• Horký

    Zima

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:29

    olej, malířská lepenka, 24,5 x 34 cm, sign. PD Horký, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Hradčany v zimě

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:30

    olej, lepenka, 66,5 x 92 cm, sign. PD Fr. Toman, rám, zvlněno

    Aktuální cena: 1.250 CZK (53 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Ráž

    Horské středisko v zimě

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:31

    olej, plátno, 49 x 59 cm, sign PD J. Ráž, rám

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vávra

    Poslanecký dům v Poděbradech

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:32

    akvarel, papír, 1945, 31 x 22,5 cm, sign. PD Vávra 1945, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Sokolová

    (1929)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:33

    pastel, papír, 50 x 44 cm, sign. PD Sokolová D., rám, namočeno, žákyně prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šnobl

    (1884-?)

    Kostel sv. Jindřicha

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:34

    akvarel, papír, 1937, 40 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šnobl 1937, rám

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šáša?

    Ulice pod Radnicí

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:35

    akvarel, papír, 1937, 36 x 27,5 cm, sign. PD Šáša 37, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tůma

    Jaro na vesnici

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:36

    olej, lepenka, 1941, 72 x 96,5 cm, sign. PD Tůma 41, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-1971)

    Církev

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 6.650 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:37

    olej, plátno, 1927, 90 x 104 cm, sign. V. H. Popelka 1927, rám, žák prof. E. Dítěte a A. Jaksche na VŠUP v Praze a H. Schwaigra na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 6.650 CZK (278 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Vlasák

    Sbíraní brambor

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:38

    olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Interier Spořitelny

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:39

    umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Pohled na hotel Conti

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:40

    umělecká fotografie, 48,5 x 58,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Podobizna ženy

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:41

    umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Rakouský důstojník

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:42

    umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Kostel sv. Anny

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:43

    umělecká fotografie, 58,5 x 48 cm, rám, prasklé sklo

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Zadní trakt Fr. Kostela

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:44

    umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šmolík

    (1955)

    Plzenšnká radnice s lešením

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:45

    umělecká fotografie, 48 x 58,5 cm, rám, prasklé sklo

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Vacková

    Štestí s otazníkem

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:46

    grafický list, 48 x 32 cm, sign. PD, rám, č. 31/50

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Brožová

    (1909-1987)

    Slunečnice

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:47

    olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina z lesa

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:48

    olej, plátno, 37 x 47 cm, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Raisinger

    Makové pole

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:49

    olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Šrámek

    Vršíček

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:50

    olej, papír, 24 x 34 cm, sign. LD J. Šrámek, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Ulička v Humpolci

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:51

    olej, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Pých, rám, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svoboda

    Máky

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:52

    pastel, papír, 28 x 42 cm, sign. PD Svbd., rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Novák

    Povodí řeky

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:53

    olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. PD V. Novák, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Beran

    Krajina u moře

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:54

    olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD J. Beran, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:55

    akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zimnní krajina s vodní hladinou

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:56

    akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Uherek

    Novostavba spořitelny

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:57

    akvarel, papír, 33 x 42 cm, sign. PD R.Uherek, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Koubek

    (1896-1940)

    Pohled na věž

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:58

    akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám, malířství se učil u Fr. Soukupa ve Dvoře Králové nad Labem a u prof. K. Keményiho v Plzni

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook