• Ivan Špirk

    Položka č.: 252443

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 19:03

    monotyp, 1987, 13,8 x 19,5 cm, sign. PD I. Špirk, č. 62/80, grafický list vydán u příležitosti 15. mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 1987, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Mark Aleksandrovič Abramov

    (1913-1994)

    Ohněm satiry

    Položka č.: 252431

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 18:51

    volné listy, 35 x 24 cm, 28x reprodukce politických karikatur západních mocností, vyd. Státní nakl. politické literatury, Praha, 1958, volné listy bez desek, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alfred Gerstenbrand

    (1881-1977)

    Wiener Künstlerbücher

    Položka č.: 252429

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 18:49

    kniha, 19,6 x 23 cm, 11x bar. ilustrací A. Gerstenbrand, vyd. Otto Clauss, Wien, 1923, první vydání, pův. clpl. vazba, nestr., lehce potrhaný hřbet, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

    Konvolut 8 pohlednic pražských mostů

    Položka č.: 252427

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 18:47

    8 x pohlednice, ., 9 x 14 cm, černobílé a kolorované pohlednice pražských mostů z období Rakousko - Uherska, všechny prošlé poštou, lehce opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Gustave - Henri Jossot

    (1866-1951)

    LAssiette au Beurre • La Craine

    Položka č.: 252426

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 18:46

    časopis, 1904, 31,5 x 24,5 cm, humoristický a satiristický časopis, barevné litografie, Assiette au Beurre, Paříž, původní brož, 14 stran, opotřebená a zažlutlá obálka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Kaiser/Lábus

    Psáno v kóji

    Položka č.: 252412

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 18:32

    kniha, 15,5 x 21,5 cm, podpisy autorů na titl. listě, vyd. Venkow, Praha, 1991, pův. pevná vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Vladimír Hroch

    (1907-1966)

    Dopis a 2 x pohlednice - adresováno galeristovi J. Pošovi

    Položka č.: 252411

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 18:31

    1 x dopis, 2 x pohlednice, 1944, antiqari.at Radhošťská, žák F. Engelmüllera, poté O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    2 x pohlednice adresovaná p. Janu Pošovi (Pošova galerie - U Řečických)

    Položka č.: 252408

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 18:28

    x, korespondence, adresováno Janu Pošovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dopis Janu Pošovi (Pošova galerie - U Řečických) ohledně domluvy termínu výstavy

    Položka č.: 252407

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 18:27

    x, korespondence, adresováno Janu Pošovi, přiložena obálka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-1965)

    Dopis s kresbou

    Položka č.: 252404

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 18:24

    volný list, 29,5 x 21 cm, podpis autora na ručně psaném dopisu s orig. kresbou, volný přeložený list, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Francie - Frankreich

    Položka č.: 252394

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 18:14

    kolorovaný tisk, 46 x 58 cm, přeložený papír, u horního okraje mimo tisk utržený cca 1cm2 papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • F. Chardon

    Před Kapucínským kostelem v Brně

    Položka č.: 252379

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 17:59

    kolorovaná ocelorytina, 11,2 x 16,7 cm, značeno PD Imp. F. Chardon, 30. r. Hantefeuille, Paris, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Ferdinandova fontána v Mariánských lázních

    Položka č.: 252375

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 17:55

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Carl Würbs

    (1807-1876)

    Položka č.: 252373

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 17:53

    ocelorytina, okolo 1850, 8 x 12 cm, značeno PD Stahls v F. Höfer, LD N. d. Natur gez.v. C Würbs, papírová pasparta, DU hnědá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 252370

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 17:50

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Novoměstská vodárna u Šitkovských mlýnů

    Položka č.: 252356

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 17:36

    pastel, dřevoryt, papír, 18,2 x 23 cm, papírová pasparta, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Pohled od bývalé Koňské brány na Václavské náměstí a k Hradčanům

    Položka č.: 252352

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 17:32

    pastel, dřevoryt, papír, 16,2 x 25 cm, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, PD mimo tisk několik tmavších skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Th. Ender

    Mnichovo Hradiště

    Položka č.: 252343

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 17:23

    mědirytina, 9,5 x 15 cm, značeno PD Gest. v. Th. Jeavons.; LD Gez. v. Th. Ender, lehce zašlý papír, na horním okraji papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Pohled na Jelení příkopy v Praze

    Položka č.: 252324

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 17:04

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Libwerda w Boleslawském kraji

    Položka č.: 252316

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 16:56

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Maryánské lázně w Plzensku léta 1820

    Položka č.: 252312

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 16:52

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Faustův dům v Praze

    Položka č.: 252305

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 16:45

    dřevoryt na japanu, 1928, 25,3 x 18,4 cm, sign. PD Fleissig, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Karlův most

    Položka č.: 252296

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 16:36

    bibliofilie, 21 x 10,5 cm, 12x sign. litografie J. Novák, volné grafiky v pův. přebalu, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    E. A. Poe - Havran

    Položka č.: 252295

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 16:35

    bibliofilie, 28 x 20 cm, vydání shrnuje oba ilustrační doprovody k básni E.A. Poea Havran, Nakladatelství československých výtvarných umělců, Praha, 1963, 2x sešit s volnými listy v původní kartonové obálce; maršovský papír, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K.…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Charles Dickens - Vánoční koleda prózou

    Položka č.: 252283

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 16:23

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Jan Ámos Komenský

    Položka č.: 252281

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 16:21

    bibliofilie, 33 x 23 cm, 1x sign. linoryt E. Siblíková, vyd. Vlastivědný ústav, Přerov, 1970, ex:172/200, 2x volný dvojlist, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Ludvík Páleníček - Švabinský a hudba

    Položka č.: 252279

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 16:19

    bibliofilie, 21,5 x 15,5 cm, 1x suchá jehla tištěná z orig. desky M. Švabinský, vydal Kladenský lis, 1979, podpis L. Páleníček, složky volně vložené do obálky, 12s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, …

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan Rejchl

    (1899-1985)

    Ignát Herrmann - Něco ze vzpomínek hradeckých

    Položka č.: 252276

    bibliofilie, 20 x 15 cm, 1x čísl. sign. lept, vyd. arch. Fr. Tichý jako soukromý tisk, Hradec Králové, 1929, podpis I. Herrmann, ex. 55/100, šitá vazba v ob., 20s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Cyril Bouda

    Květná neděle - Marie Majerová

    Položka č.: 252271

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 16:14

    bibliofilie, 1936, 23 x 17 cm, ilustrace Bouda Cyril, barevné litografie, Spolek českých bibliofilů, Praha, volně šité listy v obálce, 25 stran, zašpiněná ořízka i několik stránek, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miroslav Tyrš

    (1832-1884)

    Tělocvik v ohledu esthetickém

    Položka č.: 252267

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 16:07

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)