• Alfréd Sedlák

    (1925)

    Kostel v Horní Blatné

    Položka č.: 191545

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2020 14:01

    tuš, tužka, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Alfred, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris

    Položka č.: 244552

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 15:17

    tisk, 1917, 5,5 x 3 cm, sign. DU v tisku Emmerich Al Hruška, pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lumír Čmerda

    Pocta Duke Elingtonovi 1. list z cyklu Dějiny jazzu

    Položka č.: 240956

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 15:06

    litografie, 1988, 54 x 38,2 cm, sign. PD Čmerda 88, č. 3/50, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Souček

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 233903

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:39

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Faraon

    Položka č.: 233691

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:33

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Roučka

    ExLibris a drobá grafika

    Položka č.: 233564

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:29

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Myčky

    Položka č.: 230224

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:18

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Portrét ženy

    Položka č.: 229526

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Monogramista PB

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 228675

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:05

    olej, karton, 1984, 16,5 x 5,8 cm, monogr. LD PB 1984, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Chotěnovský

    (1929-1993)

    Loď a mořská panna

    Položka č.: 228657

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 15:37

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Salamánek

    (1908-?)

    Snopy

    Položka č.: 227947

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 15:33

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Ota Janeček

    Půl akt (PF 1978)

    Položka č.: 226287

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 15:24

    linoryt, 1977, 14,4 x 11,3 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 11/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Richard Fremund

    (1928-1969)

    Autoportrét

    Položka č.: 219644

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:51

    lept, 1946, 13,5 x 13 cm, sign. PD fremund 46, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a V. Pukla na AVU v Praze, jeden z čelních představitelů skupiny Máj

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Zdeněk Mézl

    Položka č.: 217541

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:45

    dřevoryt, 21,8 x 8,4 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Šarlota Zahrádková

    Pražské mosty

    Položka č.: 217534

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:39

    litografie, 31 x 49,8 cm, sign. PD Š. Zahrádková, pasparta, č. 71/140, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Severní boční strana sv. Víta

    Položka č.: 217531

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:36

    lept, 1937, 32,8 x 25,3 cm, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Kněžiště chrámu sv. Víta

    Položka č.: 217530

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:35

    lept, 1937, 33 x 25,7 cm, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alois Moravec

    V zahradě u kapucínů

    Položka č.: 217526

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:31

    lept, 1938, 32,4 x 24,9 cm, sign. PD AMoravec, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Severní část z ochozu sv. Víta

    Položka č.: 217522

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:27

    lept, 1937, 32,8 x 25,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Jižní portál zvaný Rajský

    Položka č.: 217521

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:26

    lept, 1937, 32 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Světla Hásková

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 217515

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:22

    litografie, 13,4 x 13 cm, sign. PD Hásková, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • R. Kuhn

    Zlatá ulička

    Položka č.: 217514

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:21

    lept, 8,7 x 10,7 cm, sign. PD R. Kuhn, zažloutlý, přeložený, roztržený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Viktor Rolín

    (1887-1942)

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 217509

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:20

    akvatinta, 9 x 9,7 cm, sign. PD V. Rolín, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Sambergera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Květ, plod

    Položka č.: 215844

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 05. 2020 14:14

    lept, 15 x 7,5 cm, sign. DU Jan Otava, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Položka č.: 214455

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2020 15:36

    fotografie, 1983, 43,7 x 54,7 cm, sign. vzadu Jan Malý 1983, Antikvariát Ostrovní, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Položka č.: 214454

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2020 15:35

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Josef Koula: Šaldova vila, Praha Smíchov

    Položka č.: 214452

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2020 15:33

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 210656

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2020 15:17

    tempera, papír, 45,5 x 61,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 207048

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2020 15:11

    mědirytina, 24,7 x 18,2 cm, sign. PD Konůpek, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Giovanni Battista Mercati

    (1600-1642)

    Svatá Bibiana odmítla obětovat pohanským bohům

    Položka č.: 197301

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2020 14:44

    rytina, 26 x 21 cm, PD značeno v desce Gio Batta Mercati F., rám, předlohu rytiny vytvořil Pietro da Cortona (1596-1669) , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)