• Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nemluvně

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:06

    uhel, papír, 1905, 37,5 x 27 cm, sign. PD LKuba 1905, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta písčinami

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:50

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale XI

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:47

    litografie, 24,5 x 31,7 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale XI

    Položka č.: 1023

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:46

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale II

    Položka č.: 1022

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:45

    litografie, 30,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce

    Položka č.: 1021

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:44

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Hans Figura

    (1898-1978)

    Santa Maria della Salute - Benátky

    Položka č.: 1010

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:33

    akvatinta, lept, 1931, 21,1 x 19 cm, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kankán (PF 82)

    Položka č.: 991

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:14

    počítačová grafika, 1981, 23,6 x 33 cm, sign. zezadu DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Barevná kompozice (PF 81)

    Položka č.: 988

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:11

    počítačová grafika, 1980, 32,5 x 23 cm, sign. DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Plačící dívka

    Položka č.: 974

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:57

    litografie, 1986, 35 x 24,5 cm, sign. DU Zábranský, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Amfora

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:56

    litografie, 1975, 26,5 x 17,5 cm, sign. PD Neprakta, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 971

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:54

    litografie, 1998, 26 x 21,2 cm, sign. PD K. Vysušil 98, č. 5/6, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Ctibor Šťastný

    (1884-1962)

    Chalupa

    Položka č.: 961

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:44

    lept, 1937, 10,1 x 12,2 cm, sign. PD Ctibor Šťastný 37, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Rozhraní

    Položka č.: 959

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:42

    litografie, 1988, 43 x 56,5 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 97/100, na zadní straně popsáno autorem, mírně zažloutlý a v horní části mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Černé ovce rodiny

    Položka č.: 957

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:40

    litografie, 43 x 32,3 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, č. 64/70, LD připsáno autorem: Pepíkovi H. přátelsky / Kozel 1981, levý dolní roh nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen …

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kouká na mě vrba

    Položka č.: 952

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:35

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Petra Oriešková

    Bez názvu III.

    Položka č.: 940

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:23

    litografie, 1986, 18,2 x 12,6 cm, sign. PD Petra Oriešková 1986, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petra Oriešková

    Bez názvu II.

    Položka č.: 939

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:22

    litografie, 1986, 18,2 x 12,6 cm, sign. PD Petra Oriešková 1986, při horním okraji mimo tisk skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petra Oriešková

    Položka č.: 938

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:21

    litografie, 1986, 18,2 x 12,6 cm, sign. PD Petra Oriešková 1986, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Na Kampě

    Položka č.: 933

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:16

    litografie, 1966, 40 x 75 cm, sign. PD Jan Mácha 66, rám, 67/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Tři jízdní kola (Ex libris

    Položka č.: 930

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:13

    zinkografie, 1944, 8,5 x 5,2 cm, značeno v tisku Kamil L, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Savon a l´Eaue

    Položka č.: 929

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:12

    litografie, 1958, 18 x 13,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 58, rám, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Čtenář

    Položka č.: 920

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    dřevoryt, 15,5 x 27 cm, sign. DU VKomárek, při okraji mimo tisk zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

  • Vladimír Komárek

    Srdce a dvě vázy

    Položka č.: 921

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:04

    suchá jehla, 28,5 x 39 cm, sign. DU V. Komárek, č. 20/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Stesk za domovem

    Položka č.: 913

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:59

    suchá jehla, 1992, 11,2 x 15,7 cm, sign. PD J. Jíra 92, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S koníkem

    Položka č.: 912

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:55

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1993, 10,5 x 7,1 cm, sign. PD J. Jíra 93, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.101 CZK (45 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Hodiny

    Položka č.: 909

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:52

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1980, 9 x 5,6 cm, sign. PD J. Jíra 80, č. 50/55, na papíru u okraje grafiky jemné rýhy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.001 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Dám ti červenou růži

    Položka č.: 908

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:51

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1989, 10,5 x 7,2 cm, sign. PD J. Jíra 89, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Bodláky

    Položka č.: 907

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:50

    kombinovyná technika, lept, 1984, 14 x 9,6 cm, sign. PD J. Jíra 84, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • František Hodonský

    Mikrokrajina

    Položka č.: 901

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 15:44

    kombinovaná technika, papír, 2007, 32,5 x 21,5 cm, sign. PD Hodonský 2007, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)