• Josef Váchal

    (1884-1969)

    U Březníku

    Položka č.: 234945

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:34

    tisk, 1928, 49,5 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Pahýly stromů

    Položka č.: 234943

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:32

    tisk, 1931, 49,5 x 34 cm, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Eduard Klika

    Spěv organů

    Položka č.: 234906

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:14

    dřevoryt, 1971, 30 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 71, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Kostelní věž

    Položka č.: 234887

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 20:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Čtenáři (Ex libris B. B. B.)

    Položka č.: 234836

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 19:56

    dřevoryt, 10,5 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 234835

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 19:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Trubač

    Položka č.: 234124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 19:38

    dřevoryt, 5,2 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

    Rytíř

    Položka č.: 234119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 19:32

    dřevoryt, 7 x 5,4 cm, na papíru nažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiřina Adamová

    Figurální motiv

    Položka č.: 234070

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2020 19:14

    litografie, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jiřina Adamová, a. t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Zeman

    Tvář

    Položka č.: 243442

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:16

    dřevoryt, 1983, 9,2 x 14,9 cm, sign. PD V. Zeman 83, při pravém dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. P. Dillingera a K. Müllera, poté u prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Marie Vořechová

    (1889-1974)

    Ex libris Jaroš Boh.

    Položka č.: 243476

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:14

    lept, 5,4 x 5,7 cm, sign. PD M. Vořechová, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Schussera a J. Schikanedera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Mirka Věrčáková

    Carpe Diem

    Položka č.: 223615

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:12

    tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2010, 20,9 x 14,9 cm, sign. DU Mirka 2010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Alena Šlapáková

    Barevná abstrakce

    Položka č.: 243451

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:08

    litografie, 1997, 17,4 x 8,4 cm, sign. PD AŠlapáková 97, 163/170, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 160 CZK (6 €)

  • Karel Svolinský

    Hudba

    Položka č.: 211956

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:07

    serigrafie, 17 x 8,5 cm, sign. DU K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Svolinský

    Hlava dívky

    Položka č.: 243440

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:06

    litografie, 6,9 x 4,9 cm, sign. DU K. Svolinský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Dagmar Sedláčková

    Ctirad a Šárka

    Položka č.: 213133

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:04

    dřevořez, 1957, 23 x 13,8 cm, sign. PD D. Sedláčková 1957, Antikvariát Dlážděná, žákyně A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Nikolai Sakharov

    Pohled na Vltavu

    Položka č.: 211173

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:03

    akvarel, papír, 1999, 31,8 x 41,9 cm, sign. PD H. C. 1999, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Nikolai Sakharov

    Staroměstské náměstí s koňmi

    Položka č.: 211175

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:02

    akvarel, tužka, papír, 1999, 25,4 x 38,4 cm, sign. PD H. C. 1999, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Ryvola

    (1939)

    Terč

    Položka č.: 243448

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 19:00

    litografie, 2007, 9 x 8,4 cm, sign. PD Ryvola 07, 40/47, prvý dolní roh mírně ohnutý, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné lidové konzervatoři při PedF v Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 140 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jiří Rejžek

    (1914-1986)

    U Švédské branky

    Položka č.: 139089

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:59

    litografie, 14,2 x 21,7 cm, sign. PD Jiří Rejžek 1965, pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Lidického na VŠAPS ČVUT v Praze, soukromý žák V. Polívky, M. Boháče a V. Nowaka

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Jan Podhajský

    (1914-1965)

    Věž

    Položka č.: 243453

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:56

    lept, 14,6 x 6,2 cm, sign. PD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Masopust

    Položka č.: 243418

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:55

    litografie, 1961, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 61, PF 1961, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

    Roční období

    Položka č.: 243469

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:53

    tuš, papír, 33,5 x 32,3 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Odpočinek na mezi

    Položka č.: 193726

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:47

    lept, 16 x 10,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    PF 1991

    Položka č.: 243473

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:46

    mezzotinta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Vodopád

    Položka č.: 243454

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:45

    litografie, 1988, 16,3 x 5,2 cm, sign. PD , PF, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Kozoroh (Ex libris)

    Položka č.: 243477

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:42

    lept, 9,8 x 9,8 cm, sign. PD, 45/140, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Kornelie Němečková

    Námluvy

    Položka č.: 243437

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:40

    serigrafie, 1980, 24,8 x 17,8 cm, sign. PD Kornelie Němečková 80, 60/61, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, žákyně J. Jašky a J. Blažka na Uměleckoprůmyslové škole ve Zlíně a na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 243421

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:34

    litografie, 1982, 46,6 x 33,7 cm, sign. PD Jan Mácha 82, autorský tisk, při pravém okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most

    Položka č.: 243528

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:33

    litografie, 16,8 x 59,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)