• František Hanák

    Žlutá kytice

    Položka č.: 185127

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 21:00

    tužka, kvaš, papír, 1980, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 80, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • František Hanák

    Rudé květy

    Položka č.: 185126

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 20:58

    tužka, kvaš, papír, 1984, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 84, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Buddha

    Položka č.: 226782

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 20:28

    enkaustika, tisk, plátno, 45 x 25,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

    Návrhy kostýmů

    Položka č.: 225311

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 20:08

    tuš, papír, 20,3 x 30 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • J. Riedl

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 225295

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:58

    olej, plátno, 66 x 96 cm, sign. PD J. Riedl, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Clara Istlerová

    Očekávání

    Položka č.: 225259

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:52

    akvatinta, 1974, 24 x 20,5 cm, sign. PD Clara Istlerová, č. 6/20, papír při okrajích poničený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, postgraduální studium na Central School of Art v Londýně

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Menu

    Položka č.: 225207

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:46

    41x tužka, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1908, vše 11,3 x 7 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Položka č.: 224258

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:37

    lept, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 19/50, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy, H. Folkmana a J. Sejpka na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Takesada Matsutani

    (1937)

    Položka č.: 224242

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:22

    litografie, 1970, 61 x 49 cm, PD značeno Matsutani 70, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Helma, Ex libris Antonín Grimm

    Položka č.: 224235

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:20

    dřevoryt, 3,5 x 4,5 cm, vzadu popsáno Grimm, okraje lehce odřené, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Orlice, Ex libris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 224232

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:14

    zinkografie, 7,5 x 8,5 cm, monogram K v tisku, vzadu tištěno Jan Konůpek zk 1943, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Turisté, Ex libris Vlad. Bujárek

    Položka č.: 224230

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:12

    zinkografie, 8,5 x 11 cm, monogram K v tisku, vzadu tištěno Jan Konůpek zk 1943, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívčí akt, P.F. 1929 V. Fleissig

    Položka č.: 224084

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:10

    dřevoryt, 6 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Pechar

    Drahomíra

    Položka č.: 223996

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:06

    lept, 1989, 16 x 9,8 cm, sign. PD VPechar 89, pasparta, č. 9/16, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trosky (Ex libris Frant. Kozák)

    Položka č.: 223978

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:02

    litografie, 10,7 x 7,3 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Ex libris P. Hála

    Položka č.: 231179

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:58

    litografie, 5 x 3 cm, signováno PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Václav Rubl

    Položka č.: 231178

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:56

    dřevoryt, 9,5 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Trosky (Ex libris Zora Marešová)

    Položka č.: 231177

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:54

    dřevoryt, 6 x 5,5 cm, značeno v desce JB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kouzlo ( Ex Eroticis B. P.)

    Položka č.: 231176

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:52

    dřevoryt, 12,2 x 9 cm, značeno v desce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Věra

    Položka č.: 231174

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:48

    tisk, 6 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Arne Laurina

    Položka č.: 231173

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:46

    litografie, 1929, 5,5 x 4,5 cm, značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Obrátil

    Položka č.: 231170

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:40

    litografie, 11 x 7,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Dívka s podnosem ( Z knih Jana Tůmy)

    Položka č.: 231169

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:38

    litografie, 9 x 6,5 cm, značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Julio Fernandez Saez

    (1924-?)

    Odpočívající dívka (Ex libris Lou Asperlag)

    Položka č.: 231167

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:34

    ocelorytina, 1956, 9,5 x 7 cm, značeno v desce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kárník

    Žena s knihou (Ex- Libris Jiřa Maříková)

    Položka č.: 231151

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:32

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm, LD značeno v tisku F. Kárník, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Janíček

    Akt dívky

    Položka č.: 231134

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:30

    litografie, 1939, 12,5 x 19 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s listy a Akt ve vodě

    Položka č.: 231038

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Osvětlené pražské výlohy

    Položka č.: 230704

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 23:00

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohled na město

    Položka č.: 229089

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Náhrobek

    Položka č.: 229088

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:28

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)