• Neznámý autor

    Studie ženského aktu

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:00

    kombinovaná technika, kresba tužka, 19,8 x 26,4 cm, rám, vzadu razítko: Sbírka J. U. C., J. Borovičky č. 403

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Bartók

    (1942)

    Plachetnice na pobřeží

    Položka č.: 468

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:01

    olej, sololit, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD Bartók, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gustav Bauer

    (1874-1933)

    Roubenka u rybníčka

    Položka č.: 469

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:02

    olej, karton, 1909, 68 x 87 cm, sign. PD Gustav Bauer 1909, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Veterán

    Položka č.: 470

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:03

    lept, 9,8 x 14,5 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Dívka

    Položka č.: 471

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:04

    kolorovaný linoryt, 16 x 8,8 cm, sign. PD Jan Bauch, č. 88/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Baumbruck

    (1921-1960)

    Na kraji lesa

    Položka č.: 472

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:05

    olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugéne Bejot

    (1867-1931)

    La Bastille

    Položka č.: 473

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:06

    suchá jehla, akvatinta, 1992, 14,8 x 17,6 cm, značeno v desce LD Eug. Bejot Paris 92, rám, zezadu nalepeny štítky a razítko, papír mírně zažloutlý, kolem grafiky tmavší zažloutlý rámeček po paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ramiro Beltran

    Niňo

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:07

    tempera, papír, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Beltran, pasparta, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Návštěva v atelieru

    Položka č.: 475

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:08

    sítotisk, 80. léta, 21,2 x 32,2 cm, sign. LD Benetka, č. 2/6, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svobodným …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Studie postavy

    Položka č.: 476

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:09

    tužka, tuš, pastel, papír, 1971, 29,4 x 21 cm, sign. PN ZBeran 71, žák prof. Balaše na výtvarné škole v Praze a prof. V. Sychry na AVU tamtéž, profesor a prorektor AVU, patřil do skupiny účastníků neveřejných Konfrontací

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Hlava

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:10

    pero, papír, 1974, 29 x 20 cm, sign. PD ZBurian 74, žák prof. Balaše na výtvarné škole v Praze a prof. V. Sychry na AVU tamtéž, profesor a prorektor AVU, patřil do skupiny účastníků neveřejných Konfrontací

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Petřín

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:11

    litografie, 19 x 12 cm, sign. PD Bím, rám, č. 89/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Letní krajina s řekou

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:12

    olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. PD J. Bino, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. H. Bitstein

    Zátiší

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:13

    olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Bláhová

    Dítě

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:14

    dřevoryt, 1996, 40,2 x 29,9 cm, sign. PD Lenka Bláhová 96, č. 4/9, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Portrét muže

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:15

    olej, sololit, 44,8 x 34,7 cm, sign. PD Z Blažek, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Blažek

    (1904-2000)

    Předjaří pod horami

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:16

    olej, karton, 33 x 47,5 cm, sign. LD Zblažek, rám, na zadní straně popsáno, malba mírně zašpiněna, zvlněný karton, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Blažek

    (1927)

    Tváře

    Položka č.: 484

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:17

    suchá jehla , 27,1 x 28,1 cm, sign. PD Jaroslav Blažek , rám, č. g. 7/50, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠVU v Bratislavě a na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Litorepublika Toma Svobody (PF 2002)

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:18

    litografie, 2001, 10,4 x 21,5 cm, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tom Svoboda 2011

    Položka č.: 486

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:19

    litografie, 2010, 21 x 10,7 cm, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016 Tom Svoboda

    Položka č.: 487

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:20

    litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2014

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:21

    litografie, 2013, 21,5 x 11 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tom Svoboda 2013

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:22

    litografie, 2012, 19 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1992

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:23

    litografie, 1991, 21,2 x 10,7 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda1998

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:24

    litografie, 1997, 21 x 10,4 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1996

    Položka č.: 492

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:25

    litografie, 1995, 21,2 x 10,8 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1994

    Položka č.: 493

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:26

    litografie, 1993, 21 x 10,5 cm, sign. PN ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Božena Borýsková

    (1982)

    Anděl

    Položka č.: 494

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:27

    slepotisk, akryl, papír, 2021, 28,5 x 12,7 cm, sign. PD B. Borýsková, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Boťanský

    (1943-2003)

    Tatranská listy

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:28

    linoryt, 1975, 58 x 29,5 cm, Boťanský Lad. 1975, rám, 148/200, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Pařížský motiv

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2022 08:29

    litografie, 6,6 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook