Vladimír Komárek
Tři čepice
No.: 262312Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:26
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Hrubý
Viadukt
No.: 262685Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Hrubý
Zkroucený strom
No.: 262686Auction price: 160 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:30
Current price: 160 CZK (7 €)
Josef Hrubý
Na parapetu
No.: 262687Auction price: 160 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:32
Current price: 160 CZK (7 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Kostel
No.: 263490Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:34
lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 350 CZK (15 €)
Danihelka
U sádku
No.: 263698Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:36
tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
František Vít Blažek
Zátiší s citrony
No.: 263700Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:38
olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Kateřina Bártová
Les v zimě
No.: 263705Auction price: 320 CZK (14 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:40
tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 320 CZK (14 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
No.: 264015Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:42
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Pat Gangnon
Klauni
No.: 264244Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:44
2 x tuš, papír, 10 x 8,6 a 8 x 8 cm, pasparta, dole pod kresbou věnování: To jitka forejtová with love from Pat Gangnon 1985 a na druhé kresbě dole text: With fond memories of our visit in Prague Pat gangnon 85, 1965-66, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Kožíšek
(1972)
Portrét s brýlemi
No.: 264364Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:46
serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Strom
No.: 264692Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:48
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Chrám sv. Víta
No.: 264695Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:50
Current price: 800 CZK (34 €)
Šindelek
Přímořská vila
No.: 264950Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:52
akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Milovaný kraj - Návraty I
No.: 264952Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:54
Current price: 120 CZK (5 €)
Miloslav Nováček
(1923-1994)
Motýli
No.: 264953Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:56
serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Lorenc
Chalupa v horách
No.: 264955Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:58
Current price: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Horská krajina s potokem
No.: 264956Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:00
dřevoryt, 24 x 18,4 cm, sign. PD Lukavský, rám, rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 250 CZK (11 €)
Ferdinand Rubeš
(1887-1944)
Pohled na Karlův most
No.: 265800Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:02
Current price: 500 CZK (21 €)
Michal Romberg
(1918-1982)
Návrh kostýmu Ladislava Peška
No.: 265830Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:04
akvarel, tuš, papír, 21 x 16,5 cm, DU M. Romberg, rám, PH Pešek, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Kysela, member of UB
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Slíva
Cibulka
No.: 266177Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:06
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Dívky
No.: 266310Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:08
lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine …
Current price: 700 CZK (30 €)
Rastislav Michal
Ráno v Paříži
No.: 266367Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:10
Abstraktní kompozice
No.: 266390Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:12
Current price: 500 CZK (21 €)
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Venuše
No.: 266751Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:14
dřevořez, 1965, 20 x 9,2 cm, sign. PD J. V. Schwarz, LD 7. 3. 65 České Budějovice, papír nepatrně zažloutlý, místy lehce pokrčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Silueta
No.: 266752Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:16
dřevořez, 16 x 9,9 cm, sign. PD J. V. Schwarz, pasparta, LD lehce patrné PF po vygumování, v rozích papíru zažloutlé trojúhelníky, na levém okraji papíru zažloutlý proužek, u horního okraje na dvou místech přilepeno hnědou papírovou páskou k paspartě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Šindelek
Eforie Sud
No.: 267049Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:18
Current price: 180 CZK (8 €)
Šindelek
Kanoe na mořském břehu
No.: 267050Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:20
Current price: 350 CZK (15 €)
No.: 267122Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:22
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Prchal
Autoškola
No.: 267177Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:24
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, nahoře v kresbě text: Říkal jste, abych zahřála motor!, PD tužkou: Prchal-Pajmanová; 36, v pravém dolním rohu šedá šmouha, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)