• Daniela Klimešová

    Kompozice č. 2

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 15:00

    monotyp, 2010, 70 x 50 cm, PD, 1/1

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: 2 500 CZK

  • Daniela Klimešová

    Kompozice č. 7

    Položka č.: 61

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: 2 500 CZK

  • Daniela Klimešová

    Alenka v říši divů

    Položka č.: 62

    linoryt, 2010, 45 x69 cm, PD, 12/20

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: 2 500 CZK

  • Emma Srncová

    Naháč oblečený… Miláček

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    barevná litografie, 2002, 62,5 x 42,5 cm, PD, A1

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: 7 500 CZK

  • J. S.

    Léto

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    technika offlit, grafika na papíře, 2005, 64 x 48 cm, PD, 280/333

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

    Odhadní cena: 3 000 CZK

  • J. S.

    Mně, tobě, sobě

    Položka č.: 66

    technika offlit, grafika na papíře, 64 x 48 cm, PD

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Odhadní cena: 3 000 CZK

  • Naďa Zoufalová

    Z hlubin duše ke světlu

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    pastel na papíře, 50 x 70 cm, PD

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Odhadní cena: 3 000 CZK

  • Oldřich Jelen

    Karta 1

    Položka č.: 68

    sedmibarevná litografie, tisk z kamene, 2018, 26 x 17 cm, PD

  • Oldřich Jelen

    Karta 2

    Položka č.: 69

  • Oldřich Jelen

    Karta 3

    Položka č.: 70

  • Oldřich Jelen

    Karta 4

    Položka č.: 71

  • Oldřich Jelen

    Karta 5

    Položka č.: 72

  • František Zahradníček

    Turbína

    Položka č.: 1189

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Šimek

    (1920-?)

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:29

    fotografie, 16 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1172

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:15

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Z cyklu Žižkov

    Položka č.: 1168

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:11

    bromostříbrná fotografie, 24,5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eva Pilarová

    (1939)

    Dům

    Položka č.: 1165

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:08

    fotografie, 28,5 x 38,5 cm, sign. na zadní straně Eva Pilarová, rám, práce slavné české zpěvačky, která se amatérsky zabývá také fotografií, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Akt s růží

    Položka č.: 1163

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:06

    barevná fotografie, 35,5 x 23,6 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2003)

    Karlův most

    Položka č.: 1156

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:59

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    V pralese Mionší

    Položka č.: 1148

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:51

    bromostříbrná fotografie, 23 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Tři generace

    Položka č.: 1133

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:36

    bromostříbrná fotografie, 57 x 45,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Laborantka

    Položka č.: 1131

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Jedenáctiletá

    Položka č.: 1130

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:33

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Žena s poklicemi - z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 1129

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:32

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Woman Carrying Wheel, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Dobrovolský

    Novinky týdne

    Položka č.: 1121

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:24

    bromostříbrná fotografie, 1984, 17 x 23 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Brok

    (1912-1995)

    Sklářský reliéf

    Položka č.: 1119

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:22

    bromostříbrná fotografie, 39 x 39 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho a. J. Ehma na Státní grafické škole

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • James Janíček

    My favorite Doll

    Položka č.: 1112

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:15

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahrádka a kostel

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:33

    tužka, papír, 1906, 11 x 16,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahrada pod kostelem

    Položka č.: 1069

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:32

    tužka, papír, 1906, 16,5 x 11 cm, sign. LD LKuba 1906, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Studie k ženské podobizně (manželka Olga)

    Položka č.: 1053

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:16

    uhel, papír, 38 x 31 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)