• Alena Antonová

    Herodes

    Položka č.: 237948

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 20:58

    lept, 1991, 21 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Vítězslav Fleissig

    Výhled na Prahu (Ex libris R. M. Lewiová)

    Položka č.: 237488

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 20:22

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ditta Jiříčková

    Položka č.: 237080

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 20:06

    litografie, 1983, 27,5 x 16 cm, sign. PD Dita Jiříčková 83, autorský tisk, žákyně prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Holan

    Strom ve větru

    Položka č.: 235037

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:52

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    Položka č.: 234921

    Vyvolávací cena: 750 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:44

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání. Od té doby je už jen svo…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Vrátili mi z banky peníze za ty mé korunové dluhopisy

    Položka č.: 234917

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:42

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, zezadu autorská razítka, papír vlevo nahoře lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, Karel Benetka vystudoval VPŠE a od roku 1959 projektoval elektrárny a rozvodny v Elektromontážních závodech. Po roce 1968 byl z politických důvodů nucen opustit své původní povolání.…

    Aktuální cena: 750 CZK (28 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Řeka mezi domy

    Položka č.: 234888

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Stopy (Ex libris Rudolf Richard Hofmeister)

    Položka č.: 234825

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:34

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Pražský hrad (Knihy rodiny Beránkovy)

    Položka č.: 232918

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:24

    dřevoryt, 14 x 8,9 cm, PD značeno ve štočku KK, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Národní (Ex libris Jan Beránek)

    Položka č.: 232915

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:22

    ocelorytina, 1943, 3 x 4,2 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pohled na Karlův most (Ex libris Josef Kučera)

    Položka č.: 232906

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:18

    suchá jehla, 6 x 9 cm, sign. PD Pavel Šimon, 69/99, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Národní divadlo (Z knih Vorlíčkové)

    Položka č.: 232905

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:16

    dřevoryt, 7,8 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 232892

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:14

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 232708

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2020 19:10

    akvarel, dřevoryt, papír, 16,5 x 10,5 cm, sign. PD JosefHodek, zažloutlý, při horním okraji pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Petra Václavová

    Položka č.: 245473

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:59

    litografie, 1999, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Petra Václavová 99, 44013, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Tůma

    Čtyři postavy

    Položka č.: 211962

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:58

    tempera, tuš, papír, 41,8 x 29,8 cm, monogr. PD JT., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Hana Šuranská

    (1982)

    Položka č.: 202008

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:57

    linoryt, 2009, 19 x 32,3 cm, sign. PD Hana Šuranská 2008, 7/15, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zuzana Šípová

    Položka č.: 189327

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:55

    litografie, 2000, 32,7 x 49 cm, sign. PD Zuzana Šípová 2000, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohuslav Suchý

    (1907-1967)

    Dívka s člunem

    Položka č.: 160857

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:53

    akvarel, tempera, papír, 42,7 x 60,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze, V. Sychry v malířské škole SVU Mánes a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Náměstí

    Položka č.: 138317

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:48

    litografie, 24,7 x 16,7 cm, sign. PD Jan Sládek, 76/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Roučka

    Figura

    Položka č.: 203075

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:47

    litografie, 53,5 x 36,9 cm, sign. DU Roučka, 88/100, silně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 740 CZK (28 €)

  • Soňa Randová

    Pozdní odpoledne

    Položka č.: 189328

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:46

    litografie, 1999, 32,2 x 23,4 cm, sign. PD Soňa Randová 99, 24/28, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Husinec

    Položka č.: 201958

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:43

    fix, papír, 1976, 30,7 x 21,2 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Matka s dítětem

    Položka č.: 201961

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:42

    tuš, papír, 21 x 29,6 cm, sign. LD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Skici koní

    Položka č.: 201964

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:41

    fix, papír, 30,7 x 21 cm, sign. PD K. Oberthor, na zadní straně skici koní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 245475

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:40

    litografie, 43,2 x 32,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Akt dívky

    Položka č.: 181942

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:38

    tužka, papír, 1984, 62,5 x 40 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Ležící žena

    Položka č.: 201505

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:35

    uhel, papír, 48,7 x 67,5 cm, potrhaný a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 208098

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:34

    tužka, papír, 60 x 43,8 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Interiér

    Položka č.: 211928

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:32

    uhel, papír, 36,7 x 58,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)