• Libor Wagner

    (1933-1994)

    Přístav čistoty

    Položka č.: 922

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:04

    suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Laurinka

    Položka č.: 386

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:08

    lept, 25 x 22,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 17/100, značeno DU v desce Milan Bauer, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Labuť a cáp (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)

    Položka č.: 498

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:00

    mědiryt, 1666, 25 x 19,5 cm, rám, značeno v desce WHollar fecit 1666, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    O slepici, která snášela zlatá vejce (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)

    Položka č.: 497

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:59

    mědiryt, 1666, 24,7 x 20 cm, rám, značeno v desce WHollar fec:1666, Z cyklu Hollarových rytin - ilustrací k Ezopovým bajkám. O slepici, která snášela zlatá vejce. Její majitel věřil, že má v sobě poklad, a proto ji zabil. Žádný ale nenašel, a tak se sám oloupil , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at …

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Kolotoč

    Položka č.: 474

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:36

    lept, 1992, 64,5 x 49 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 31/60, ohnutý pravý dolní roh, zašpiněné okraje, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vanišová

    (1951)

    Zátiší s ananasem

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:41

    olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vanišová

    (1951)

    Plody zahrádky

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:40

    olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, sign. LD H.Vanišová, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vanišová

    (1951)

    Košíček s ořechy

    Položka č.: 897

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:39

    olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vanišová

    (1951)

    Pohár s hrozny

    Položka č.: 896

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:38

    olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Dodge

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:47

    litografie, 2022, 26,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 9/80, Du slepotisková značka papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Macht

    (1977)

    Bez názvu

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:02

    autorský digitální tisk, 2017, 70 x 70 cm, sign. PD Macht Jiří 2017, rám, V roce 1996 složil maturitní zkoušku na Střední výtvarné škole Václava Hollara a uspěl u talentových zkoušek na pražské FAMU - obor fotografie. V roce 2003 studia na FAMU ukončil s titulem MgA. Během studií nejvíce spolupracov…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fr. Jelínek

    Rybník u Kosmonos

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:43

    olej, karton, 48 x 36 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Hlava

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:32

    monotyp, 1945, 16 x 12,4 cm, sign. PD Janeček 14. VIII. 45, rám, lehce zažloutlý, při okrajích zvlněný papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Zátiší s kosatci

    Položka č.: 489

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:51

    olej, plátno, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Z.H. Olšan

    Tatranská dolina

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:23

    olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Z. H. Olšan, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litografía original IV

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:18

    litografie, 33,5 x 25,2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Ilustrace k Seifertově básni Vltava (Prsten ve vodách)

    Položka č.: 868

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:10

    suchá jehla, 1954, 10,7 x 7,4 cm, sign. LD Tichý 54, rám, sklo se v rámu pohybuje, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský

    (1873-1962)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 863

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:05

    heliogravura, 35,4 x 28,8 cm, sign. PD MŠvabinský, rám, Max Švabinsý delineavit, tisk: S.V.U. Mánes excudit, papír zažloutlý, na rájmu drobné oděrky na rozích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1938-1984)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:57

    aktivní grafika, 34,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 4/10, při okrajích papír nepatrně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Marsyas II

    Položka č.: 774

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:36

    litografie, 2020, 63 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 82/120, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka II

    Položka č.: 773

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:35

    litografie, 2021, 56,5 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 4/87, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    Položka č.: 923

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:05

    olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleksander Konstantinov

    (1953-2019)

    Forms

    Položka č.: 576

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:18

    sítotisk, 1994, 70 x 53,5 cm, č. 26/40, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Váza na stole

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:14

    suchá jehla, 1961, 26 x 37,5 cm, sign. DU V. Komárek 61, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Vltava

    Položka č.: 512

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:14

    litografie, 1979, 12,5 x 29,5 cm, sign. PD Chadima, rám, pasparta, č. 28/100, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Zděšení

    Položka č.: 649

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:31

    litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Laura Limbourg

    (1996)

    Dolphin Play

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:59

    litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hapka

    (1912-1987)

    Valašská krajina

    Položka č.: 481

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:43

    olej, karton, 35,5 x 43 cm, sign. PD Jos. Hapka, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Lukáč

    (1989)

    Rear naked choke

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:01

    litografie, 2023, 70 x 50 cm, sign. PD Martin Lukáč 2023, č. 40/60

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslava Lankašová

    Letím

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:48

    kombinovaná technika, dřevotříska, 39 x 29 cm, sign. vzadu Lankašová Jaroslava, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook