-
R. Mošna
Chalupa
Položka č.: 218109Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:28
olej, plátno, 1970, 44 x 51 cm, sign. PD R Mošna 70, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Oriešková
(1941-2022)
Milenci
Položka č.: 280723Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:20
litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Pokorný
Večer
Položka č.: 281918Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:40
olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U rybníka
Položka č.: 281911Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:27
olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Hofmann
Krajina
Položka č.: 281909Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:12
olej, karton, 37 x 46 cm, sign. LD Ernst Hofmann?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Exlibris
Položka č.: 281014Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:20
lept, 18 x 11 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cesta lesem
Položka č.: 279027Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:20
olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 281017Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:22
lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Soutěska
Položka č.: 255584Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:42
lept, 1976, 12 x 15 cm, sign. PD M. Šechtlová 76, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
U Náchoda
Položka č.: 255583Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:40
akvatinta, 1973, 18 x 11,5 cm, sign. PD Šechtlová 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Klaun
Položka č.: 278814Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:10
litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Skřivánek
(1923)
V lese
Položka č.: 261985Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:42
litografie, 1967, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek 67, žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Baumbruck
(1921-1960)
Na kraji lesa
Položka č.: 277534Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:00
olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278906Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:26
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Praha Troja
Položka č.: 278902Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:24
lept, 21,2 x 30,3 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278895Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:12
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Auta
Položka č.: 217755Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:24
litografie, 1967, 22,4 x 29 cm, sign. PD MHolý 67, 15/50, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Z cyklu Silnice
Položka č.: 226661Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:22
tužka, papír, 23 x 28,8 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét starého muže
Položka č.: 226453Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:08
tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Janků
(1916)
Poutník na koni
Položka č.: 226292Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:54
dřevoryt, 1978, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD M. Janků 1978, č. 19/90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivan Komárek
(1956)
Žebřík
Položka č.: 281240Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:32
litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:08
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Valdštejský palác
Položka č.: 280751Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:48
kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze.…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naďa Rappensbergerová
(1936)
Dievčina IV.
Položka č.: 280724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:22
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
Ukřižovaný
Položka č.: 275742Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52
dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Údolí řeky
Položka č.: 281914Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:24
olej, karton, 45 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Čermáková
(1926-2009)
Pohled na vesnici
Položka č.: 281903Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:04
monotyp, papír, 21 x 56 cm, při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina s řekou
Položka č.: 279071Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:39
rudka, papír, 28 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Znamení zvěrokruhu - Rak
Položka č.: 281929Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:46
lept, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD E. Tomanová, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Schönlaterngasse in Wien
Položka č.: 278999Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:02
lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO