• Petr Fišárek

    Kompozice III.

    No.: 268279

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 18. 07. 2024 18:37

    olej, karton, 1995, 24,7 x 30,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Café

    No.: 268282

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 18. 07. 2024 18:38

    olej, karton, 1994, 30,5 x 39 cm, sign. PD Fišárek 94, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Bílá zóna

    No.: 268283

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 18. 07. 2024 18:39

    olej, karton, 1998, 38,5 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 98, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Ulice

    No.: 268285

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 18. 07. 2024 18:40

    olej, karton, 1999, 25 x 35 cm, sign. LD Fišárek 99, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    V noci

    No.: 268287

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 18. 07. 2024 18:41

    olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice VII.

    No.: 268290

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 18. 07. 2024 18:42

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Kompotice VIII.

    No.: 268291

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 18. 07. 2024 18:43

    olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Útes

    No.: 272531

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 18. 07. 2024 18:44

    akryl, lepenka, 2002, 35,8 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Svítání

    No.: 272532

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 18. 07. 2024 18:45

    olej, lepenka, 1996, 30,5 x 38 cm, sign. LD Fišárek 96, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Horáček

    No.: 206567

    Auction price: 130 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:02

    pastel, papír, 61 x 30,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 130 CZK (6 €)

    Žena v kroji

    No.: 208764

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:04

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Náměstí

    No.: 208864

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:06

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • St. Sedlář

    Borovice

    No.: 213604

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:08

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Estimate: k CZK

  • Miroslav Nýdl

    (1924-1986)

    Konvolut 4 karikatur

    No.: 214205

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:10

    4x print, vše 1982, 38 x 16 ; 17 x 12 cm, most sign. Nýdl, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    No.: 217281

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:12

    ocelorytina, 3,8 x 2,1 cm, PD značeno v desce JAŠ, na papíře skvrny, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Pařík

    Řezník

    No.: 217403

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:14

    tužka na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích lehce natržené, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Jiří Pařík

    Kotva

    No.: 217418

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:16

    fix, papír, 11 x 8 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Pařík

    Pozor blbý pes

    No.: 217426

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:18

    černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, skvrny při levém okraji, poškození nezasahuje do kresby, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Hodně štěstí!

    No.: 217632

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:20

    litoofset, 13 x 12,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • V. Michal

    Mušle

    No.: 217666

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:22

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Ladislav Hodný

    Postava

    No.: 217705

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:24

    serigrafie, 1993, 11 x 8,5 cm, sign. DU Hodný 93, pozvánka galerie Art club v Týně nad Vltavou, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

    Klíč v davu

    No.: 218163

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:26

    linoryt, 7,5 x 17 cm, sigh. DU, v předu popsáno: nečitelné, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kovárna ve Strážkovicích

    No.: 219353

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:28

    rudka, papír, 31,3 x 41,5 cm, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Pohled na Karlův most

    No.: 220971

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:30

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Krajina pod horami

    No.: 221751

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:32

    pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The M…

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lesní potok pod sněhem

    No.: 222161

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:34

    olej, karton, 18,5 x 12 cm, sign. LD J.Dlabal, vzadu potištěný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na vesnici

    No.: 222167

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:36

    olej, plátno, 25 x 8,5 cm, sign. PD J.Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ivan Strnad

    (1926-2005)

    Na cestě

    No.: 222253

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:38

    lept, 7,5 x 6,5 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and the group Grafi…

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Hölzstich

    Kostelík

    No.: 222273

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:40

    dřevoryt, 14,6 x 8 cm, č. 39/50, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Paris 1931

    No.: 223920

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 18:42

    dřevoryt, 1930, 13,5 x 9,8 cm, sign. PD Fleissig 30, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 80 CZK (4 €)