• Oldřich Jelínek

    Skica Akt III

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:22

    pastel, papír, 39,5 x30 cm, sign. PD O.Jelínek

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Oldřich Jelínek

    Silueta - skica

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:23

    tužka, pastel, akvarel, 39,5 x30 cm, sign. PD O.Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Portrét - skica

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:24

    pastel, papír, 39,5 x30 cm, sign. LD O.Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Scény z manželského života - skica

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:25

    pastel, papír, 39,5 x30 cm, sign. DU O.Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Slečna

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:26

    akryl, tužka, komb.technika, 2009, 32 x 24 cm, sign. DU O.Jelínek 09

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Oldřich Jelínek

    Boogie Woogie

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:27

    barevná litografie, 2022, 33,3 x 43,2 cm, sign. DU O. Jelínek 22, č. 29/50

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Oldřich Jelínek

    Z dějin kola

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:28

    litografie, 1972, 32,3 x 48,7 cm, sign. DU O. Jelínek 78, A.T.

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

  • Oldřich Jelínek

    Nadja

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2023 18:29

    barevné křídy, 55,5 x 42 cm, sign. DU O. Jelínek

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Turín

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:02

    olej, papír, 10 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno DU Turín, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Gloriet ve Vídni

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:04

    olej, papír, 10,5 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Wien Gloriette, nepatrně odřen pravý dolní roh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí svatého Marka v Benátkách

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:06

    olej, papír, 11 x 13,5 cm, sign. LD J. Dlabal, pravý horní roh papíru utržen (cca 0,5cm); levý dolní roh papíru přeložen - v místě přeložení malba poškozena, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Ibiza

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:08

    olej, plátno, 9,5 x 12,5 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Ibiza , antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Göteborg

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:10

    olej, papír, 10 x 15,1 cm, sign. PD Dlabal, značeno Du Goteborg, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stockholm

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:12

    olej, papír, 10,1 x 15 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Stockholm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Gíza

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:14

    olej, papír, 10 x 15,1 cm, sign. PD Dlabal, značeno LD Gizeh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Káhira

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:16

    olej, papír, 10 x 14,6 cm, sign. PD J. Dlabal, značeno LD Kairo, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Marseille

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:18

    olej, plátno, 15,3 x 10 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Peterburg

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:20

    olej, plátno, 14,1 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:22

    olej, papír, 9,8 x 14,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:24

    olej, papír, 10 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vence (Francie)

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:26

    olej, papír, 14,6 x 10 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lisabon

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:28

    olej, plátno, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Louvre (Paříž)

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:30

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Řím

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:32

    olej, papír, 9,8 x 15,2 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zwinger (Drážďany)

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:34

    olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD P. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Rio de Janeiro (Brazílie)

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:36

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stockholm

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:38

    olej, plátno, 14,9 x 9,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stuttgart

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:40

    olej, karton, 9,8 x 25 cm, sign. PD JDlabal, odřený pravý spodní roh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí Signoria ve Florencii

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:42

    olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náměstí Rosetti v Nice

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 08. 02. 2023 15:44

    olej, papír, 15 x 9,9 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)