staré město

    Položka č.: 1085

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:49

    tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Beneše, P. Dillingera a J. Vodrážky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Hrdý (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1959-2003)

    Pivní koza

    Položka č.: 1086

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:50

    koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Winter Neprakta (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1924-2011)

    Beze slov (Cognac)

    Položka č.: 1087

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:51

    propiska, papír, 7,7 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:52

    tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Winter Neprakta (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1924-2011)

    Ze sportu diluviálního

    Položka č.: 1089

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:53

    tuš, papír, 15,3 x 11,1 cm, monogr. PD N, nahoře text: Ze sportu diluviálního. (30.000 let před olympiádou), Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Winter Neprakta (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1924-2011)

    O berlích

    Položka č.: 1090

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:54

    tuš, papír, 15,5 x 11,1 cm, monogr. PD N, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Winter Neprakta (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1924-2011)

    Žraloci

    Položka č.: 1091

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:55

    tuš, papír, 14,6 x 11,4 cm, dole text: -Ba, jeden tatínek uživí devět harantů, ale devět dětiček fotra neuživí….., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Winter Neprakta (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1924-2011)

    Podmořský výjev

    Položka č.: 1092

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:56

    tuš, papír, 14,5 x 11,3 cm, dole text: -Stavělo by se rychleji pí koljuško, nebýti těch sepií inkoustových., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Winter Neprakta (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1924-2011)

    Otec s dcerou

    Položka č.: 1093

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:57

    tužka, papír, 14,8 x 10,7 cm, dole text: -Tatíčku, pohoupej mne. -Jo, to bys mi musela opatřit nějakou staromódní židli., Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    U lékaře

    Položka č.: 1094

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:58

    akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Manželská krize

    Položka č.: 1095

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:59

    tuš, papír, 29, 6 x 20, 8 cm, sign. PD ES, dole text: Nejlepší řešení vaší manželské krize vidím v tom, když ji nebudete řešit..!, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Patent

    Položka č.: 1096

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:00

    tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, dole text: Dozvím se konečně, kdo z vás dvou..., zezadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Balónky

    Položka č.: 1097

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:01

    akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Rukavice

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:02

    akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 20 cm, dole text: -kdepak dámo, teď plavky nemáme. Ale zkuste si schválně tyhlety lyžařské rukavice!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Námořník

    Položka č.: 1099

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:03

    tuš, papír, 26, 9 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Nebojte se, u mně nebudete nikdy úplně na suchu…!, zezadu autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Prádlo

    Položka č.: 1100

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:04

    akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 20, 8 cm, dole text:To musíš překážet zrovna když mám velké prádlo? Seber se a vypadni někam do kavárny!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Stavba

    Položka č.: 1101

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:05

    akvarel, tuš, papír, 25 x 21 cm, sign. LD ES, dole text: Koukám, že jste tady pořád... No - teď jsem domarodil a od zejtřka mám zdravotní dovolenou., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Knihy

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:06

    tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: A náhradní díly jsou?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Kouzelník

    Položka č.: 1103

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:07

    tuš, ppapír, 29, 6 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Meče se mu přejedly, tak polyká oheň., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    U holiče

    Položka č.: 1104

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:08

    akvarel, tuš, papír, 30 x 22, 2 cm, dole text: Copak jsem ti neříkal, že to mýdlo je už mírové jakosti?!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Večerníček

    Položka č.: 1105

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:09

    tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chudák děda, už zase zmeškal večerníček…!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Pračka

    Položka č.: 1106

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:10

    akvarel, tuš, papír, 24, 8 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Čet jsem, že zefektivněli výrobu - dělá t všecko možný, akorát to nepere..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Rande

    Položka č.: 1107

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:11

    tuš, papír, 29, 5 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Chtěla bych se takhle držet za ruce celý život... No jo - ale já bych si chtěl objednat pivo., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Oprava obuvi

    Položka č.: 1108

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:12

    akvarel, tuš, papír, 29, 6 x 20, 9 cm, sign. PD ES, dole text: A jak sloužíte motoristům? No - opravujeme jim boty., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Chalupa

    Položka č.: 1109

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:13

    tuš, papír, 23 x 16, 5 cm, sign. LD ES, nahoře text: Vidíš, Novákovi slíbili, že si vyjedu na naši chalupu, a nejedou..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)

    (1917-2009)

    Čápi

    Položka č.: 1110

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:14

    tuš, papír, 29, 3 x 20, 9 cm, sign. LD ES, nahoře text: Čert jim věř! Co když jim dojde propanbutanová bomba?, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook