-
Zdeňka Kabátová-Táborská
(1933)
Ostrov
Položka č.: 281415Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:20
lept, akvatinta, 44,5 x 50 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová-Táborská, č. 11/30, při levém okraji mimo tisk drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zrcadlo času
Položka č.: 281503Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:06
lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 42/100, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Žlutý člun
Položka č.: 281502Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:05
lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 98/100, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 281422Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:27
litografie, 2008, 48 x 33 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, rám, č. 74/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Motoryba
Položka č.: 281701Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:24
lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Šindelová
(1970)
Bez názvu
Položka č.: 281738Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:01
linoryt, 1997, 57,5 x 84 cm, sign. PD Jana Šindelová 1997, č. 1/5, rohy ohnuté, při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Studnický
(1969)
Hřibobraní
Položka č.: 281737Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:00
linoryt, 2000, 49 x 68 cm, sign. PD J. Studnický 2000, č. 2/10, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Houby
Položka č.: 281733Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:56
lept, 2023, 49 x 40 cm, monogr. PD ZŠR, č. 10/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem
Položka č.: 281732Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:55
lept, 2023, 49 x 40,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 4/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem II.
Položka č.: 281731Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:54
lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Spojení
Položka č.: 281716Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:39
suchá jehla, 1995, 49,5 x 39 cm, sign. PD Alena Laufrová 95, č. 1/50, vzadu štítek: Grafika roku 1995, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladan Kolář
(1978)
Akt
Položka č.: 281687Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:10
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alice Koch-Gierlichs
(1914-2009)
Vitales Rot
Položka č.: 281659Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:42
olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Ještěrka
Položka č.: 281625Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:08
propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt
Položka č.: 281497Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:00
suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívčí tvář
Položka č.: 281319Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:44
suchá jehla, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 14/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Ilustrace k básni Kašmírový šál
Položka č.: 281320Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:45
suchá jehla, 18,8 x 9,4 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Otava
(1950)
Praha
Položka č.: 281452Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:57
písek, tuš, akvarel, papír, 2002, 30,5 x 40,5 cm, sign. LD J. Otava 2002, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Králík
(1924-1999)
Projekt nad mrtvou krajinou
Položka č.: 281427Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:32
lept, mezzotinta, 1993, 29,7 x 24,8 cm, sign. PD J. Králík 93, č. 20/30, LD vodotisk, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Roučka
(1942)
Píseň písní
Položka č.: 281423Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:28
litografie, 1978, 53,5 x 37 cm, sign. DU Roučka 78, pasparta, 54/60, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Ulice
Položka č.: 281480Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:25
olej, plátno, 60 x 45 cm, klínový rám, na několika místech v horní části odpadlá barva, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Rozhovor
Položka č.: 281395Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:00
lept, mezzotinta, 1982, 20 x 19,9 cm, sign. PD Karel Demel 82, č. 25/125, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Kry
Položka č.: 281552Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:55
litografie, 2000, 38 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2000, č. 1/75, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Gorily
Položka č.: 281596Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:39
suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 42/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Stehlík
(1948-1999)
Krajina
Položka č.: 281864Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:43
olej, překližka, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. J. Kolomazníka a R. Šraibra na Střední průmyslové škole kamenické a sochařské v Hořicích
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand - Jean Luigini
(1870-1943)
Cesta v zimě
Položka č.: 281375Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:40
lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Odvárko
(1913-1985)
Předjaří
Položka č.: 281357Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:22
olej, deska, 34 x 48,5 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Tatry - Ždiarska vidla
Položka č.: 281345Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:10
akvatinta, 34 x 29 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Ždiarska vidla je druhý nejvyšší vrchol Belianských Tater o nadmořské výšce 2142 m, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Národní divadlo
Položka č.: 281344Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:09
lept, 29,5 x 36,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Zlatá ulička
Položka č.: 281340Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:05
lept, 16 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO