-
Miloslav Troup
(1917-1993)
Dostaveníčko u studny
Položka č.: 226626Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:20
lept, akvatinta, 16,3 x 22,2 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vlach
(1941)
Setkání
Položka č.: 281722Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:45
litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. K. Farský
(1880-1927)
Krajina
Položka č.: 281908Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:06
olej, karton, 31 x 48 cm, sign. PD K. Farský, rám, Antikvariát Dlážděná, žák Aloise Kalvody
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Marek
Na poli
Položka č.: 258995Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:19
olej, plátno, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD K. Marek, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
Položka č.: 281020Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:24
lept, 26,5 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad
Položka č.: 278817Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:14
měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Procitnutí v milosti
Položka č.: 281868Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:43
litografie, 1988, 56 x 42 cm, sign. DU J. Šerých 88, 43/80, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Puk…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Novotný
(1911-2000)
Piknik
Položka č.: 281862Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:37
olej, plátno, 38,5 x 51 cm, sign. PD Novotný J., rám, rám, malba mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Spící dívka
Položka č.: 278837Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 14:28
suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Radnické schody
Položka č.: 278890Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:08
lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
Dívčí akt
Položka č.: 281270Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:46
suchá jehla, 2002, 14,9 x 10,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 02, č. 99/150, Antikvariát Ostrovní, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
Položka č.: 281253Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:38
dřevoryt, 1918, 23,4 x 18,8 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šefl
(1898-1963)
Krajina
Položka č.: 279064Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:45
tempera, tuš, běloba, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Šefl, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze, člen skupiny Kvart
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Dynamo Žižkov
Položka č.: 280765Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:10
litografie, 1983, 23,7 x 13,1 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Novák
Letní krajina
Položka č.: 281861Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:36
olej, plátno, 67 x 97 cm, sign. PD V. Novák, rám, v pravé části malba mírně poškozena, rám místy poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Padalík
Jeřáby u Studnic
Položka č.: 281863Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:38
olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Statek mezi stromy
Položka č.: 281859Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:32
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ella Malíková
(1927)
Pramice na jezeře
Položka č.: 281855Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:17
olej, plátno, 1961, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD E Malíková 61, rám, Absolventka reálného gymnázia v Nymburce, Vysoké školy technické, obor architektura a Pedagogické fakulty UK Praha, obor výtvarná výchova, deskriptivní geometrie a matematika. Pedagožka výtvarné výchovy gymnázia v Českém Brodě, Poděbra…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Tři grácie
Položka č.: 255338Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:15
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Veselá smrt kozy Rózy
Položka č.: 255336Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:16
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Venezia
Položka č.: 255335Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:17
akvarel, tuš, papír, 1992, 42 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mareš
Lesní říčka
Položka č.: 279074Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:20
olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD Mareš, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Daníček
Vesnice v krajině
Položka č.: 281851Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:04
olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Čtenář
Položka č.: 278899Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:20
akvatinta, 18,2 x 27 cm, sign. PD Pavel Šimon, č, 70/99, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Mlýn
Položka č.: 226406Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:04
litografie, 20,3 x 28 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Mošna
Chalupa
Položka č.: 218109Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:28
olej, plátno, 1970, 44 x 51 cm, sign. PD R Mošna 70, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Oriešková
(1941-2022)
Milenci
Položka č.: 280723Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:20
litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Pokorný
Večer
Položka č.: 281918Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:40
olej, karton, 19 x 26 cm, sign. LD Pokorný, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
U rybníka
Položka č.: 281911Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:27
olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Hofmann
Krajina
Položka č.: 281909Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:12
olej, karton, 37 x 46 cm, sign. LD Ernst Hofmann?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO