Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019

Česká spořitelna Vám ve spolupráci s Aukční síní Vltavín předkládá další kolo elektronické aukce uměleckých děl ze svého fondu. Umělecká díla jsou umístěna v depozitáři Aukční síně Vltavín.
Přibližně týden před ukončením aukce, budou díla, která budou aktuálně dražena, převezena na ukázku do Aukční síně Vltavín. Předem upozorňujeme dražitele, že nadrozměrná a těžká díla budou dovezena jen v případě, že se vydraží.

  • Karel Havlata

    (1885-1957)

    Krkonoše

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:30

    olej, lepenka, 33 x 48 cm, sign. PD Havlata, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Starý Chod

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:31

    olej, lepenka, 43 x 33 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Trosky

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:32

    kombinovaná technika, papír, 31 x39 cm, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Rychlík

    Vlčí máky

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:33

    akvarel, papír, 14 x 20 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Votrubec

    (1881-1930)

    Klokočské skály

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:34

    olej plátno, 50 x 75 cm, sign. LD M. Voturbec, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Miloš Votrubec

    (1881-1930)

    Stará Jizera

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:35

    olej, plátno, 48 x 68 cm, sign. LD M. Votrubec

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Studená Dolina

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:36

    pastel, papír, 62 x 47 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • J. Ráž

    Tatry

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:37

    olej, plátno, 48 x 58 cm, sign. PD J. Ráž, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Ladislav Vraný

    (1851-1907)

    Hradčany

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:38

    olej, plátno, 49 x 59 cm, sign. PD L. Vraný, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Na bramborách

    Položka č.: 100

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:39

    olej, plátno, 47 x 68 cm, rám

  • Karel Havlata

    (1885-1957)

    Krkonoše

    Položka č.: 101

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:40

    olej, lepenka, 48 x 67 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

  • Karel Havlata

    (1885-1957)

    Krkonoše

    Položka č.: 102

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:41

    olej, lepenka, 49 x 67 cm, sign. PD Havlata, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

  • J. Ráž

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:42

    olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD J. Ráž, rám, zkrakelováno

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Trosky

    Položka č.: 104

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:43

    olej, lepenka, 47 x 62 cm, sign. PD nečitelně, rám

  • František Feikl

    (1877-1910)

    Na poli

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:44

    olej, lepenka, 39x 40 cm, sign. LD F. Feikl, rám

  • Alois Janeček Pardubský

    (1894-?)

    Tatry

    Položka č.: 106

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:45

    olej plátno, 79 x 87 cm, sign. PD

  • V. Voroncov

    Položka č.: 107

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:46

    olej, deska, 58 x 49 cm, sign. LD V. Voroncov

  • Franta Patočka

    (1909-1996)

    Orání

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:47

    olej plátno, 1939, 66 x 70 cm, sign. PD Patočka 39, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Julius Sobotka

    (1869-1900)

    Kozí hřbety v Krkonoších

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:48

    olej, plátno, lepenka, 19, 5 x 27 cm, sign. LD Sobotka, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Hradčany

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:49

    akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Jar. Holeček, rám, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Bureš

    (1889-1969)

    Na Brasovci

    Položka č.: 111

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:50

    olej, lepenka, 1936, 42 x 54 cm, sign. PD J. Bureš 1936, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze

  • Jaroslav Holeček

    (1902-1953)

    Sázava

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:51

    tempera, karton, 49 x 64 cm, rám, žák prof. J. Schussera na VŠUP v Praze, člen Umelecké besedy slovenské

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Štěpán Nikolajevič Uvarov

    (1854-1936)

    Horské štíty - Tatry

    Položka č.: 113

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:52

    akvarel, papír, 38 x 22 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kosárek

    Předjaří

    Položka č.: 114

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:53

    olej plátno, 41 x 55 cm, sign. PD Kosárek, rám

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Posázaví

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:54

    olej, plátno, 45 x 60 cm, monogr. PD, rám

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Kokrháč z pasek

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:55

    olej, lepenka, 1923, 28 x 32 cm, rám, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Štrbské pleso

    Položka č.: 117

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:56

    lept, 21 x 33 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Vladimír Hraba

    (1901-?)

    Chalupa

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:57

    olej, lepenka, 35 x 46 cm, sign. PD V. Hraba, rám

  • Karel Havlata

    (1885-1957)

    Zimní motiv

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:58

    olej, lepenka, 34 x 49 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Dva páry koní

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 11. 10. 2019 10:59

    olej, lepenka, 56 x 104 cm, rám

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)