Zlatý strom (P.F. 70)

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 14:22

    kresba zlatým fixem, 8 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ženy (PF 1969 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 13:58

    dřevoryt, 1968, 10,2 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1968, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    Chovatelka s chovancem (PF 1955)

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 13:14

    litografie, akvarel, 1954, 14,5 x 21 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských v…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Miroslav Šimek a Luděk Sobota se svým novým ředitelem s. Antonínem Hardtem (PF 1981)

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 12:40

    fotografie, 1980, 6,5 x 12,9 cm, fotografie nalepena na papíru s přáním a signaturou, pod fotografií podpis Miloslava Šimeka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Amsterodamské tulipány (PF 1962)

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 11:28

    dřevoryt, 1961, 13,8 x 7,3 cm, sign. PD J. Vodrážka, papír uprostřed přeložen jako přání, na pravé straně grafika, nalevo text: P. F. 1962 ing. Otakar a Zdenka Hradečných, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besed…

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Zavřel

    (1910-1980)

    Kočár (PF 1968)

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 11:14

    tisk, 1967, 5 x 11,5 cm, sign. PD Zavřel, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Loď (PF 1947)

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 11:04

    suchá jehla, 1940, 6,1 x 7,6 cm, sign. PD Horník, č. 5/28, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Řehák

    (1902-1970)

    Kytice růží (PF 1934)

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 10:54

    fotografie, 1933, 13,1 x 9,9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Vánoční kapr (PF 1968)

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 10:38

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Muž s vousy (PF 1992)

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 10:12

    dřevoryt, 1991, 10,5 x 15,9 cm, sign. PD V. Pechar, uprosřed papír přeložen (mimo tisk), nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • František Ringo Čech

    PF 1980 s podpisem

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 10:07

    tisk, 1979, 10,5 x 14,5 cm, vlastnoruční podpis Ringo, zašpiněno, ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 655 CZK (27 €)

  • Jiří Korn

    PF 1978

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 10:06

    tisk, 14,8 x 10,3 cm, DU podpis Jiřího Korna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Štěpán Mareš

    Evropa se brání terorizmu

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 18:53

    kresba tuší, 28 x 40 cm

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Veronika Vašková

    (1980)

    z cyklu "Žižkov v pastelu"

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 18:28

    autorský tisk, 30 x 40 cm, Výtvarnice a žižkovská vlastenka. Absolvovala obor Galernictví a muzejnictví na VOŠIS Praha a obor Arts Management na IT Sligo. Od roku 2003 pracovala jako asistentka v AP atelieru Josefa Pleskota, od roku 2015 si užívá na mateřské dovolené. Fotografuje „neobyčejnou obyčej…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Veronika Vašková

    (1980)

    z cyklu "Žižkov v pastelu"

    Položka č.: 148

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 18:27

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Svatohorská madona

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 18:20

    polychromovaná sádra, 28 x 95 x 45 cm, darovala K. Lažanská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Pavel Reisenauer

    (1961)

    Pripjat 1

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 18:08

    olej, sololit, 43 x 56 cm, Novinář, originální kreslíř a výtvarník, autor nevšedních obálek týdeníku Respekt, získal mj. novinářskou cenu K. H. Borovského za rok 2008, a to za jedinečnou výtvarnou reflexi společenských událostí na stránkách týdeníku Respekt. Vydal knihu 209 kreseb a 33 obrazů (Respe…

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Mario Pospíšil

    Stopy v poušti

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 18:04

    fotografie, 40 x 59, 8 cm, cliprám, fotografií se zabývá s přestávkami od mládí. V letech 1980 až 1988 několik autorských a kolektivních výstav v Čechách, účast na 2 kolektivních výstavách v Holandsku. Na přešlomu 1989/1990 se stává členem českobudějovické umělecké skupiny Kruh 89, výstava skupiny v…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Mario Pospíšil

    Paprsky v poušti

    Položka č.: 124

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 18:03

  • Eliška Podzimková

    (1992)

    Václav Havel

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 18:02

    koláž, 42, 4 x 52 cm, rám, Eliška Podzimková je česká animátorka, ilustrátorka, fotografka a umělkyně všeho druhu nyní žijící v Praze. Absolvovala Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku. Poté odjela studovat do New Yorku a zaujala netradičním dokreslováním fotografií americké metropole. Tvořil…

    Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)

  • Petr Nikl

    Pták

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:56

    černobílá litografie, 70 x 69, 8 cm, Malíř, hudebník, fotograf a divadelník. Byl členem již zaniklé umělecké skupiny Tvrdohlaví. Pro jeho obrazy je typická decentní barevnost. Vystavoval masky podobající se podivným zvířatům – sám v nich pak často vystupuje v různých jevištních projektech. Zpočátku …

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Anna Musilová

    Za slepým osudem / Těžítko důsledného soudce

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:45

    keramické sousoší na kameni, 10, 3 x 12 cm, Absolvovala keramickou školu v Bechyni – obor užitková a ozdobná keramika u prof. Bohumila Dobiáše st. i mladšího. Stáže – Musée de céramique Sevres a soukromý atelier Beauvais. Získala licenci Ministerstva kultury – Restaurování keramiky a porcelánu s níž…

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Irena Křivánková

    (1972)

    Seshora

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:28

    kombinovaná technika, 18 x 18 cm, Narozena v Brně na FaVU absolvovala v roce 1999 ateliér figurální monumentální malby u prof. Načeradského. V posledních letech tvoříla pro film a divadlo (např. Poslední sezóna, Bestiář apod.), podílela se i na slavném seriálu Borgiové. Divadelní scénografii tvořila…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ljuba Krbová

    Rybář

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:26

    fotografie, 50 x 40 cm, rám, Herečka, sportovkyně a také manželka Ondřeje Neffa. Od dětství projevovala umělecké sklony. Kromě pestré divadelní činnosti hrála v řadě filmů, režiséři ji ale nejčastěji obsazují do seriálů. Další její doménou je dabing. Věnuje se také čínským bojovým uměním (rok 2001 1…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ljuba Krbová

    Sv. Jiří na poušti

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:25

    fotografie na kapě, 36 x 58 cm, Herečka, sportovkyně a také manželka Ondřeje Neffa. Od dětství projevovala umělecké sklony. Kromě pestré divadelní činnosti hrála v řadě filmů, režiséři ji ale nejčastěji obsazují do seriálů. Další její doménou je dabing. Věnuje se také čínským bojovým uměním (rok 200…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Miroslav Kemel

    (1963)

    Silnice

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:14

    olej, plátno, 52 x 67 cm, rám, Vystudoval ČVUT, Stavební fakulta. Absolvoval kursy figurální kresby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u doc. Borise Jirků. Od roku 1990 je na volné noze a jako známý karikaturista pracuje jak pro největší deníky, tak pro další média. Žije v Praze, ateliér má na Berou…

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Michal Klenecký

    (1964)

    Planety

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:13

    olej, plátno, 50 x 70 cm, Střídavě se věnuje malířství, restaurování, malbě na pozadí pro film a také pracuje na 3D nástěnných malbách v interiéru. Obrazy maluje 30 let, má za sebou více než 40 společných i samostatných výstav. Většina obrazů je malovaná olejem špachtlovou technikou. Soustřeďuje se …

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Miroslav Kemel

    (1963)

    Nebem strašení

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:10

    autorský signovaný tisk, 30 x 40 cm, Vystudoval ČVUT, Stavební fakulta. Absolvoval kursy figurální kresby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u doc. Borise Jirků. Od roku 1990 je na volné noze a jako známý karikaturista pracuje jak pro největší deníky, tak pro další média. Žije v Praze, ateliér má na…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zuzana Honsová

    (1967)

    Spolu až ke hvězdám

    Položka č.: 67

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 17:06

    reprodukce na plátně, 38 x 42 cm, rám, Narodila se v Ústí nad Labem. Studovala SUPŠ v Jablonci. Od dětství malovala. Po škole pracovala v ČT ve výtvarném oddělení. V r. 1989 se rozhodla pracovat samostatně. Navrhovala loga firem, obaly na kosmetiku, plakáty, pracovala pro reklamní agentury, těžištěm…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Hísek

    Anděl na horách

    Položka č.: 58

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2020 16:57

    mezzotinta, 12, 5 x 24 cm, Malíř, grafik, kreslíř a ilustrátor. V letech 1984 až 1990 vystudoval VŠUP, ateliér knižní kultury a písma u Jana Solpery. Žije a pracuje v Praze. Je znám jako citlivý, plachý výtvarník, jehož tvorbu nelze k ničemu přiřadit. Volnou malířskou a grafickou tvorbu vystavuje o…

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)