• Jenny a Jan Hladíkovi

    Noha se svíčkou

    No.: 280870

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:18

    litografie, 1975, 13 x 9 cm, sign. PD Jan + Jenny Hladíkovi, PF 1976, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jenny a Jan Hladíkovi

    Večeře s kometou

    No.: 280869

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:19

    litografie, 1981, 13,2 x 8,6 cm, sign. PD Jenny a Jan Hladíkovi , PF 1982, na spodní části zašpiněná grafika, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Koňské spřežení

    No.: 280978

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:20

    lept, 1983, 4,8 x 9,3 cm, sign. PD M. Janků, PF 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Muzinkanti

    No.: 280977

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:21

    lept, 1967, 7,5 x 13,7 cm, sign. PD M. Janků 1967, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    No.: 280839

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:22

    lept, 11 x 7,7 cm, sign. PD Kábrt, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Kysela and Benda

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Mušle

    No.: 239219

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:23

    litografie, 1983, 12,5 x 8 cm, sign. LD Kadrnožka , 34/60, P. F. 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Abstrakce II.

    No.: 239218

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:24

    litografie, 8,7 x 13,5 cm, sign. PD Kadrnožka , 25569, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    (1923-2022)

    Abstrakce

    No.: 239217

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:25

    litografie, 1991, 9 x 13,4 cm, sign. PD Kadrnožka 91, 37/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    In Vino Veritas

    No.: 239211

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:26

    serigrafie, 13,8 x 9 cm, sign. DU J. Kaiser, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • František Kratochvíl

    No.: 280851

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:27

    suchá jehla, 1969, 10 x 6,4 cm, sign. Fr. Kratochvíl 1969, pasparta, mírně ušpiněná pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Lauda and V. Makovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Rastislav Michal

    Zámek

    No.: 280921

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:28

    litografie, 17 x 9,3 cm, sign. PD Michal, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Alois Moravec

    U moře

    No.: 280862

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:29

    litografie, akvarel, 1964, 12 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, rám, pf 1965, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The U…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    S povozem

    No.: 280861

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:30

    litografie, akvarel, 1966, 12 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka b…

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Zvířata u svíčky

    No.: 280975

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:31

    lept, 7,5 x 5,4 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Motoráček

    No.: 280974

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:32

    lept, akvantita, 6,3 x 12,5 cm, monogr. PD JH, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Betlém

    No.: 280882

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:33

    serigrafie, 2000, 10 x 9,5 cm, sign. DU HONZA 2000, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Abstrakce

    No.: 280881

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:34

    tisk, 9 x 12 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Muž s lyrou

    No.: 280864

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:35

    litografie, 3,5 x 4 cm, rám, č. 100/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Klapky z klavíru

    No.: 280856

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:36

    lept, 1981, 16,5 x 10,4 cm, sign. PD, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Praha-Prašná brána

    No.: 280852

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:37

    tisk, 9,1 x 6,5 cm, sign. PD, rám, č. 130/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Kolibřík

    No.: 280829

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:38

    lept, 2001, 6,5 x 8,6 cm, monogr. PD Z. T. 2001, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    PF 2004

    No.: 280823

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:39

    lept, 2003, 16,7 x 8,6 cm, sign. DU nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Pocta Josefu Čapkovi

    No.: 280822

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:40

    lept, 2008, 12,8 x 8,1 cm, sign. DU nečitelně, 60/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Loďka na břehu

    No.: 280973

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:41

    lept, 1946, 6,3 x 7,5 cm, PF 1947, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Mamorovaný papír

    No.: 280955

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:42

    mramorovaný papír, 14,5 x 10,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Oberthor

    Cyrano

    No.: 280863

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:43

    litografie, 1970, 10 x 6,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, rám, exlibris Jan Plachý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Gra…

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Eva Růtová

    Katedrála

    No.: 260284

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:44

    litografie, 16 x 6,5 cm, sign. PD Eva Růtová, č. 93/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Eva Růtová

    No.: 260280

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:45

    litografie, 1995, 10,9 x 11,5 cm, sign. UD Eva Růtová 95, 60/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Postava ve stínu

    No.: 260274

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:46

    suchá jehla, 1960, 8,9 x 6 cm, sign. UD Sovák., napsáno Ex Libris MUDr. Pravoslav Sovák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Svolinský

    No.: 280898

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 28. 02. 2024 10:47

    litografie, 7 x 5 cm, sign. DU Ksvolinský, rám, č. 84/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Th…

    Current price: 50 CZK (3 €)