• František Kárník

    (1905-?)

    Portrét Klementa Gottwalda

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:02

    olej, plátno, 1953, 49 x 38,8 cm, sign. LD F. Kárník 1953, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 125

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:06

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, PU natržený papír cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Můj tatínek - Michal Skrbek

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:08

    lept, 1930, 35,3 x 25,3 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, LD popsáno autorem: Můj tatínek Michal Skrbek doma ve Vysokém nad Jizerou, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Božena Němcová

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:10

    akvarel, papír, 29 x 22,4 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Slíva

    Joseph Haydn

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:12

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét Václava Součka

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:14

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Anthonius van Dyck

    (1599-1641)

    Frederick Prince of Aray

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:16

    mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit., uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Joannes Snellinx

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:18

    mědirytina, lept, 23 x 15 a 23,5 x 15,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Mozart

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Beethoven

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    J. Želivský

    Položka č.: 104

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:24

    tuš, papír, 28 x 20 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl VII. / Karel VII.

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:26

    kolorovaná mědirytina, 17,2 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) nepatrný flíček od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • E. Mackenzie

    Cervantes

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:28

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Mackenzie after a Spanish Print Engraved by D. F. Selma, mírně zažloutlý papír, LN v rohu skvrnka od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    Položka č.: 107

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:30

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hart

    Galileo

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:32

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Hart from a picture by Ramsay in Trinity College Cambrige, při levém okraji zažloutlý papír, papír místy zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • R. Woodman

    Giovani Boccacio

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:34

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Giuseppe Garibaldi

    Položka č.: 110

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:36

    mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hans Holbein

    (1498-1543)

    Martin Luther

    Položka č.: 111

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:38

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the original Picture by Holbhein in her Majestys Collection at Windsor, při okrajích mimo tisk zahnědlé skvrny, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Francis Drake

    Položka č.: 112

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:40

    mědirytina, 13,8 x 11,2 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Picture in the possesion of Sir T. F. Eliott Drake, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • C. Cook

    Andrea Palladio

    Položka č.: 113

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:42

    mědirytina, 13,5 x 11 cm, značeno PD C. Cook sculpt.; LD L. Bigleoschi pinxt. , mírně zažloutlý papír, na pravém okraji papír zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Sigmund Ferdinand von Perger

    (1778-1841)

    Gottlieb von Weyrother

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:44

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    T. G. Masaryk

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:46

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    František Škroup 1801 - 1862

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:48

    lept, mezzotinta, 18,5 x 12,2 cm, sign. PD, papír mírně zažloutlý; mimo tisk je papír na okrajích místy pokrčen, na spodním okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Johan Aldringer

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Boek van J. G. Kooy

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Babička

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:54

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    Položka č.: 122

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:56

    dřevoryt, 25 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 123

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:58

    fotografie, 38,5 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Max Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 124

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 11:00

    heliogravura, 1907, 32,5 x 27,5 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1910, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)