• Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka u stolu

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:30

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Ptáček

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:31

    serigrafie, 12 x 8 cm, sign. DU J Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Profil dívky se zvířaty

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:32

    litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Ptáček na větvičce

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:33

    lept, 9 x 6,5 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Ptáčci

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:34

    lept, 1988, 9,8 x 8,1 cm, sign. PD Klápště 88, 106/200, Ex libris SSPE, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Létající balon

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:35

    litografie, 19 x 9 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Exlibris Eugen René Lacroix

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:36

    litografie, 17 x 10,5 cm, sign. UD Knobloch, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Don Quijote

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:37

    litografie, 16,5 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Madona

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:38

    litografie, 15 x 9 cm, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Objetí

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:39

    suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Vila

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:40

    suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Na koni

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:41

    litografie, 1927, 9,5 x 11,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Albrecht z Valdštejna

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:42

    lept, 11,5 x 8 cm, sign. M. Kralov, č. 18/100, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk stopy lepidla na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Anděl na očích

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:43

    litografie, 8,5 x 6 cm, sign. DU B. Krátký, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    (1946)

    Ex libris Marie Dvořáková

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:44

    serigrafie, 1999, 8,3 x 11,2 cm, sign. PD J. Krejčová 99, č. 56/100, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Svatý Václav

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:45

    litografie, 2010, 16,5 x 9,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, exlibris R. Šteiner, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Lander

    (1904-1980)

    Muž

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:46

    linoryt, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD R. Lander, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Dívka lesa

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:47

    lept, 9,7 x 6,2 cm, Ex libris A.K., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    (1949)

    Hlavy

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:48

    litografie, 1980, 15 x 10,3 cm, sign. PD Michaela 1980, č. 30/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Exlibris M. Horníček

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:49

    litografie, 1979, 8 x 9,5 cm, sign. PD Liesler 79, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Z knih mého otce

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:50

    litografie, 12,8 x 10,1 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Německo)

    Satyr

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:52

    lept, 12,8 x 8 cm, sign. PD Otto ...(?), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívka

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:53

    linoryt, 9 x 5,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Exlibris

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:54

    heliogravura, 8 x 5,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Familie Ehrhardt

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:55

    lept, 1917, 12 x 8,9 cm, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Novotný

    (1945)

    Exlibris Igor Sloupka

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:56

    lept, 1980, 16 x 6,4 cm, Sign. DU Novotný 80, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Pan Hrachovec

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:57

    litografie, 1958, 10 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris J. Hrachovec, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Horolezec

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:58

    litografie, 1958, 10,5 x 6,5 cm, sign. DU K. Oberthor 58, Exlibris Fr. Souček, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová

    (1949)

    Motýlí nápoj

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 14:59

    litografie, 1976, 10 x 6,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 76, č. 92/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    (1949)

    Motýl

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2024 15:00

    litografie, 1974, 10,8 x 16,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, Ex Libris M. Popelka, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook